Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.9.0 - Hlášení chyb

41 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpořehttps://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

Players
4,955 posts
29,647 battles

Boti stále posílají občas torpéda zrcadlově na druhou stranu...

[PPH]
Players
582 posts
13,697 battles

Nevím zda je to bug či "novinka", ale u bitevních lodí ( aktuálně jsem hrál Yamato a Conqueror) se po nabití zbraní ozve takové zatroubení/zapískání - jako ve stylu "máme naládováno"... je to neskutečně otravné...

Hrál jsem i Zao,  tam jsem si toho nevšimnul..

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
On 1/16/2020 at 1:38 PM, ims21 said:

Boti stále posílají občas torpéda zrcadlově na druhou stranu...

Prosímtě jen pro jistotu replay této situace?

22 hours ago, mortas_invader said:

Nevím zda je to bug či "novinka", ale u bitevních lodí ( aktuálně jsem hrál Yamato a Conqueror) se po nabití zbraní ozve takové zatroubení/zapískání - jako ve stylu "máme naládováno"... je to neskutečně otravné...

Budu muset asi vyzkoušet, ale takový cinkot nabití děl tam je odjakživa... či tedy hodně dlouho...

[PPH]
Players
582 posts
13,697 battles

Hmhm.. pak se musela změnit hlasitost toho - jsem bitevkář a neuvědomuju si, že bych ten zvuk někdy slyšel... ještě omrknu nastavení a zaškrtávání ve zvucích..

Zvuk ve stylu že skončilo nabíjení a "zaharaštil závěr", ten je u všech děl a slyšitelný... jen k tomu prostě zazní ještě takové zazvonění jako od velícího baterie... nevím jak to popsat... ještě omrknu nastavení a zaškrtávání ve zvucích..

• Cool 1

Players
375 posts
2,456 battles

Já hrál Bismarcka a tam se zase ozývá nějaký zvon ... taky nic moc.

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,108 battles

Príde mi ten zvon ako upozornenie, že sú všetky laufy nabité. Mne osobne to zazvonenie vonkoncom nevadí, ale je mi jasné, že niekoho to môže rušiť. 

Players
375 posts
2,456 battles

Mě ten zvon docela vadí ...

Nabití děl vidím na středu obrazovky ... to už WG dělá tuto hru i pro slepé, že je k tomu třeba gong?

Navíc po dokončení nabití jen tam zvuk zavření závěrů ... tak proč něco dalšího? 

No nic, taky to ztlumím ... jestli to mezi těmi WG hejblátky najdu.

[BL4CK]
Players
104 posts
16,567 battles

Nezobrazuju sa bojky na capoch, resp zobrazuje sa len par najblizsich 3 nalavo a napravo od lodi

ten zvon signalizuje nabitie vsetkych kanonov hlavnej baterie a je to tam uz pekne dlho

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles
V 16. 1. 2020 v 15:45 mortas_invader řekl/a:

Větší laufy větší zvonky - počkej až bude SuperYamato - to bude randál :cap_win:

• Funny 1

[BL4CK]
Players
104 posts
16,567 battles

na super yamate budu trieskat dvoma kolajnicami o seba, budete vdacny za ten zvoncek co je na inych lodiach

Players
4,955 posts
29,647 battles

Mam pocit, že Thunderer mi zvoni pri vystrelu a ne při dokončení ládování děl.

Jinak ta blbost byla přidána na četné žádosti které komunity ?

[_SK_]
Players
12 posts
11,031 battles

od spustenia 090 mi to občas začína sekať i na najnižšiej kvalite. Lietadlovky sú pre mňa nehratelné a ostatné lode len tak tak. Vyskytol sa niekomu tiež tento problém?

přesunuto z aktualizace 0.9.0. Britské křižníky

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles

Nemám to ještě úplně ověřené, ale když mám v divizi nahozenou loď a zapnu námořní bitvy - nezapočítají se pokusy - skvělý :cap_viking:
Edit #1: Po odejmutí připravené lodě se následující pokus započítal - to je fakt švanda
Edit #2: Vypnula jsem námořní bitvy a stále e počítají - jako rly? :cap_horn:

[MS-PS]
Players
15 posts
6,068 battles

Môžete to dať prosím do poriadku? mal sem tento vypadek 5x. A 5 pekných bytev úplne v ťahu. 

Lebo rano sem hral skoro 3 hodinu a nic, ale zapnem lode na večer 5x mi to hodilo toto 

WG chyba.png

přesunuto z otázky pro WG

[WARCZ]
[WARCZ]
Beta Tester
35 posts
2,398 battles

1. Bojky u capu se zobrazuji az kdyz si uplne u nich a to jen ty nejblizsi.

2. Zniceho nic mi v bitve spadnou fps na 10-15(v predchozich verzich vse ok) .

• Cool 1

Players
4,955 posts
29,647 battles

k těm botům posílající torpéda občas špatně - už minule mi na podpoře odvětili, že je to známá chyba ...

Nová chyba ( feature ?):

- chtěl jsem využít filtrování lodí výběrem denní bojové mise (což je fajn) a stlačil poté tlačítko "bitva", co je pod misí. Nestačil jsem se divit - bez premiových dopňků jsem se ocitnul proti 12 lodím v random, místo v coopu. Ignoruje to totiž přednastavený typ bitev.

Players
1,571 posts
9,410 battles

Chtěl jsem se zeptat jestli tohle je chtěné nebo, že jsme si vzali stejný kamufláže, tak jako že se pomazlíme :Smile_child:? Nejde z toho utéct ale :fish_viking:

shot-20.02.06_20.12.01-0147.jpg

Edited by marty01234
špatné vlákno
  • Funny 1

[CULMY]
Players
293 posts
12,662 battles

Mrkněte na Narai, nějaký šikula se asi hrabal kde neměl a lodě, co se mají eskortovat, se občas toulají namísto aby jeli do zátoky, hlavní loď nedokuje na svém místě, ale pluje vstříc nepřátelským lodím (opakovaná událost).

Měl jsem  bitvu s Murmanskem, přední děla měla jiný zvuk než ta zadní (nevím zda je bych u mě nebo u lodi)

Players
1,571 posts
9,410 battles
Před 12 hodinami Lupiko řekl/a:

Mrkněte na Narai, nějaký šikula se asi hrabal kde neměl a lodě, co se mají eskortovat, se občas toulají namísto aby jeli do zátoky, hlavní loď nedokuje na svém místě, ale pluje vstříc nepřátelským lodím (opakovaná událost)

Narai potvrzuji. Dobra ficura.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles
Před 18 hodinami Lupiko řekl/a:

Měl jsem  bitvu s Murmanskem, přední děla měla jiný zvuk než ta zadní (nevím zda je bych u mě nebo u lodi)

Potvrzuji - několikrát mi přišlo že přední děla či zadní, to je fuk, mají zvuj jak sekundárka

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
Před 19 hodinami Lupiko řekl/a:

Mrkněte na Narai, nějaký šikula se asi hrabal kde neměl a lodě, co se mají eskortovat, se občas toulají namísto aby jeli do zátoky, hlavní loď nedokuje na svém místě, ale pluje vstříc nepřátelským lodím (opakovaná událost).

Hele tento bug je náhodný. A už je tu déle. Problém bude v nascriptovaném AI, kdy jakákoli menší odchylka ten script naruší a AI pak jedná "pomateně".

Co mě však ser* je, že WG opět neopravuje bugy, co se reportují. A to je bug s velkou hlasitostí PEVNOSTÍ, jež sem reportoval už 2x.. Prosím @YabbaCoe , přitlač na ně. Bolí z toho uši, když se ta pevnost zničí, je to rána jak z děla ráže 508mm..

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
V 7. 2. 2020 v 15:11 BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Chtěl jsem se zeptat jestli tohle je chtěné nebo, že jsme si vzali stejný kamufláže, tak jako že se pomazlíme :Smile_child:? Nejde z toho utéct ale :fish_viking:

shot-20.02.06_20.12.01-0147.jpg

Rozhodně nějaký bug patrně zapřičiněný "nepřirozeným" pohybem na hranici mapy, čímž se lodě do sebe zaklesly. Už jsem to několikrát viděl. Reportni to na Hráčskou podporu, jako bug prosímtě. 

V 8. 2. 2020 v 22:53 Lupiko řekl/a:

Před 17 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Hele tento bug je náhodný. A už je tu déle. Problém bude v nascriptovaném AI, kdy jakákoli menší odchylka ten script naruší a AI pak jedná "pomateně".

Co mě však ser* je, že WG opět neopravuje bugy, co se reportují. A to je bug s velkou hlasitostí PEVNOSTÍ, jež sem reportoval už 2x.. Prosím @YabbaCoe , přitlač na ně. Bolí z toho uši, když se ta pevnost zničí, je to rána jak z děla ráže 508mm..

Ano s Naraí jsou jisté potíže, kdy i jinde reportují, že lodě pouze couvají atd. Zkusím se poptat, ale rozhodně kdykoliv najdete takovýá bug udělejte bug report tiket na Hráčské podpoře. Opakuji, že to není proto, abyste se dočkali odpovědi ze strany podpory, ale aby se evidovali právě jednotlivé bugy a bylo dostatek dat na konkrétní identifikaci, co to způsobuje a mohlo se to případně opravit. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this