Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Vaše poslední šance na získání svátečních cenností!

21 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,026 posts
9,813 battles

Ročný prémiák? Nie ďakujem. Nemám totiž istotu, že v nasledujúcich 12-tich patchoch niečo zase kolosálne nedomrvíte. Ako posledne CV.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,026 posts
9,813 battles
12 minutes ago, unhappy360 said:

škoda, že si tanky a lode rozdelili účty, škoda

Tak to je ďalší mínus kvôli čomu im na to dlabem.

[PTP]
Beta Tester
1 post
12,328 battles

Původně  jsem chtěl koupit za výhodnou cenu roční prémko, ale ten CV průšvih, teď ten fail s Puerto Rico a ještě ten nesmysl s těmi legendárními doplňky, kdy bylo jasně řešeno, že to jsou mise na pořád, aby si je mohl každý vyjezdit a zase to bude jinak, takže sečteno a podtrženo milé WG smůla. Už jenom dojedu prémiák a končím. 

Players
178 posts
7,578 battles

Roční premko kupuji každý rok na vánoce. Protože nejsem spokojený jak se hrou samotnou tak s vánočníma speciálama a slevama, tak letos rád udělám výjimku. 

Players
127 posts
5,129 battles

stačí sa pozrieť čo je teraz na teste ponorkovo, a každý rozumný hráč si to premko nekúpi Akože navádzané torpéda? Bitevka zizgzaguje o dušu, ale torpy sa ootčia o 90 stupňov a trafia ho. Resp. rovno potopia? Pekne. Len tak ďalej WG, postupne stratíte všetkých platiacich hráčov.

• Cool 1

Players
327 posts
11,663 battles

Tak tak - loni jsem prémko koupil.. sice hned následoval rework CV kdy jsem byl poněkud natrusen... za výsledek... ale koupeno bylo... Za "výkony" v letošním roku jste dostali cca 200 Kč za dublony.. a díky vašim plánovaným aktivitám to už bude jen následně aktuálně 0,- Kč.. Pokud budou změny a výmysly produkované "made in WG" pokračovat směrem kam jdou ( po hlavě do pr...) tak to vidím tak na cca březen, kdy lodě už nebudou na ploše mého zařízení potřeba... a těch cca 130 dní premka co zbývá na to bohatě stačí.

• Cool 4

[T-N-T]
Players
66 posts
2,471 battles

Roční prémiový účet jsem koupil a mám z toho radost, těsím se na bitvy v dalším roce :cap_like:

[PTP]
Players
83 posts
14,131 battles

Roční premium, to byste musely buď úplně změnit zamyšlené ponorky, nebo je zrušit. Velmi vysoká rychlost ponorek, neomezená doba ponoření, aktivní sonar. samonaváděcí torpéda. Něco mi to připomíná. Aha, současné atomové ponorky maskované za druhoválečné, nasazené do Druhé světové. Současnou akci PR radši ani nezmiňuji, bylo toho tady napsáno dost.

[IDDQD]
Players
188 posts
15,225 battles

Roční prémko bych nechtěl už ani zadarmo. S touto hrou to jde z kopce a nabírá to pořádné zrychlení...World of Scifiships se neustálým "zlepšováním", korunované shitworkem  letadlových lodí,odporující jakékoliv logice totálně odstřelily.Tuhle hru v současné podobě nemůžu doporučit ani počítačových masochistům.Za mně už ani korunku...

• Cool 1

[T-N-T]
Players
66 posts
2,471 battles

Skoro to vypadá, že 90% fóra teď hned přestává hrát navždy WOWS... ale spíš mi to přijde jako silácké řeci a stejně to všichni budou hrát normálně dál... :cap_hmm:

• Cool 2
  • Boring 1

Players
4,725 posts
26,611 battles

Já teda letos opravdu nekoupím - mám ještě 182 dní, ale jinak bych v lednu asi koupil.

• Cool 1

[O-S-W]
Players
268 posts
12,344 battles

Roční prémiák za půlku oceňuju... Čekal jsem po tom PR marastu, že ani sleva na účet (360) nebude... Nicméně je a to je dobře. Je to jediná věc za reálné peníze, která má dle mého názoru trochu smysl.

Také se mi hodně nelíbí myšlenka přidat ponorky do hry a ještě k tomu se samonaváděcíma torpama... Naprostej nesmysl a krok WG k tomu znechutit hru hráčům bitevek. Už takto, pokud hraju s bitevkou a mám před sebou "superhráče" v DDčku, co se hned nechá v kouři vytorpit a mě si pak podají s prstem v nose enemy DDčka zatímco naše rovněž geniální letadlovka létá jinam aby hlavně nahrála nějakej DMG a DDčka jí naprosto nezajímají... Co pak, až budu mít kromě těch DDček před sebou ještě neviditelnou ponorku... ??? To si hoši z WG opravdu neuvědomují, že pár nadšenců pro ponorky se sice najde, ale většina bude trpce litovat a takové znechucení je jen krůček k tomu hru odinstalovat a tradá...?

• Cool 1

[T-N-T]
Players
382 posts
17,320 battles
Před 1 hodinou Ma_Ro_01 řekl/a:

Skoro to vypadá, že 90% fóra teď hned přestává hrát navždy WOWS... ale spíš mi to přijde jako silácké řeci a stejně to všichni budou hrát normálně dál... :cap_hmm:

To si jako myslíš, že lidi si nechají kálet na hlavy do nekonečna? Všiml sis, kolik lidí přestalo hrát, případně hraní rapidně omezilo? Napovím Ti, srovnej úroveŇ randomu nyní a rok zpátky. A můžu Tě ujistit, že v okamžiku, kdy WG pustí ponorky do randomu, tak hra letí z disku, a to jsem do hry nalil celkem dost peněz.

[T-N-T]
Players
66 posts
2,471 battles
Před 1 hodinou cer243 řekl/a:

To si jako myslíš, že lidi si nechají kálet na hlavy do nekonečna? Všiml sis, kolik lidí přestalo hrát, případně hraní rapidně omezilo? Napovím Ti, srovnej úroveŇ randomu nyní a rok zpátky. A můžu Tě ujistit, že v okamžiku, kdy WG pustí ponorky do randomu, tak hra letí z disku, a to jsem do hry nalil celkem dost peněz.

Ano, přesně to si myslím... že to stejně i přes to všichni budou hrát dál. Zanadávají, vylejou si srdíčko a šup zapnout lodě.

Players
78 posts
7,647 battles

Keby ste aspoň dali info co nás zásadne čaká v budúcom roku tak by som pouvažoval nad tým PU, myslím co bude na 100 % lebo zatiaľ viem ze prídu ťažký Briti a EÚ DD,.... kupovať mačku vo vreci nebudem 

• Cool 1

Players
327 posts
11,663 battles

Ma_Ro_01: Však o končení hry nebyla až tak řeč... dost lidí psalo, že mají  ještě 100+ dní prémiáku... ale za  plánované a provedené akce WG si prostě letos koupi nezaslouží . Samozřejmě premiák za polovinu je jediná rozumná položka, co má herní užitek a smysl ( než tuna různých lodí plivaných kadencí 1-3 do měsíce). Uninstall a končení se hrou si necháváme až na ponorky, pokud to bude taková divočárna, jak si myslíme... :cap_haloween:

A já už byl hodně nalomen loni - po "reworku CV" - jediné co mě udrželo, byl právě ten čerstvě koupený roční premiák... Tuhle páku ale už WG v ruce nechat nechci.. 8-)

• Cool 2

[CRYO]
Players
108 posts
18,214 battles

nevím, za mne- hra je dobrá. Vydělávám, i když vím, že i jako neplatící jsem cenný, přesto přispěju. Proto jsem koupil Goriziu. Pak jsem zjistil, že není tak špatná, jak se zde píše, odjetí 3 nařízení nebylo náročné a dostal jsem přes 9000 goldů. S kuponem můžu koupit osmu. Když to shrnu, dostal jsem premiovou sedmu zdarma a k tomu ještě další věci, co padaly za splnění.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.