Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.9.0. Britské křižníky

38 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
70 posts
1,700 battles

Milí a neschopní členové WG, můžete mi říct, proč do hry cpete další lodě místo toho, aby jste opravili či vybalancovali tu hromadu hnoje, kterou jste hru dosud stihli zasvinit? Samozřejmě se týká především těch vašich fantasy nesmyslů, které brzy převáží lodě "historické". A už vůbec nechápu důvod nové větvě britských křižníků, když pouhé dvě lodě jsou "reálné" (pokud se tedy výsledný "vyzkoumatelný" strom nebude zásadně lišit).

Nechtěli by jste si radši vytvořit novou hru, "World of Fantasyship", tyto sra*ky cpát tam a normálním hráčům nechat hru, která bude alespoň bojovou technikou trochu "historická/reálná"? Doufat, že by snad došlo k nástupu alespoň minimálního realismu i do herních mechanismů si ani nedovoluji doufat. Alespoň RB/CB by jste nemuseli neustále cpát do t10, nejhoršího a nejvíce zamořeného tieru ve hře.

• Cool 2

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles

Já se třeba na britské těžké křižníky těším; ale to bude asi tím, že mám rád Royal Navy. A že jsou to další projekty? To jsou ale to už bude skoro každý nový obsah :Smile_sceptic:a aspoň tady se zhmotní sny a plány konstruktérů (a admirality) jejichž šanci na postavení zhatilo vypuknutí války (teda v tomhle případě spíše ekonomická krize :Smile_coin:).… 

nařízení jsou co jsem viděl celkem splnitelná a vzhledem k tomu že jedinou opravdu zajímavou odměnou je možnost získat lodě které se za cca měsíc vyexpit; tak se to dá brát jako takový trochu volnější event pro lidi unavené "Velkým vánočním grindem". 

Konečně budou mít ARP lodě aspoň teoreticky nějaké využítí...

Klanovky ani jedinečná vylepšení komentovat nebudu páč se mě to moc netýká :Smile-_tongue:

Změny ve vyvážení vypadají celkem dobře; nejsem si jenom jistý jestli nerf Mog/Klebera není přestřelený; na úroveň Khabara...

Pokud se zrychlí přístav  - jedině dobře...

Spoiler

Jen takmimochodem  co přesně znamená tohle?: "Aktualizovali jsme nastavení dodatečného obsahu. Nyní můžete využívat bonusy zajištěné kamuflážemi i tehdy, když je jejich zobrazení vypnuto.."

To jako že si budu moci vypnout namontované Hallpweenské apod. skiny a pořád mi budou dávat bonusy?

Takže takhle na papíře za mě příjemně působící volnější patch; teda pokud jsem něco nepřehlédl a pokud  bude všechno fungovat apod. :Smile_trollface:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles
Před 1 hodinou Dave6 řekl/a:
  Skrýt obsah

Jen takmimochodem  co přesně znamená tohle?: "Aktualizovali jsme nastavení dodatečného obsahu. Nyní můžete využívat bonusy zajištěné kamuflážemi i tehdy, když je jejich zobrazení vypnuto.."

To jako že si budu moci vypnout namontované Hallpweenské apod. skiny a pořád mi budou dávat bonusy?

Tak asi to doteď nefungovalo - tedy mít namontovanou perma hnus camo (plus zaškrknutý filtr) a zjistit že do kasičky nic nekape - no.... OK :cap_haloween:

Players
4,955 posts
29,647 battles
Před 6 minutami LucyCZ řekl/a:

Tak asi to doteď nefungovalo - tedy mít namontovanou perma hnus camo (plus zaškrknutý filtr) a zjistit že do kasičky nic nekape - no.... OK :cap_haloween:

Doted to funguje tak, ze to tu kamuflaz nejen skryje - a lod nema ani zakladni kamuflaz, ale z lode i odstrani (t10 - Gearing). Po opetovnem zapnuti ji musis namontovat. Takze to je zcela k nicemu.

Mam 6 perma kamo na T8 a nenamontoval jsem je, protoze nechci mit loď jak kolotočář.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles

už se tedy můžu posmívat lodím (hlavně DD) bez camo aniž by za to mohli :cat_cool:

Players
4,955 posts
29,647 battles

Ups ... tak skrýt kamufláž ( nejen hnusnou, ale i vesmírnou, divokou vlnu atd) konečně funguje. Vyzkoušeno teda zatím jen v přístavu, pres dalkovy pristup to hrát nebudu.  Skvělé. Za mne palec nahoru.

Také jsem "dostal" 10 premiových lodí (Arp+Dragon) - také fajn. Akorát se psalo, že Takao dostane novou kamufláž a mám tam jen tu původní. Ale to je drobnost.

Spojler

Jinak, jak milé, že si za dublony (1000d/kontik) mohu zahrát loterii, jestli mi vyjde mise na řadovou T5-T8 loď :Smile_coin: . A to se vyplatí :Smile_teethhappy:  Zvýraznil jsem podstatné části:Smile-_tongue: Za 65000 dublonů se to vyplatí. Dělají si z nás už otevřeně blázny ?

image.thumb.png.7bf941a669008e1fb277d4a401c44cc9.png

a levnější varianta:

image.thumb.png.38daaf8eec59f368e6e31720cdcf65c8.png

Btw - to první je zřejmě určeno pro chudé duchem, to druhé pro 'normálně' chudé :Smile_honoring:

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
4 minutes ago, unhappy360 said:

keďže nehrám lode od začiatku, ako sa dalo dostať až k 10tim APR a dragon lodiam?

Ted už nijak , byla na ně akce . Takže jsi měl Kongo ( a Aobu  , co byla ta třetí ? jestli se nepletu ) v jinačích barvách a vícero provedení

Players
4,955 posts
29,647 battles

Nedá mi to ...

Spojler

Zajímalo by mne, jestli ty balíčky s misí na loď jsou rovnoměrně rozprostřené nebo budou - při mé smůle by to bylo lehce představitelné - až v posledních 4 balíčcích.

Nicméně - otevřete své peněženky a kupujte a kupujte. Budete mít nejdražší řadové lodě v dějinách WOWs, dostanete k nim i 21dnů prémiového účtu a nějaké vlaječky, maskování, lopatku uhlí, trošku free XP a kreditů. Za 65000 dublonů - no, nekupte to :Smile_coin:  Zdálo se, že akci na PR už nic nepřekoná...:Smile_teethhappy:

A pro nás, pro plebs to nemá už žádná pravidla - padá 1 z 11 variant, ale klidně můžete dostávat pořád stejnou variantu, neb "Stejný náhodný balíček se dá získat vícekrát". Naštěstí tohle nestojí ani korunu, a naštěstí pro mne tam není jedle .

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,108 battles

Tiež mi to nedá @ims21 

Ver tomu,  že pre Teba sa nejaká jedlička ešte nájde,  i keby ju mali "doprogramovať". Pri tvojom šťastí  som o tom presvedčená. 

• Funny 5

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
Před 17 hodinami AlgerothCZE řekl/a:

Milí a neschopní členové WG, můžete mi říct, proč do hry cpete další lodě místo toho, aby jste opravili či vybalancovali tu hromadu hnoje, kterou jste hru dosud stihli zasvinit? Samozřejmě se týká především těch vašich fantasy nesmyslů, které brzy převáží lodě "historické". A už vůbec nechápu důvod nové větvě britských křižníků, když pouhé dvě lodě jsou "reálné" (pokud se tedy výsledný "vyzkoumatelný" strom nebude zásadně lišit).

Nechtěli by jste si radši vytvořit novou hru, "World of Fantasyship", tyto sra*ky cpát tam a normálním hráčům nechat hru, která bude alespoň bojovou technikou trochu "historická/reálná"? Doufat, že by snad došlo k nástupu alespoň minimálního realismu i do herních mechanismů si ani nedovoluji doufat. Alespoň RB/CB by jste nemuseli neustále cpát do t10, nejhoršího a nejvíce zamořeného tieru ve hře.

Taky si myslím, že se mělo spíše balancovat. Zas ale, tahle hra je dost o grindu. Pokud není co zkoumat, tak to moc nemá smysl. Tedy, pokud zrovna nejsou klanové války nebo hodnocené bitvy (například).

problém je, že britské křižníky nejsou žádné terno a vypadá to na další slabší lajnu jako byly italské křižníky. Tam, mimo Gorozii jsem lodě na randoomu prakticky nepotkával = nikdo je nehrál. Tady by to mohlo být přecijen lepší, protože Royal Navy je přecijen větší a oblíbenější pojem jak Regia Marina. Mno uvidíme. Já osobně sem se na ně těšil a docela se pořád těším, ty buffy low tierů se budou hodit, ale nejvíc sem si na testu oblíbil Drake a ten dostal velký, velký nerf. Navíc, desítka je snad ještě horší jak Venezia takže.. Užívejte low tiery, ty po buffu budou asi super. 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles
Před 1 hodinou Stratos_HF řekl/a:

Ted už nijak , byla na ně akce . Takže jsi měl Kongo ( a Aobu  , co byla ta třetí ? jestli se nepletu ) v jinačích barvách a vícero provedení

Kongo (Nachi, Haruna, Kirishima atd), Myoko (Haguro, S a N Dragon), Atago (Takao) :cap_old:

• Cool 1

[FGTO]
Players
9 posts

Jsem rád za nové lodě...jen mě zklamalo to,že ARP lodě budou prémiové,a nebudou se dát koupit v obchodě,jako fanouška jak wows tak ARP bych to docela rád ocenil

[FIMRA]
Players
248 posts
10,750 battles
3 hours ago, LucyCZ said:

Kongo (Nachi, Haruna, Kirishima atd), Myoko (Haguro, S a N Dragon), Atago (Takao) :cap_old:

Kongo, Haruna, Hiei, Kirishima

Myoko, Haguro, Ashigara, Nachi

Takao 

:cap_cool:

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,786 posts
13,896 battles
Před 58 minutami Ajax102 řekl/a:

Kongo, Haruna, Hiei, Kirishima

Myoko, Haguro, Ashigara, Nachi

Takao 

:cap_cool:

Nachi nemám tak mi to z hlavy skočilo jinam, pajdon.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles

Děkuji za připomenutí , už je to dávno . 

Slovy klasika - Už není , byla velká přestávka... Šli do šrotu , omalovánky mě neberou

Pokud to neskočí samo , tak od času 59:20

[FIMRA]
Players
248 posts
10,750 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Nachi nemám tak mi to z hlavy skočilo jinam, pajdon.

Nachi nemam ani ja, jedina co mi chyba :Smile_sad:

[FIMRA]
Players
248 posts
10,750 battles

Inak je pre mna zahada, preco HMS Exeter skoncil na tier 5 a HMS Devonshire je na tier 6, kedze HMS Exeter patril k triede York, ktora nasledovala po triede County do ktorej patril HMS Devonshire.

[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
9 minutes ago, Ajax102 said:

Inak je pre mna zahada, preco HMS Exeter skoncil na tier 5 a HMS Devonshire je na tier 6, kedze HMS Exeter patril k triede York, ktora nasledovala po triede County do ktorej patril HMS Devonshire.

Protože vznikl na základě naprosto odlišných specifikací a v rámci šetření financí; takže má asi o 1500t menší výtlak?  Reálně sice byl přibližně na stejné úrovni kvůli lepšímu systému pancíře (než County)., ale vzhledem k tomu že ve hře pancíř na křižníkách nehraje roli a Exeter má o věž míň (a kvůli menšímu výtlaku teoreticky i míň HP) tak může patřit o tier níž.   Ve hře ne vždy funguje reálná posloupnost lodí...

Players
1,627 posts
4,330 battles
On 1/15/2020 at 5:42 PM, AlgerothCZE said:

Neboj budes nadsen jeste vice =)

Chystaji pro historiky lahudky =)

https://medium.com/@devblogwows/st-new-ships-5703a5b245c

• Funny 1

[1-CSP]
Players
419 posts

V akcích jsem našel název Brytyjskie  Krazowniky to je nějaká změna České mluvnice ??? Aha  , neříkám ,že umím dobře Česky , ale tohle trochu asi nesedí....Do Poláka mám daleko  :cap_haloween:

Players
6 posts
6,247 battles

Jedinečná vylepšení:

Bojové mise, které hráče odmění jedinečnými vylepšeními pro lodě X. úrovně je možné získat až do vydání aktualizace 0.9.1, a to odehráním jedné bitvy s danou lodí X. úrovně.

Může mi prosím někdo objasnit tuto větu? Bitva odehrána,ale mise pokračuje dál.Netuším co tím autor zamýšlí.

Sign in to follow this