Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
browar666

Odbierz teraz swoją rekompensatę! [Problem na serwerze EU]

28 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5 posts
5,433 battles

No wszystko pięknie i ładnie, każdy dostanie kto rozegrał jedną bitwę 12 grudnia, SZKODA TYLKO ŻE NIE DAŁO SIĘ ROZEGRAĆ ŻADNEJ a nie będę siedział 2h i czekał aż gra mi pozwoli rozegrać bitwę bym móc odebrać rekompensat to jest jakaś kpina. Odbierz rekompensatę za brak możliwości rozgrywania bitew ale najpierw rozegraj bitwę w tym czasie....

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles

W sumie znowu jakieś nie porozumienie, albo grafik czy kto tam pijany. Na stronie pisze że duży kontener, dostajemy mały.

[HOB]
Moderator
1,820 posts
7,613 battles

Odbierzcie jeszcze raz - kto zdążył, ten załapie się na mały i duży. I może drugi dzień premki.

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles
51 minut temu, Silentraz napisał:

Odbierzcie jeszcze raz - kto zdążył, ten załapie się na mały i duży. I może drugi dzień premki.

To nawet w rekompensatach za błędy robią błędy? :cap_fainting:

• Cool 1
  • Funny 4

Players
8 posts
8,226 battles

po prostu przegiecie.......

odbierz rekonpensa.. i ciesz  sie nagrodami ,  jak logowanie i wywalalo caly czas .w koncu  jak to jest bo nie lalpe .jak mialem rozegrac bitwe jak im sie cos zesralo .... 

ZENADA......

[MORSA]
Players
85 posts
3,637 battles

Powinno być: Kto się zalogował w danym dniu a nie był w stanie rozegrać bitwy z przyczyn problemów WG !!! Mnie też jak wywaliło z 5 razy do odpuściłem.

[M-D]
Beta Tester
304 posts
8,979 battles

Zostałem dzisiaj zrekompensowany nie tylko za dwukrotne wywalenie mnie z bitwy, ale też za beznadziejne losowania kontenerów świątecznych :cap_haloween:

AQ8HE68.jpg

[WOB]
Players
4,797 posts
15,916 battles
18 minut temu, addept napisał:

Zostałem dzisiaj zrekompensowany nie tylko za dwukrotne wywalenie mnie z bitwy, ale też za beznadziejne losowania kontenerów świątecznych :cap_haloween:

AQ8HE68.jpg

2 godziny temu, wittib1 napisał:

Taką rekompensatę to ja rozumiem :cap_like:
shot-19_12.16_17_24.11-0796.thumb.jpg.aaaf010e2e22b94b9843d05a95f85aaf.jpg

A wiecie, że macie jeszcze 2 małe darmowe kontenery do odebrania? Trzeba kliknąć w ten obrazek po lewej stronie, mniej więcej po środku - z napisem Odbierz darmowe kontenery :)

• Cool 3
  • Funny 2

[BSW]
Players
84 posts
14,690 battles
11 minutes ago, arkadiusz_steel said:

A u mnie tak wygląda rekompensata dzięki WG.

Przechwytywanie.PNG

mam to samo, wtf?

[M-D]
Beta Tester
304 posts
8,979 battles
4 godziny temu, PanNickt napisał:

A wiecie, że macie jeszcze 2 małe darmowe kontenery do odebrania? Trzeba kliknąć w ten obrazek po lewej stronie, mniej więcej po środku - z napisem Odbierz darmowe kontenery :)

Tak, widziałem. I co w związku z tym?  :cap_popcorn: 

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles

Prawie wszyscy losują okręty z kontenera z rekompensaty, a ja 12 kamuflaży :cap_book:

• Cool 1

Players
355 posts
5,194 battles

U mnie był Nueve de Julio. Wreszcie mam kompletną linię wszystkich okrętów Pan-American i 10 punktowego kapitana, którego mogę sobie między nimi przerzucać przez cały dzień! :)

Players
117 posts
11,891 battles
16 godzin temu, SzakalDarkstar napisał:

Lepiej, ja zagrałem kilkanaście copów zanim serwery padły a rekompensaty nie ma.

ale ktoś w tym czasie zużył kilkadziesiąt różnych flag od kilku do kilkunastu kamuflaży nie wspominając o sprzęcie eksploatacyjnym premium!!! Niech sobie ten dzień konta premium w dupę wsadzą. Albo 12 kamo z kontenera hehe. tak jak misje rozegraj X bitew by dostać JEDEN jednorazowy kamuflaż.

Players
77 posts
612 battles

Witaj w klubie. U mnie 10 New Year Streamerów. No zrekompensowali, że niech ich nie znam :Smile_trollface:

Dobrze, że z codziennych dostaw wpadł mikołajkowy kontener i z niego wydropiło 300 okrąglutkich złociutkich dubloników. No na to nie sposób się obrażać :cap_win:

Sign in to follow this