Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Gorizia

3 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles

Větev italských křižníků začíná být k něčemu až od nejvyšších tierů. Teprve od osmičky mi připadá, že existuje způsob jak s tím hrát (na větší mapě hezky pěkně srabácky odzadu). Jinak do T7 je to podle mě katastrofa... To, že křižníky mají kouř a dokážou ho pro otočku použít i v plné rychlosti je u italských lowtierů naprosto k ničemu, protože a) malé mapy plné DDček a letadlovek a za b) teprve pokud žádná enemy loď není od kouře vzdálena tuším kolem 10 km, je loď při otočce krásně pro všechny vidět... Každý si to ověří sám, když ho přitom v kouři několikrát enemy bitevky vypnou... a za C) munice bez hěček je při malém množství děl proti bitevkám slabota... Bez zapálení a DMG z ohně těžkej podprůměr... Z italských CA si tedy nemá cenu žádnou do tieru 10 nechávat v přístavu...

Otázka tedy zní: PROČ BY NĚKDO CHTĚL PRÉMIÁK, KTERÝ JE V ZÁSADĚ STEJNÝ JAKO JE STANDARDNÍ ZARA (T7). Stejně špatný...

Jedině, pokud je ten někdo sběratel lodí a plní si přístav jakýmkoli typem necek... Pak ano...

[CULMY]
Players
294 posts
12,696 battles

S tím nechat si až T10 bych nesouhlasil, momentálně jsem zatím na Amalfi, takže komentář potud. Hratelné/zábavné jsou od T7, kdy dostanou 40s kouř, který se dá použít ofenzivně nebo defenzivně. Ten na 25s je prakticky k ničemu. U Amalfi si rozhodně nemůžu stěžovat na ovládání a potenciál lodi. V tomto mě příjemně překvapila i Zara, která je sice pomalejší než Amalfi, ale díky rychlejšímu kormidlu se umí solidně vrtět. Jediná slabina Zary jsou ruské bitevky cirka od T6 (většinou z něčích vlhkých snů), které jsou vůči SAP munici extrémně odolné a jejich zranitelná místa by se dala přirovnat k bájné Achilově patě. 

Bohužel k Trentu nemám dobrá slova, kromě rychlosti. Velký spot,při manévrování často nestíhají děla, krátký kouř, slabší munice než u Zary (Trento má často problém už s větším množstvím bitevek). T5 Montecokoli, podobné jako u Trento s tím rozdílem, že má pouze stopadesátky s dlouhým reloadem a pomalým otáčením. Mnohdy zatracována Genova, je oproti posledně zmiňovanému jako bůh pomsty proti uklizečce. T4 dolů jsem nezkoušel,neboť  o T3/4 letecký ganbang nemám zájem, byť si ve WG i skoro po roce myslí, že je to zábavné a přitáhne jim to nové hráče.

Trochu delší úvod a teď ke Gorizii. Pokud pominu nesmyslný grind, byť byla prezentována jako vánoční odměna pro hráče, kteří moc nehrají, nebo nebudou mít v danou dobu čas sedět počítače (obojí byla lež, samozřejmě), tak není o moc, co stát, kromě toho, že oproti Zara bude mít prémiový koeficient na výdělky. Podle WoWS Fitting Tool, je kromě rychlosti (plus 1 uzel) stejná nebo horší(reload, dostřel,AA) v ostatních parametrech a absenci torpédometů.Jako bonus, lze pouze uvést, že podle stránky by měla mít německé T10 hydro, ale jestli je to pravda i ve hře těžko řict.

Sign in to follow this