Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Historie Günthera Lütjense

7 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
356 posts
9,683 battles

Tak, jeho skilly jsou hodne nestastne zvoleny.

Kazdej je jen na jeden druh lodi . PROČ ?? Proc se nehodi treba jako Yamamoto na BB . I na dd je pouzitelnej. 

Ale kdyz uz si ho šoupnu na jednu z lodi , jedno jaka trida , je mi k necemu pouze JEDEN skill. 

To si z nas delate srandu ?

Ach jo, že se vubec divim .....

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,657 posts
12,855 battles
1 hour ago, Avalon1270 said:

Tak, jeho skilly jsou hodne nestastne zvoleny.

Kazdej je jen na jeden druh lodi . PROČ ?? Proc se nehodi treba jako Yamamoto na BB . I na dd je pouzitelnej. 

Ale kdyz uz si ho šoupnu na jednu z lodi , jedno jaka trida , je mi k necemu pouze JEDEN skill. 

To si z nas delate srandu ?

Ach jo, že se vubec divim .....

Ehmm mozna to ze GL ma dvakrat tolik skillu jako zminovany Yamamoto.

Respektive Yamamoto ma jen 2 unikatni skilly + 2 vylepsene normalni skilly zatimco GL ma 4 unikatni skilly + 3 vylepsene normalni skilly

Takze z pohledu skilly za me zadny problem. To co me trochu stve ze je za uhli a ze jsme nedostali k nemu kampan pro nemecke lode pro dve vlajky a druhou sadu maskovani

• Cool 2

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles

Smutné... Opravdu smutné... Unikátní velitel Německa a lze ho získat jen trapně za uhlí bez možnosti nějaké mise na něj jako u jiných velitelů... Co druhá vlajka a změna maskování? Chamtivý grind na PR asi zabral myslitelům z WG asi veškerý čas...

[-DSN-]
Players
35 posts
12,270 battles

I kdyz velka postava namornich dejin, ve hre tohoto kapitana vynecham. Pomer cena vykon je pro mne nezajimava. Treba 140 zasahu hlavni baterii a snizeni reloadu o 7.5proc? Snizeni fajn pro bitevky, ktere ale nedaji 140 zasahu. To daji ddcka a krizniky, nicmene tam je takove snizeni useless. Za 3 spoty heal? Mozna dobre pro dd, ale v pritomnosti CV spotnout lode je..... :-) a kdyz uz si to spotne cv, pak heal vetsinou na nic, protoze hpcka ma plna. Chapu, ze se na to mame koukat optikou pozdejsi faze hry, ale jak jsem rekl - pomer cena vykon pro mne velmi nezajimavy. Skoda. 

[WG]
WG Staff
4,430 posts
4,348 battles

Lutjensovy skilly jsou takto nastaveny schválně, aby byl takový univerzální, jelikož jeho unikární skilly, či kombinace skillů jsou aplikovatelné na jakoukoliv třídu německých lodí.

A ohledně druhé vlajky, přijde, počítá se s ní, nebojte se. Ale specifičtější být nemůžu :Smile_trollface:

Sign in to follow this