Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
colonel_duce

Aku lod za uhlie?

20 comments in this topic

Recommended Posts

Players
147 posts
6,352 battles

Ahojte, pomaly sa blizi cas, ked si budem moct vybrat nejaku uholnu lod.

Thunderer -> celkom ma bavi KJV, ale obavam sa toho, ze TX bitevka so slabym pancierovanim bude znamenat kratke hry, ale vraj to ma dobru manevrovatelnost

Yoshino -> tiez ma bavia japonske krizniky, momentalne mam Ibuki a tesim sa na Zao, ale manevrovatelnost vyzera byt horsia nez u Thunderera.

Georgia -> vyzera zaujimavo, ale nepocul som moc dobre hodnotenia

Jean Bart -> vsetko vpredu je pre mna akosi nestravitelne, zabavam sa obcas s Dunkerqom, ale Richelieu uz ma vobec nebavi, takze o tier vyssie bude pre mna asi este horsie

Smolensk nechcem, jaksi hra spoza ostrova a ukrytu ma moc netaha a aj ked som nieco skusal, neslo mi to moc.

Mam Musashi a som asi najhorsi hrac tejto lode, pretoze lode co nemaju obratnost su pre mna utrpenim a ked spravim hocaku malu chybu tak zvacsa koncim.

Co by ste poradili? Dik

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,914 posts
14,313 battles

Podle toho co sám píšeš bych ti doporučila kouknout se na videa o Georgii popr ten Thunderer. Sám pak zhodnotíš co tě bude bavit víc.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,708 posts
5,251 battles

Počkej do 26 ( aspoň já musím ) na kupon. Beru Thunderera ve slevě a ještě mi zbude na Georgii . No zbude , chybí mi na ní ještě 36K uhlí ( ta už bude za full ) , ale to se udělá . I kdyby po Novén roce , nespěchám

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles

Taky bych doporučil Salem. Navíc mu teď prodloužili radar na 40sec. Nebo ten Smolensk. Když si ho postavíš na dostřel, tak se za žádným ostrovem schovávat nemusíš.

Players
5,072 posts
30,552 battles

Nezapomen, ze Salem ma oproti DM skvelej heal, ale zkracenej radar a nejde na nej pridat legendarni modul.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,655 posts
12,851 battles
17 hours ago, Lavo_SK said:

Salem.....

17 hours ago, Houbus said:

Taky bych doporučil Salem. Navíc mu teď prodloužili radar na 40sec. Nebo ten Smolensk. Když si ho postavíš na dostřel, tak se za žádným ostrovem schovávat nemusíš.

Myslite ten bezkonkurencne nejhorsi t10 CA co je ve hre? :Smile_hiding:

On 12/15/2019 at 8:55 AM, colonel_duce said:

Thunderer -> celkom ma bavi KJV, ale obavam sa toho, ze TX bitevka so slabym pancierovanim bude znamenat kratke hry, ale vraj to ma dobru manevrovatelnost

Yoshino -> tiez ma bavia japonske krizniky, momentalne mam Ibuki a tesim sa na Zao, ale manevrovatelnost vyzera byt horsia nez u Thunderera.

Jean Bart -> vsetko vpredu je pre mna akosi nestravitelne, zabavam sa obcas s Dunkerqom, ale Richelieu uz ma vobec nebavi, takze o tier vyssie bude pre mna asi este horsie

Smolensk nechcem, jaksi hra spoza ostrova a ukrytu ma moc netaha a aj ked som nieco skusal, neslo mi to moc.

Mam Musashi a som asi najhorsi hrac tejto lode, pretoze lode co nemaju obratnost su pre mna utrpenim a ked spravim hocaku malu chybu tak zvacsa koncim.

Co by ste poradili? Dik

Dost zalezi na tom jaky mas styl hrani. Respektive Vetsina tehle lodi se hraje na stredni az velkou vzdalenost takze pokud radsi chodis na close range boj tak nic pro tebe

• Cool 1

Players
75 posts
3,359 battles

Nemám nijak moc zkušeností s toptierama, vlastní desíku mám jen Hindenburg, jinak zápůjčky, ale je to fakt o tom, jak píše Sigi a Lucy, jakej styl hry ti vyhovuje. Já osbně mám averzi vůči amíkům, nicméně ač nerad, musim uznat že schytat salvu od nich je noční můra i s Musachi. Takže moje volba se točí kolem Yoshina nebo Jean Barta a vůbec nemám strach z věží na čumáku. To dává aspoň možnost čelního útoku s maximálním využitím palebnýho potenciálu, jen to chce přizpůsobit styl hry. Ale jak už bylo řečeno, je to o tom co ti vyhovuje. A na závěr jedno uklidnění, o titul Nejhorší kapitán Musachi se dělíme ; ) To je taky velice osobitý plavidlo.

[P-I-R]
Players
4 posts
6,939 battles

Georgia

- zvýšení rychlosti,

- moduly - rozptyl -11% nebo zrychlení nabíjení -12%(ale otáčení věží +13%) nebo nabíjení sekundárky -20%(dostaneš se až na 2,8s na sekundárce) vše na 6 pozici, sekundárka 11,2km s kapitánem a vylepšením na třetí pozici +20% dostřel a -20% nabíjení.

Nejsem žádnej super hráč, ale s touhle lodí je to "prča". Nejlepší výkony jsou např. 39 sestřelených letadel s lodí bez úprav protilatadlové obrany a 145 zásahů sekundárkou plus 11 komor. Kluci by z ní tady vymáčli o hodně víc, ale tady s touhle lodí ti nebude vadit prohrát bitvu.:Smile-_tongue: Jedinou nevýhodu co bych řekl je, že má jen 6 děl, tak musíš volit jestli spíš rychlejší nabíjení nebo přesnější salvu.:Smile_great:

Ale jakmile vyrazíš do pole, tak od tebe utíkají, jak od rozpálený plotny! :Smile_playing:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles
9 hours ago, deda_mrazek said:

... plus 11 komor.....

Sodoma a Gomora? Sodomie, obžerství a chlast? Ty zvířátka nemusím, ale jinak to nezní špatně. To si asi taky pořídím.

[NA-SE]
Players
49 posts
On 12/15/2019 at 8:55 AM, colonel_duce said:

Co by ste poradili? Dik

trenovat lebo Musashi je raketa ako aj smolensk ;)

Players
147 posts
6,352 battles

nuz dal som si pauzu od polky decembra a stale som nic nevybral :D, este mi chyba asi 2000 uhlia na Georgiu (75%) a Thunderera (25%). Vidim ich ako finalistov. Smolensk aj ked konci, neberem. Diky za rady. Georgia je T9 takze pre mna vyhoda, TX moc nemusim.

Players
45 posts
3,805 battles

Vzhledem k tomu, že jsem slyšel že Jean Bart bude odstraněn ze zbrojnice, tak bych asi sáhl po něm. Má celkem slušnou AA, sekundárky s upgradem 8.8km dosah a urychlení nabíjení použité ve vhodnou dobu dokáže divy.

Zapomněl bych na engine boost = rychlý přesun/únik.

Mě osobně to s ním celkem baví.

P.S.: Mrkni na Flambass video, tvrdí že za něj hodně funny.

Players
147 posts
6,352 battles

no dal som 2 hry v Georgii, velky damage som moc nestihol, ale dela su presne a ked trafia, tak to zaboli. Bal som sa overpenov na kriznikoch, ale je to devastujuce aj na DD. Takze za mna, konecne lod co funguje.

• Cool 1

[SALIS]
Players
621 posts
15,211 battles
7 minutes ago, Cimbik_Von_Bismarck said:

Cuz vsem, 

Myslite, ze ak pride do hry Yashima, bude za uhlie? Ja osobne dufam, ze ano, pretoze si to uhlie na nu setrim :Smile_coin: Snad nebude za ocel, alebo tu druhu volovinu :Smile-angry:

Bude za ocel. Bylo to oznámeno na FB development blogu...

• Cool 2

Players
123 posts
29 minutes ago, Dave6 said:

Bude za ocel. Bylo to oznámeno na FB development blogu...

Dik za info. Uz som to nasiel. Viacerym hracom sa to nepaci, takze nie som jediny. Podla mna je to diskriminacia. Nie kazdy dobry hrac je v klane a nie kazdy dobry hrac zbiera ocel. Snad si to rozmyslia.

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 3 hodinami Cimbik_Von_Bismarck řekl/a:

Dik za info. Uz som to nasiel. Viacerym hracom sa to nepaci, takze nie som jediny. Podla mna je to diskriminacia. Nie kazdy dobry hrac je v klane a nie kazdy dobry hrac zbiera ocel. Snad si to rozmyslia.

Nejsem v klanu a ocele mam tri prde.. a nevim za co bych je utratil. Kram Yashima to rozhodne nebude. Porad nejaky bitevky... 

• Cool 1

Players
123 posts
On 3/14/2020 at 8:32 PM, BustyGirlWithPinkPig said:

Nejsem v klanu a ocele mam tri prde.. a nevim za co bych je utratil. Kram Yashima to rozhodne nebude. Porad nejaky bitevky... 

Tak kaslem na ocel a asi mas pravdu, Yashima bude kram i ked to nerad priznavam :Smile_teethhappy: Presvedcilo ma o tom vcera moje Yamato :Smile_teethhappy:  

• Cool 1

Sign in to follow this