Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
marty01234

Surrey

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
68 posts
20,198 battles

Tenhle krumpl mi dali za žetony, protáhl jsem ho pár kooperativními bitvami a došel k závěru, že se ožralejm ruskejm mužikům vůbec nedivím, že mi ho dali. Já bych ho nejradši někomu dal taky.

Mínusy:

- Rychlost. Po hóóódně dlouhý době se dopachtí do třiceti uzlů a pak to zvadne. A to mi na sedmičkovej křižník přijde dost málo. Možná by stálo za úvahu zařadit mezi volitelné příplatkové moduly vesla a plachty.

- Odolnost. Jako jó, něco málo vydrží, ovšem díky MM+/- 2 vás jakákoli devítková bitevka s klidem vypne na jedinou salvu. Což je teda fakt ohromná zábava.

- Dostřel. Ani B-trup s vylepšeným řízením palby nedostřelí dokonce ani blbých 15 km. Surrey tudíž nedá ani to, co pětkovej Königsberg a to mi přijde jako naprostá zoufalost. 

Plusy:

- nízkej spot. Ale fakt nízkej. S patřičně vyskillovaným kapitánem začnete bejt vidět až na nějakých devíti a půl kilometrech. S ohledem na osmikilometrovej dostřel torpéd by se snad dalo uvažovat o použití lodě jako torpédového člunu. V praxi se to však nedá - na to je Surrey přece jen moc pomalá.

Účinnost děl mi přijde celkem v pohodě, obratnost a rychlost otáčení věží taky. Torpéda jsou čtyři na každém boku a pokud se trefíte, dotyčnýho to docela zamrzí. Otázkou je, co protiletecká obrana. V kooperativkách jsou letadlovky jalový, takže jen teoreticky: AA rating je 58. Tedy to samý, co v lepších časech mívala má nenávratně v hlubinách ruskejch servrů ztracená Bogue. A aby sedmičkovej křižník měl to samý, co pětková letadlovka - to mi přijde trochu slabý. Ale třeba se pletu.

Co se týče použití, dají se s tím lovit torpédoborce a tím to asi hasne. Prostě jen další loď, která - pokud chce aspoň chvilku přežít - musí jen tak poštěkávat zdálky, na víc nemá. Což ovšem kvůli nevalnýmu dostřelu tak nějak... nejde.

Závěr: Loď jsem dostal, vyzkoušel a - sééééru na ni. Kanonenfutrů už mám v přístavu dost i bez Surrey.

Players
7 posts
7,280 battles
On 2/6/2020 at 7:55 AM, Lui__von_Breziny said:

Tenhle krumpl mi dali za žetony, protáhl jsem ho pár kooperativními bitvami a došel k závěru, že se ožralejm ruskejm mužikům vůbec nedivím, že mi ho dali. Já bych ho nejradši někomu dal taky.

Mínusy:

- Rychlost. Po hóóódně dlouhý době se dopachtí do třiceti uzlů a pak to zvadne. A to mi na sedmičkovej křižník přijde dost málo. Možná by stálo za úvahu zařadit mezi volitelné příplatkové moduly vesla a plachty.

- Odolnost. Jako jó, něco málo vydrží, ovšem díky MM+/- 2 vás jakákoli devítková bitevka s klidem vypne na jedinou salvu. Což je teda fakt ohromná zábava.

- Dostřel. Ani B-trup s vylepšeným řízením palby nedostřelí dokonce ani blbých 15 km. Surrey tudíž nedá ani to, co pětkovej Königsberg a to mi přijde jako naprostá zoufalost. 

Plusy:

- nízkej spot. Ale fakt nízkej. S patřičně vyskillovaným kapitánem začnete bejt vidět až na nějakých devíti a půl kilometrech. S ohledem na osmikilometrovej dostřel torpéd by se snad dalo uvažovat o použití lodě jako torpédového člunu. V praxi se to však nedá - na to je Surrey přece jen moc pomalá.

Účinnost děl mi přijde celkem v pohodě, obratnost a rychlost otáčení věží taky. Torpéda jsou čtyři na každém boku a pokud se trefíte, dotyčnýho to docela zamrzí. Otázkou je, co protiletecká obrana. V kooperativkách jsou letadlovky jalový, takže jen teoreticky: AA rating je 58. Tedy to samý, co v lepších časech mívala má nenávratně v hlubinách ruskejch servrů ztracená Bogue. A aby sedmičkovej křižník měl to samý, co pětková letadlovka - to mi přijde trochu slabý. Ale třeba se pletu.

Co se týče použití, dají se s tím lovit torpédoborce a tím to asi hasne. Prostě jen další loď, která - pokud chce aspoň chvilku přežít - musí jen tak poštěkávat zdálky, na víc nemá. Což ovšem kvůli nevalnýmu dostřelu tak nějak... nejde.

Závěr: Loď jsem dostal, vyzkoušel a - sééééru na ni. Kanonenfutrů už mám v přístavu dost i bez Surrey.

Bez urážky, ale na toto fórum chodia hráči čo sa chcú niečo relevantné dozvedieť. Hodnotíš krížnik,  s ktorým si odohral 12(!) bitiek v KOOPERATÍVE , ani jednu(!) v RANDOM-e. Píšeš nehorázne kritickú recenziu na loď, ktorú vôbec nepoznáš, nikdy si ju nehral v PvP a z tvojich 7157 RANDOM bitiek máš plných 75%(5398) odjazdených na III. a IV. tiery. V RANDOM-e si došiel po tier VI., v tiery VII. a vyššie nemáš v RANDOM BATTLE ani jednu bitku. Prečo potom hádžeš špinu na loď, ktorú si vlastne reálne vôbec nehral (COOP nepočítam)? Takéto vyfantazírované hodnotenia lodí od hráčov, čo ich ani nehrali, mýlia a odrádzajú hráčov čo sa chcú dozvedieť niečo nové.

Ja som SURREY nehral, netvrdím že je dobrá alebo zlá. Mne len hodne vadí, že TY si ju nehral tiež a píšeš HNEĎ RECENZIU ako stojí za houby. Nabudúce, PROSÍM, hodnoť len lode, s ktorými máš niečo odjazdené aj v RANDOM-e...bez toho je tvoja recenzia len obyčajné fantasy. 

• Cool 1
  • Angry 1

Players
1,572 posts
9,410 battles

@Thomino podivej s tvym prispevkem souhlasim, ale take v podstate souhlasim i s tim co bylo napsano vyse. Take jsem ji nehral, ale staci mne si prohlednout parametry a vim ze ji ani nebudu zkouset. Vidim to takto:

+ spot

+heal

- nabiji to 12s

-AP to ma priserny. Nemaji zadnou penetraci. 

-pluje to jak snek

-malo del

-sileny rozptyl na kriznik

-nema to dostrel

Proc to hrat?

O level vys je jeste vetsi srot, ktery ma citadelu snad pres celou lod. Tohle ma alespon malou citedelu. Uz ted vim, ze VI vyexpim v operaci, to same udelam s timhle krapem a VIII prefreeckuji. IX uz je slusna lod a rad si ji zahraji.

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,068 battles

Mě osobně se Surrey dost líbil. Přeexpil jsem ho sice jen po dvanácti bitvách, ale ta loď se mi líbila. Ano, je to pomalé a ano, má to krátký dostřel. Jde tedy o to jak tu loď uchopit. Vzhledem k tomu, že to má naprosto luxusní kamufláž a je viditelný až od necelých 10 km, dá se toho slušně využít. HE granáty slušně fungují i do bitevek a pokud člověk zvolí strategii HE spamu do chvíle, než se bitevka na člověka zaměří, pak přestat střílet a zmizet a pauzu využít k použití opravy, která je rovněž luxusní. AP granáty jsou také slušné, ale použitelné jen na krátkou vzdálenost... Citadelky padají pěkně... Největší slabinou jsou balistické oblouky střel, kdy je naprosto nereálné něco trefit na větší vzdálenost. Trefovat na velkou vzdálenost DDčka je zbytečná snaha... Surrey má jen pozorovací letadlo co dokáže prodloužit dostřel, ale na tu vzdálenost stejně skoro nic netrefíte... Raději bych místo něho uvítal stíhačku... Ta tu ale bohužel k výběru není... kombinace Stíhačka + hydro by byla optimální... Ale bohužel... Jo a nezapomeňte zavěsit signální vlajku na zvýšení rychlosti... Každej uzlík navíc se hodí... :cap_like:

• Cool 3

[CRYO]
Players
112 posts
12,536 battles

souhlasim , osvedcila se mi taktika vyhlidnout si nejakej kriznik osamote, priblizit se na spot a rozkrajet ho na 9-10 km , prestat strilet zmizet dohealovat a znova. rozemelete vse co je mensi a vse co je vetsi rozemele vas. ale celkem zabavna lod , zvlastni styl, brutalni HEcka na DDcka a slusna AP na 9 km a min

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,787 posts
13,896 battles
Před 34 minutami vrahoun řekl/a:

souhlasim , osvedcila se mi taktika vyhlidnout si nejakej kriznik osamote, priblizit se na spot a rozkrajet ho na 9-10 km , prestat strilet zmizet dohealovat a znova. rozemelete vse co je mensi a vse co je vetsi rozemele vas. ale celkem zabavna lod , zvlastni styl, brutalni HEcka na DDcka a slusna AP na 9 km a min

v podstate jsi popsal gameplay kazdeho CA, pro brity jsem kloudný gameplay nenašla

• Cool 1

[CULMY]
Players
293 posts
12,662 battles

Pár bitev zatím. No hratelné to je, tož asi tak. Jediné, co je na něm zajímavé tak je heal a spot. Průzkumné letadlo nevadí, protože díky pomalé rychlostí a malému dostřelu se hodí víc než často. Jinak HE výkonově jak japonské křižníky, ale s horší balistikou a menší alfou a zhruba stejným dpm , spolehlivost AP je naprosto tragická v porovnání s jinými křižníky na tomto tieru. K tomu klasický plochý pancíř typický pro brity.  Celkově soutěžící o post nejhoršího těžkého křižníku. na sedmém tieru.

• Cool 2

Sign in to follow this