Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Brytyjskie krążowniki: wczesny dostęp

23 comments in this topic

Recommended Posts

[FPK]
Players
19 posts
4,379 battles

Nie ma co narzekać, nagrody przednie. Jeszcze parę aktualizacji i będziemy kupować fragmenty jednej sztuki flagi Uroboros. Kiedyś się złoży ;) A tak na serio to nadal czekam na informację o Chińskim Nowym Roku... co, kiedy, gdzie, za ile?

• Cool 4

[FT-B]
Players
563 posts
8,583 battles
18 minut temu, fereshPL napisał:

Nie ma co narzekać, nagrody przednie. Jeszcze parę aktualizacji i będziemy kupować fragmenty jednej sztuki flagi Uroboros. Kiedyś się złoży ;) A tak na serio to nadal czekam na informację o Chińskim Nowym Roku... co, kiedy, gdzie, za ile?

Pewnie dowiesz się najpóźniej 24.

• Cool 1

[MAX]
Players, In AlfaTesters
108 posts
13,377 battles
20 minutes ago, Toyminator said:

Ale za to w następnej aktualizacji, za friko 15 k węgla , 4 dni premki, 1 SK i coś tam jeszcze.

Według zapowiedzi w 0.9.1. :)

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
259 posts
12,600 battles

Czyli na blisko trzeba będzie tym grać... czyli wyższa szkoła jazdy...

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
4 hours ago, M1miPL said:

Czyli na blisko trzeba będzie tym grać... czyli wyższa szkoła jazdy...

Fajnie. Lekkie też są trudne. Niszczyciele powiedzmy że specyficzne (i też raczej nie są to "samograje"). Jedynie z pancernikami im totalnie nie wyszło.

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
Just now, _Sir_noob said:

Co im nie wyszło z pancernikami?

Nie rozumiem koncepcji zrobienia pancerników, które wprost zachęcają do bezmyślnego walenia HE-kami.

• Cool 2
  • Boring 2

Players
55 posts
725 battles
17 godzin temu, rtfm_pl napisał:

Nie rozumiem koncepcji zrobienia pancerników, które wprost zachęcają do bezmyślnego walenia HE-kami.

koncepcja jest ok

ale w praktyce to jest dno

bo żaden pancernik nie miał na swoim pokładzie pocisków HE (które z racji swojej konstrukcji mogły zrobić małe bum w magazynie amunicyjnym - vide Mutsu)

po za tym wedle wszelkich praw chemii - jeżeli coś spłonęło - czyli oddały cały posiadany tlen już zapalić się nie może

no ale... komuniści już raz chcieli pokazać że mają w D... prawa fizyko-chemiczne ( co kosztowało kilkaset ludzi życie po Czernobylu) i ustalają swoją własną fizykę i chemie...

mentalnie każdy soviet jest komunistą od prawie 100 lat

a wracając do tematu:

- z serweru testowego MIAŁEM otrzymać cztery krążowniki - takie pytanie do CC - gdzie one są ??

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
5 hours ago, HideakiSato said:

bo żaden pancernik nie miał na swoim pokładzie pocisków HE (które z racji swojej konstrukcji mogły zrobić małe bum w magazynie amunicyjnym - vide Mutsu)

Ciekawe. Znaczy ostrzał w Normandii to według Ciebie był z ppanców?

Poza tym, jakie by te pociski nie były, to i tak najbardziej podatne na "bum" były ładunki miotające.

A jeśli chodzi o Mutsu, to tam podejrzana nie była amunicja burząca, tylko "kartacz" przeciwlotniczy.

[ROMT]
Players
413 posts
7,873 battles

Już przejrzałem zbrojownia o nowe oferty. Już domyślałem się, że za żetony brytyjskie istnieje szansa (max. 30x losowanie), by nie dostanę żadne okręty brytyjskie w ogóle, gdyż te zestawy flagi są nieskończone w przeciwieństwie do zestawy za dublonów. Łatwo nie będzie.

Players
9 posts
4,184 battles

Jak zwykle system losujący jest skrzywiony, na 20 otwartych zestawów trafiłem tylko jeden bidny okręcik V poziomu. Brawo WG. No tak ale trzeba sobie zrekompensować dodawany kamo......... prawda WG?

• Cool 1

[BSW]
[BSW]
Beta Tester
278 posts
20,042 battles
7 minut temu, KerimereC napisał:

Jak zwykle system losujący jest skrzywiony, na 20 otwartych zestawów trafiłem tylko jeden bidny okręcik V poziomu. Brawo WG. No tak ale trzeba sobie zrekompensować dodawany kamo......... prawda WG?

Nie jęcz!

Tylko wytłumacz  jak powinien wyglądać ten system losujący. 

[FOAM]
Beta Tester
138 posts
9,095 battles

z dublonów 3 - z czterech kupionych za dublony...

z wszystkich żetonów żaden... szmatki i gwiazdki...

czyli znów robienie ludzi w bambuko

ale... z testowego powinny być wszystkie 4... ciekawe nie ma... ale za to na randomie pokazał się Goliath - nie na koncie testowym i nie u gracza testowego... skąd??

oczywiście nikt nic nie wie, staff nabrał wody w usta ( co mnie nie dziwi)...

[SURFA]
Players
171 posts
6,193 battles
On 1/31/2020 at 12:20 PM, maciek001 said:

Nie jęcz!

Tylko wytłumacz  jak powinien wyglądać ten system losujący. 

We włoskich było przynajmniej tyle fair, że jeżeli zdobyłeś wszystkie możliwe żetony, to miałeś na pewno wszystkie 4 z wczesnego dostępu.

On 1/31/2020 at 11:54 AM, KerimereC said:

U mnie na 28/30 zetawów już w trzecim trafiłem na VI Devonshire, a 10 dalej Hawkins V i na tym koniec szczęśliwych trafów...
Za to znalazłem buga, którym sobie ten los jakby zrekompensowałem. Zanim się wejdzie w pierwszą bitwę można było za darmochę zrobić upgrade wyposażenia, więc przynajmniej tyle... Poza nabitym później exp, które i tak by te upgrade'y spokojnie pokryło.

[P-W-C]
Community Contributor
664 posts
6,028 battles
10 minutes ago, Olamagato said:

Za to znalazłem buga, którym sobie ten los jakby zrekompensowałem. Zanim się wejdzie w pierwszą bitwę można było za darmochę zrobić upgrade wyposażenia, więc przynajmniej tyle... Poza nabitym później exp, które i tak by te upgrade'y spokojnie pokryło.

To nie jest bug, zawsze we "wczesnym dostępie" dają okręty już wybadane na full razem z modułami.

[SURFA]
Players
171 posts
6,193 battles
26 minutes ago, Druvik said:

To nie jest bug, zawsze we "wczesnym dostępie" dają okręty już wybadane na full razem z modułami.

Hmm, ale w takim razie po co jest w modułach drzewko badania? Jeżeli nie zrobi się tego darmowego upgrade, to pływa się na osłabionej jednostce. A wystarczy to zauważyć i już pływa się na ulepszonej. Technicznie jednostki z wczesnego dostępu nie mają nic wspólnego z regularnymi drzewkowymi (mają tylko wspólny model), więc równie dobrze te z wczesnego dostępu mogłyby wyglądać w modułach tak jak premium - wymaksowane. W takim razie po co jest w ogóle ta możliwość ulepszania modułów? Bonus dla bystrzaków? ;)

[BSW]
[BSW]
Beta Tester
278 posts
20,042 battles
1 godzinę temu, Olamagato napisał:

Hmm, ale w takim razie po co jest w modułach drzewko badania? Jeżeli nie zrobi się tego darmowego upgrade, to pływa się na osłabionej jednostce. A wystarczy to zauważyć i już pływa się na ulepszonej. Technicznie jednostki z wczesnego dostępu nie mają nic wspólnego z regularnymi drzewkowymi (mają tylko wspólny model), więc równie dobrze te z wczesnego dostępu mogłyby wyglądać w modułach tak jak premium - wymaksowane. W takim razie po co jest w ogóle ta możliwość ulepszania modułów? Bonus dla bystrzaków? ;)

Gratuluje bycia bystrzakiem, potrafisz rozwalić system.

• Cool 1

Sign in to follow this