Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Důležité: Omluva za špatnou prezentaci a návod k novoroční údálosti

264 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,430 posts
4,348 battles

72199239_1085287075196504_5236677892707208036_n.jpg

Kapitáni,

Chtěli bychom říct pár slov ohledně včerejší globální implementace nové aktualizace a o našich aktivitách ohledně Nového roku. Jsme si vědomi toho, že někteří z vás jsou naštváni a nelíbí se vám událost kolem Puerto Rica.

Uvědomujeme si, že naše komunikace ohledně této události z naší strany nebyla nejlepší a tím pádem jsme nechtěně vytvořili očekávání, že tato loď bude přístupna prakticky pro každého – za to se opravdu omlouváme. Očekává se, že pouze hardcore hráči s větším množstvím speciálních signálů a kamufláží dokončí Puerto Rico zadarmo.

Samozřejmě toto celé ovlivňuje většinu z vás. Prosíme, přijměte naši nejúpřímnější omluvu. Opravdu jsme zklamali při zveřejnění očekávané oddanosti, která je potřeba a ve výsledku pro některé z vás toto kompletně zruinovalo Vánoční náladu celé této události.

Tento event je těžce o grindu a pouze malý počet hráčů pravděpodobně získá Puerto Rico zadarmo. Toho jsme si vědomi, také nepopíráme fakt, že tato část novoroční aktualizace je zaměřena pouze na nejaktivnější kapitány. Z toho důvodu tato novoroční událost nenabízí puze jednu, ale rovnou dvě prémiové lodě, což by mělo přilákat jak hardcore, tak casual hráče: Puerto Rico a Gorizia. Ale opět jsme bohužel zklamali to jasně na začátku vysvětlit, což podstatně zvýšilo hráčské očekávání.

Nehledě na nařízení ohledně Puerto Rica, věříme, že tato událost nabízí zábavu a možnosti pro hráče napříč celým hráčským spektrem k sesbírání hromady různých bonusů a věcí, prémiovoou loď VII tieru, čtyři vyzkoumatelné lodě VI tieru, prémiový účet, uhlí, ocel, Ježíškovy kontejnery za sněhové vločky, nařízení, různé fáze Doku a každodenní dodávky, stejně jako odměny za Klanové rvačky a Hodnocené sprinty.

Nemohlo nám uniknout, že někteří z vás udělali kalkulace ohledně této události Puerto Rica s cílem lépe pochopit a posoudit na požadavky. Velice si ceníme vašich snah také pomoct širší komunitě. Nicméně vzhledem k některým zaokrouhleným číslům v našem klientu nejsou naprosto přesné. Tím pádem jsme se rozhodli sdílet naše vlastní kalkulace, jak získat Puerto Rico:

• Pokud se rozhodnete, že chcete získat Puerto Rico zadarmo, měli byste se řídit následujícími pravidly:
    • První nařízení by mělo být dokončeno, než začnete stavět;
    • Nařízení 2 – 5 by měly být dokončeny do třech dní od svého začátku;
    • Šesté nařízení by mělo být dokončeno do čtyřech dní od svého začátku;
    •  Poslední nařízení by mělo být dokončeno nejpozději 24 hodin před celkovým koncem události;
    • Musíte dokončit 20 denních misí a sesbírat všechny odměny z Každodenních dodávek;
    • A utratit své žetony nejdřív, co to jen jde.

• Pokud plánujete zakoupit jeden prémiový posilovač:
    •  První nařízení by mělo být dokončeno, než začnete stavět;
    • Nařízení 2 – 5 by měly být dokončeny do třech dní od svého začátku;
    • Nařízení 6 by mělo být dokončeno během 6 dní od otevření nařízení;
    • Měli byste dokončit prvních 15 denních misí a sesbírat všechny odměny z Každodenních dodávek
    • A utratit své žetony nejdřív, co to jen jde.

• Pokud plánujete zakoupit dva prémiové posilovače:
    • První nařízení by mělo být dokončeno během 5ti dní od začátku nařízení;
    • Nařízení 2 – 3 by měly být dokončeny během 6ti dní od dokončení předchozího;
    • Čtvrté nařízení by mělo být dokončeno během 12ti dní od otevření nařízení;
    • Měli byste dokončit prvních 13 denních misí a sesbírat všechny odměny Každodenních dodávek;
    • A utratit své žetony nejdřív, co to jen jde

• Pokud plánujete zakoupit tři prémiové posilovače:
    • První nařízení by mělo být dokončeno během sedmi dní od začátku stavění;
    • Druhé nařízení by mělo být dokončeno během sedmi dní od dokončení předchozího;
    • Třetí nařízení by mělo být dokončeno během 14ti dní od dokončneí předchozího;
    • Měly byste sesbírat všechny odměny z Každodenních dodávek;
    • Nepotřebujete žetony z denních misí (pouze vám dají další posílení);
    • A utraťte své žetony, jak to bude jen možné.

V tomto příspěvku můžete také najít tabulku s konkrétními čísly všech čtyř těchto scénářů. Doufáme, že toto pomůže více objasnit celou situaci a že budete mít hromadu zábavy během Vánoční události.

Ny_dbl1.xlsx

Ny_dbl2.xlsx

Ny_dbl3.xlsx

Ny_free.xlsx

• Cool 10
  • Angry 1

[T-N-T]
Players
3,648 posts
16,822 battles

No tak fajn, díky za omluvu ohledně blbého vyjadřování o PR.

Nicméně to mám brát jako v pořádku, že Gorizia samotná je mnohonásobně těžší na získání než vloni PEF? (Znovu: "Násobně", ne jen o něco těžší, o polovinu těžší apod.)

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles

O kolik se musí znásilnit kreditka , abych ho měl už večer ? Anebo to co již někteří potkali , jsou CC kteří na to dostali něco od WG a zbytek dolepili z kapsy ?

• Cool 1

[CSNL]
Players
30 posts
13,533 battles
Před 1 minutou Stratos_HF řekl/a:

O kolik se musí znásilnit kreditka , abych ho měl už večer ? Anebo to co již někteří potkali , jsou CC kteří na to dostali něco od WG a zbytek dolepili z kapsy ?

59 000 dublonů = 4779 kč

• Cool 2
  • Funny 1

[T-N-T]
Players
3,648 posts
16,822 battles
15 minutes ago, TheComedian1983 said:

To je omluva panečku :Smile_facepalm:
@YabbaCoe pro tvoje dobro bych tam doplnil, že to není tvůj text a že jsi nám to jen přeložil.

Jo, to by bylo fajn.

Pokud bys náhodou, Žabáku, chtěl předat zpětnou vazbu, tak jako event je celé PR s dokem pěkná blbost. Jak jsem psal výš, děkuji za omluvu ohledně PR o PR (ve smyslu: zapomeňte na možnost vyjezdit si PR zdarma, poněvadž to lidská bytost nezvládne). Ale takovýhle event nemá ve hře co dělat, obzvláště na Vánoce a obzvláště u velmi pozitivně očekávané mechaniky jako stavba vlastní lodě v doku.

• Cool 10

Players
92 posts
10,907 battles

Díky za upřesnění, ale tohle bychom si tak nějak domysleli. Ta hlavní otázka není ale kolik toho nagrindíme když nařízení splníme, ale spíš jestli je vůbec reálně možné to v daném termínu splnit, když zrovna nesedíme na metrácích těch nejlepších signálů, kamufláží atd. Ono je rozdíl, jestli jezdím s běžnější premiovou kamufláží (třeba Regia Marina kterých mám teď asi 100) a obyč nakoupitelnými signály a generuji max. 250% XP, 250% XP velitele, 120% kreditů a 400% FX, nebo jestli jsem čaroděj co si ze zadního otvoru tahá superkontejnery s speciálními signály a vařím ultimátní kamufláže že vzduchu a generuji přes 1000% XP a XP velitele, 300% kreditů a kolem 2300% FXP.

O tom, že to vše se ještě zvedá o 50-60% s premiákem se nebavím, to už je po tom všem jak plivnutí v moři.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,697 posts
23,873 battles
Před 2 minutami Tobi_1989 řekl/a:

Díky za upřesnění, ale tohle bychom si tak nějak domysleli. Ta hlavní otázka není ale kolik toho nagrindíme když nařízení splníme, ale spíš jestli je vůbec reálně možné to v daném termínu splnit, když zrovna nesedíme na metrácích těch nejlepších signálů, kamufláží atd. Ono je rozdíl, jestli jezdím s běžnější premiovou kamufláží (třeba Regia Marina kterých mám teď asi 100) a obyč nakoupitelnými signály a generuji max. 250% XP, 250% XP velitele, 120% kreditů a 400% FX, nebo jestli jsem čaroděj co si ze zadního otvoru tahá superkontejnery s speciálními signály a vařím ultimátní kamufláže že vzduchu a generuji přes 1000% XP a XP velitele, 300% kreditů a kolem 2300% FXP.

O tom, že to vše se ještě zvedá o 50-60% s premiákem se nebavím, to už je po tom všem jak plivnutí v moři.

V praxi to reálné není. Pokud nejsi super unicum hráč (myslím tím top 100 hráčů) co má čas nepřetžitě do skončení akce a navrch nepotřebuješ spát.

• Cool 3

[CSN]
Players
86 posts
26,951 battles

8 minutes ago, ChibjelM said:

59 000 dublonů = 4779 kč

... a to se vyplatí. :(

Opravdu by mě za měsíc zajímalo číslo, udávající počet hráču, kteří na tu loď dosáhli bez potřeby šáhnout do peněženky.

@YabbaCoe Mi se vždycky líbí ta prohlášení omlouvající nějaký totální fail a ta snaha to otočit na něco v duchu "že si to zákazník vlastně takhle přál". Neber si to osobně,  dobře chápu úsloví "koho chleba jíš toho píseň zpívej".

• Cool 6

Players
92 posts
10,907 battles
3 minutes ago, TheComedian1983 said:

V praxi to reálné není. Pokud nejsi super unicum hráč (myslím tím top 100 hráčů) co má čas nepřetžitě do skončení akce a navrch nepotřebuješ spát.

To já si tak nějak domýšlím, jen to sem házím veřejně, třeba si to někdo z WG přečte a docvakne mu.

Žabák si třeba myslím to dávno ví, ale nesmí to přiznat z profesionálních důvodů, ale mohlo by to trknout někoho nahoře.

Puerto Rico už nám to neusnadní, ale třeba se to aspoň už nebude napřesrok opakovat :)

[T-N-T]
Players
3,648 posts
16,822 battles

Jo, ještě malá poznámka. V této "omluvě" michodem chybí jakákoliv zmínka o tom, že jako event by to snad byl špatný nápad a že se to "samozřejmě zaručeně nebude opakovat". Poněvadž jako event, který v podstatě není možné "zdarma" splnit, je to evidentně event zcela v pořádku.

:Smile_trollface:

(PS: Promiň, Žabáku, to není na tebe, ale zmínit se to musí.)

• Cool 3

Players
372 posts
5,368 battles

Já si myslím, že tohle celé není chyba, ale záměr. Přesně naplánovaný. :cap_haloween:

• Cool 4

[IDDQD]
Players
2,097 posts
20,463 battles

přiznám se dobrovolně, že jsem to včera nacukroval, koupil balík megadárků, z nich padly nějaký dublony, který mi stačily spolu s těma co jsem naškudlil během roku na dva boostery :Smile_hiding:

K tomu padnul Exeter, Ark Royal a Le Terrible...

Jsem měkej, čekám při jakym úkolu toho začnu litovat, že jsem neudržel chtíč na uzdě :fish_palm:

Jestli mi budou stačit 4 direktivy ze 7 tak to snad půjde. Já už se teda hejtu účastnit nemůžu, bych si musel nafackovat.... 

• Cool 2
  • Funny 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,697 posts
23,873 battles
Před 22 minutami MPosp řekl/a:

Já si myslím, že tohle celé není chyba, ale záměr. Přesně naplánovaný. :cap_haloween:

Bezpochyby.

• Cool 3

Players
383 posts
2,482 battles
Před 59 minutami Stratos_HF řekl/a:

Kup si raději tohle:

karibsky-rum-diplomatico-reserva-exclusi

A za zbylé 2000 Kč si nech na další láhve ... za 2000 Kč kup něco nejbližšímu dětskému domovu pro děti (určitě ti poradí co by se hodilo), nebo to pošli Unicefu (asi největší šance, že se to nerozkrade).

• Cool 6

Players
372 posts
5,368 battles
15 minutes ago, Quetak said:

Já už se teda hejtu účastnit nemůžu, bych si musel nafackovat....

Si frajer, že ses veřejně přiznal.  :Smile_honoring:

Kolik takových ale zůstane utajeno ... a nakonec si mnou ruce, že za pouhých 5k přišli k desítce, která je navíc spešl a jen tak někdo jí mít nebude? Že je jen virtuální stejně jako třebas pozemky na Měsíci už neřeší ...

• Cool 2

[WG]
WG Staff
4,430 posts
4,348 battles
4 minutes ago, Kulica said:

Kup si raději tohle:

karibsky-rum-diplomatico-reserva-exclusi

A za zbylé 2000 Kč si nech na další láhve ... za 2000 Kč kup něco nejbližšímu dětskému domovu pro děti (určitě ti poradí co by se hodilo), nebo to pošli Unicefu (asi největší šance, že se to nerozkrade).

Upřímně, toto si asi taky koupím

34 minutes ago, Toivia said:

Jo, ještě malá poznámka. V této "omluvě" michodem chybí jakákoliv zmínka o tom, že jako event by to snad byl špatný nápad a že se to "samozřejmě zaručeně nebude opakovat". Poněvadž jako event, který v podstatě není možné "zdarma" splnit, je to evidentně event zcela v pořádku.

:Smile_trollface:

(PS: Promiň, Žabáku, to není na tebe, ale zmínit se to musí.)

Jinak žádné zaručené a samozřejmé sliby dělat nebudem, přece jenom dávno se řeklo, že ponorky nikdy nikdy nikdy nebudou ve WoWs a voilá...lesson learnt... ono de facto to svým způsobem je i zde, řečeno v tomto prohlášení. Uvědomujeme si, že jsme udělali chybu, protože lepší rozhodně je informovat dopředu s možností prevence, než reakce. 

Já tu rozhodně nechni nic slibovat...

A že to není na mě, no vlastně je. Přece jenom jsem zaměstnanec, tím pádem jsem WG a má pozice naznačuje, že jsem první na ráně. 

47 minutes ago, Gmousex said:

Opravdu by mě za měsíc zajímalo číslo, udávající počet hráču, kteří na tu loď dosáhli bez potřeby šáhnout do peněženky.

@YabbaCoe Mi se vždycky líbí ta prohlášení omlouvající nějaký totální fail a ta snaha to otočit na něco v duchu "že si to zákazník vlastně takhle přál". Neber si to osobně,  dobře chápu úsloví "koho chleba jíš toho píseň zpívej".

Nikde jsme neříkali či nezveřejňovali nic v duchu, že je to na žádost komunity. Přiznali jsme, že to celé bylo zamýšleno pro superhardcore hráče, mohlo se to udělat třeba jinak, opatrněji, ale to už je momentálně jedno, jelikož vyšlo to živě, jak to je a měnit se to nebude. 

• Cool 2

[CRYO]
Players
356 posts
9,683 battles

Kdy bude nejakej stream z frajerem z WG co nam toto ukaze. 

JAK " PR "  VYJET BEZ DUBLONU . hm ??

Rad bych se pobavil !

• Cool 2
  • Funny 2

[CSNL]
Players
30 posts
13,533 battles
Před 1 hodinou Gmousex řekl/a:

Zase která firma dokáže své zákazníky Během 24h po celém světě takhle vytočit + připočti včerejší výpadek serverů. 

• Cool 1
  • Funny 6

[-DSN-]
Players
35 posts
12,287 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Upřímně, toto si asi taky koupím

Jinak žádné zaručené a samozřejmé sliby dělat nebudem, přece jenom dávno se řeklo, že ponorky nikdy nikdy nikdy nebudou ve WoWs a voilá...lesson learnt... ono de facto to svým způsobem je i zde, řečeno v tomto prohlášení. Uvědomujeme si, že jsme udělali chybu, protože lepší rozhodně je informovat dopředu s možností prevence, než reakce. 

Já tu rozhodně nechni nic slibovat...

A že to není na mě, no vlastně je. Přece jenom jsem zaměstnanec, tím pádem jsem WG a má pozice naznačuje, že jsem první na ráně. 

Nikde jsme neříkali či nezveřejňovali nic v duchu, že je to na žádost komunity. Přiznali jsme, že to celé bylo zamýšleno pro superhardcore hráče, mohlo se to udělat třeba jinak, opatrněji, ale to už je momentálně jedno, jelikož vyšlo to živě, jak to je a měnit se to nebude. 

Je skvele, ze takhle podekujete super unikum hracum, bez kterych by tahle hra nemohla byt a kteri vlastne provoz wows plati. Jo a omlouvam se, jestli bude spatne inerpretovano, ze pristi rok ode mne zadna koruna smerem k vasi organizaci nepujde. Jinak jsem pozitivne smyslejici clovek a je fakt, ze diky tomu vasemu letosnimu shitstormu mi zbyde vic penez na darky a to je fajn. A tak krasne svatky vsem. :-) 

• Cool 5

[BROS]
Players
68 posts
2,177 battles

A je to tu ..WG už totálně přeskočilo když jsem viděl reakce na ten event :D ..toto už je totální shitshow, jinak to říct nejde ... buď zaplať 5k, nebo hrej 60H denně aby si nemusel platit :D . Jsem rád že jsem se rozhodl to nenainstalovat povšech těch mailech co poslali o kontentu.... opravdu vymyslet mise na farmu 1M+ xp atd ... to může jen chorý mozek.

• Cool 4

Guest
This topic is now closed to further replies.