Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Qall

Anomalia ?

4 comments in this topic

Recommended Posts

[JHF]
Players
196 posts
5,062 battles

Witam, na wstępie pragnę zaznaczyć że nie znalazłem działu w którym mógłbym wrzucić takiego posta więc założyłem nowy temat.

Dziś byłem świadkiem niezwykłego zdarzenia, w jednej bitwie w tym samym momencie 2 osoby otrzymały osiągnięcie "pierwsza krew". Jest to w ogóle możliwe czy to jakiś błąd matrixa ;) ? Dodam że nie używam żadnych modów czatu i powiadomień. Jedynie nawigator i światła kierunku. Taka sobie ciekawostka:

shot-19.12.14_15.56.50-0331.jpg

Players
11 posts
8,590 battles

Jest taka możliwość, mnie samemu się ze dwa razy przytrafiło. Podejrzewam, że różnica czasu pomiędzy zatopieniami była bardzo mała. Do tego doszedł ping i inne różnice czasowe pomiędzy przekazywaniem informacji. Wskutek tego policzono osiągnięcie dwóm graczom.

[JHF]
Players
196 posts
5,062 battles

Tak, różnica czasowa była bardzo mała, wręcz jednakowa tak jakby 2 okręty padły w dokładnie tym samym czasie, różnica setnych sekundy może... tylko, myślałem że serwer to sprawdza i jak tylko dostanie info o "kilu" aktywuje u danego gracza osiągnięcie, a tu dwa :D  chyba że jest jakiś "poślizg" i do np. 0,5 albo 1,5 sekundy różnicy w pierwszych zgonach nadaje dwóm i więcej graczom osiągniecie.

Sign in to follow this