Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Darkmass1910

možnost natočení děl různými úhly

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
4,925 battles

Zdravím kapitáni.

Mám dotaz,  na forum pravidelně nechodím ale jedna otázka mě opravdu zajímá -- ----- a to možnost natočení děl hlavní baterie různými úhly !!!

funguje to jednoduše když namíříte kamerou, automaticky se zamíří všechna děla ( třeba vlevo když  tam míříte) a to mi občas vadí.......

Byl bych rad kdyby hra umožňovala natočit děla různými směry ku prospěchu věci---------( např.  všichni to známe pálíme všemi děly po nepříteli a za námi se objeví DDčko    

:Smile_izmena: rád bych si namířil zadní děla různým směrem pro pokrytí prostoru!!     nebo třeba do přepravní pozice, bylo by to hezké ne??:Smile_Default:

Hra to asi neumožnuje co ??ale mohla by

• Cool 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
259 posts
3,193 battles

Nápad to asi nebude zlý, ale ako by si to chcel "kočírovať" ? Prepínať nejako medzi jednotlivými vežami? A ako by si zabezpečil "plnú bočnú"? Máš na to nejaký nápad?

[IDDQD]
Korzár
2,570 posts
1,060 battles
Před 55 minutami michal123459 řekl/a:

Zdravím kapitáni.

Mám dotaz,  na forum pravidelně nechodím ale jedna otázka mě opravdu zajímá -- ----- a to možnost natočení děl hlavní baterie různými úhly !!!

funguje to jednoduše když namíříte kamerou, automaticky se zamíří všechna děla ( třeba vlevo když  tam míříte) a to mi občas vadí.......

Byl bych rad kdyby hra umožňovala natočit děla různými směry ku prospěchu věci---------( např.  všichni to známe pálíme všemi děly po nepříteli a za námi se objeví DDčko    

:Smile_izmena: rád bych si namířil zadní děla různým směrem pro pokrytí prostoru!!     nebo třeba do přepravní pozice, bylo by to hezké ne??:Smile_Default:

Hra to asi neumožnuje co ??ale mohla by

Ve War Thunderu to funguje.. Ale je to docela složité na ovládání a kolikrát člověk ztratí přehled, kam vlastně jaká věž míří.

Players
4 posts
4,925 battles
Před 1 hodinou VeronikaSVK řekl/a:

Nápad to asi nebude zlý, ale ako by si to chcel "kočírovať" ? Prepínať nejako medzi jednotlivými vežami? A ako by si zabezpečil "plnú bočnú"? Máš na to nejaký nápad?

To by šlo třeba ve formě režimu  "všechny děla, zadní děla , přední děla" --  např třeba klávesou (J -třeba..) přepínat mezi těmito 3 režimy a kdyby byl vybrán režim zadní děla tak by se stiskla klávesa 1 (1 věž) a namířila kamera směrem kam potřebuji! a zase klávesa 2 (věž 2) a zase namířit kameru ...... určitě by to šlo:Smile_teethhappy:

Sign in to follow this