Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Indomitable

18 comments in this topic

Recommended Posts

[KAA]
Players
32 posts
6,881 battles

Jak to nie ma bombowców torpedowych:O tz. LIPA? i że niby kosztem czego, wzmocnionego pokładu. Jak da się złapać to i tak żadne wzmocnienie nie pomoże żadnej lotni. Na GZ można narzekać ale przynajmniej ma szybkie samoloty niesamowitą secoundarke, i wszystkie 3 rodzaje broni jakie powinna posiadać lotnia w wows.

Cyt z Wiki 

"ZALETA

• Great plane speed, similar to Graf Zeppelin’s torpedo bombers and AP dive bombers
  • Ludicrously high HP for the carpet bombers
  • Better hull concealment than Implacable
  • More Patrol Fighter consumables per plane type than standard carriers

WADY

• Lack of torpedo bombers
  • Slightly weaker payload than Implacable
  • High plane regeneration time
  • Only two sets of two planes per run on the carpet bombers, making two full strikes a rarity
  • 32mm pen bombs struggle to deal consistent damage to well-armored battleships"

Czyli jakie bzdurne zalety w stosunku do jakich powaznych wad tej lotni. Nic tylko kupować i robić DMG rakietkami.

Beta Tester
4,917 posts
15,404 battles

Drogi i kochane WG

Piszę do państwa w sprawie tych artykułów historycznych. Czy jest możliwość aby tłumaczyły to osoby które chociaż w minimalnym stopniu znają się na tym co piszą????

Ilość błędów w tym tłumaczeniu jest tak porażająca, że aż mi moje gałki oczne zaczynają krwawić.

1) W czasie operacji Pedestal w sierpniu 1942 roku lotniskowiec Indomitable został trafiony bombami które wyeliminowały możliwość startu samolotów z lotniskowca. Tego samego dnia odesłano go do Gibraltaru pod eskortą.

Więc jakiego wsparcia on udzielał????

2) w czasie operacji Husky został trafiony torpedą, a nie pojedynczym ładunkiem

3) nie trzy ataki kamikadze, a trzy fale ataków kamikadze 4.05

• Cool 1

[MAX]
Players, In AlfaTesters
108 posts
13,411 battles

Nadal czekamy na: Siegfried, Odin, Mainz, Hayate. 

Edit: Nie patrzę nikomu na porftel, bo sam sporo wydaję, ale tak jak napisał @zbierek18 zbyt wiele BARDZO WAŻNYCH wad (długie przeładowanie i mało samolotów na pokładzie) przeważa nad kilkoma zaletami. Co z tego, że samoloty mają dużo HP? Nawet bardzo ogarnięty Saipan po paru minutach startuje niepełnymi eskadrami (a ma samoloty X tieru). Wracając, samoloty będą spadać, a po paru minutach nasza siła ataku spada praktycznie do 0. Na duży + zaliczam +1 do ilości przyzwania myśliwców (które uważam za kupkę w obecnej postaci). 
Ten okręt dostał ostatnio buff do prędkości powrotu samolotów (pewnie po to, by móc co jakiś czas wystartować tym co zostało z poprzedniego ataku XD) tylko jestem ciekawy jak dobrze został przetestowany. Zespół WoWs ma duże problemy z balansowaniem lotni, testerzy (nikogo nie obrażam indywidualnie) często nie umieją grać lotnią, nie potrafią wykorzystać potencjału lotni. Podejrzewam, że Indomitable skończy jak Graf w I odsłonie.... I TO MOŻE BYĆ POWÓD BY GO KUPIĆ, bo można zyskać na takich "błędach".

Pozdrawiam

Edited by kamil942
  • Cool 1

[TF16]
Players
475 posts
17,203 battles
1 hour ago, NextNoobPlayer said:

Drogi i kochane WG

Piszę do państwa w sprawie tych artykułów historycznych. Czy jest możliwość aby tłumaczyły to osoby które chociaż w minimalnym stopniu znają się na tym co piszą????

Ilość błędów w tym tłumaczeniu jest tak porażająca, że aż mi moje gałki oczne zaczynają krwawić.

1) W czasie operacji Pedestal w sierpniu 1942 roku lotniskowiec Indomitable został trafiony bombami które wyeliminowały możliwość startu samolotów z lotniskowca. Tego samego dnia odesłano go do Gibraltaru pod eskortą.

Więc jakiego wsparcia on udzielał????

2) w czasie operacji Husky został trafiony torpedą, a nie pojedynczym ładunkiem

3) nie trzy ataki kamikadze, a trzy fale ataków kamikadze 4.05

Wiesz, drogi Kolego, po przeczytaniu rzeczonego artykułu mam wrażenie, że  WG już nawet nie zająknie się nad trudnieniem kogokolwiek mającego nawet mgliste pojęcie o wojskowości/marynarce wojennej... :cap_wander_2::cap_wander:

Tekst wygląd nawet nie jak tłumaczony przez laika, ale wręcz przy pomocy google tłumacza :cap_fainting:

@WG_Lumberjack  - "schodzicie na psy" z tłumaczeniami i to mimo kilkunasto (kilkudziesięcio) krotnego zwracania uwagi przez "społeczność forum". 

Nie w pierwszym aspekcie uwagi ludzi są olewane.   

• Cool 3

[ADB]
Players
136 posts
3,809 battles

cytat z artykułu na stronie wows :"Nowe wymagania zakładały zwiększenie pojemności okrętów z 36 do 48, zachowując taką samą masę,".

błąd w tłumaczeniu? chodziło tlumaczowi o samoloty? jest to nie zrozumiałe dla mnie. 

[MAX]
Players, In AlfaTesters
108 posts
13,411 battles

UWAGA! 
WG ZNOWU WPROWADZA W BŁĄD
Na obrazku statystyki okrętu Z PATCHA 0.8.6. Przypominam, że mamy 0.8.11 i PARĘ WARTOŚCI PRZEDSTAWIONYCH NA OBRAZKU SIĘ ZMIENIŁO.

Edit: Wprowadza w błąd tych, którzy nie patrzą na małe druczki w rogu obrazka :)

image.thumb.png.388eacdb7044ac709c0dc3153432f235.png

kłamstwo 2.PNG

kłamstwo 3.png

• Cool 1

[THESO]
Players
7,925 posts
40,441 battles
1 hour ago, pirat328 said:

cytat z artykułu na stronie wows :"Nowe wymagania zakładały zwiększenie pojemności okrętów z 36 do 48, zachowując taką samą masę,".

błąd w tłumaczeniu? chodziło tlumaczowi o samoloty? jest to nie zrozumiałe dla mnie. 

Ogólnie tłumaczenie kuleje strasznie

@WG_Lumberjack jestem za tym aby @Dark_Havoc zajmował się tymi rzeczami na bieżąco. 

[AAA-]
Players
25 posts
10,938 battles

KONCZY SIE ERA NISZCYCIELI I KRAZAWNIKOW SLABA BATERJA PRZECW LOTNICZA

• Funny 2

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Poprosiłem ściągnięcie artykułu.

Przejrzę błędy i naniosę poprawki bazujące na tym co napisaliście.

Przepraszam w imieniu kolegów piszących artykuły. 

• Cool 8

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Artykuł był przygotowany kilka miesięcy temu. Osoby, które wtedy to tłumaczyły już z nami nie pracują. Od tamtego czasu poziom tłumaczeń się podniósł.

Nadal jednak zdarzą sie błędy.

Niczego to nie usprawiedliwia. Postaram się sprawdzić po weekendzie czy są jeszcze jakieś artykuły z tamtego okresu, które nie zostały jeszcze opublikowane i sprawdzić je.

Przepraszam za zamieszanie.

• Cool 9

[AAA-]
Players
25 posts
10,938 battles
3.01.2020 o 13:39, kamil942 napisał:

Nadal czekamy na: Siegfried, Odin, Mainz, Hayate. 

Edit: Nie patrzę nikomu na porftel, bo sam sporo wydaję, ale tak jak napisał @zbierek18 zbyt wiele BARDZO WAŻNYCH wad (długie przeładowanie i mało samolotów na pokładzie) przeważa nad kilkoma zaletami. Co z tego, że samoloty mają dużo HP? Nawet bardzo ogarnięty Saipan po paru minutach startuje niepełnymi eskadrami (a ma samoloty X tieru). Wracając, samoloty będą spadać, a po paru minutach nasza siła ataku spada praktycznie do 0. Na duży + zaliczam +1 do ilości przyzwania myśliwców (które uważam za kupkę w obecnej postaci). 
Ten okręt dostał ostatnio buff do prędkości powrotu samolotów (pewnie po to, by móc co jakiś czas wystartować tym co zostało z poprzedniego ataku XD) tylko jestem ciekawy jak dobrze został przetestowany. Zespół WoWs ma duże problemy z balansowaniem lotni, testerzy (nikogo nie obrażam indywidualnie) często nie umieją grać lotnią, nie potrafią wykorzystać potencjału lotni. Podejrzewam, że Indomitable skończy jak Graf w I odsłonie.... I TO MOŻE BYĆ POWÓD BY GO KUPIĆ, bo można zyskać na takich "błędach".

Pozdrawiam

OBY CI ZDROWIE DOPISALO BO INACZEJ PIENIADZE JUZ NIE ODZYSKASZ