Jump to content
marty01234

Gorizia

20 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Privateer
3,701 posts
5,244 battles

Nehrálo se mi s ní špatně na testu , na to jak na ní každý nadává . Jenže - pokud by mi padla z nějakého vyježděného kontíku , tak prosím . Platit za ni ? Ani náhodou

[R_R]
Moderator
510 posts
16,116 battles
Před 33 minutami Stratos_HF řekl/a:

Nehrálo se mi s ní špatně na testu , na to jak na ní každý nadává . Jenže - pokud by mi padla z nějakého vyježděného kontíku , tak prosím . Platit za ni ? Ani náhodou

vždyt pujde získav v třetím nařízení zadarmo takže pohoda

[IDDQD]
Privateer
3,701 posts
5,244 battles
5 minutes ago, marty01234 said:

vždyt pujde získav v třetím nařízení zadarmo takže pohoda

Hmmm , dobrá připomínka . Budu mít nervíky abych se tam dohrabal ? Moc bych si na to nevsadil :Smile_teethhappy:

[R_R]
Moderator
510 posts
16,116 battles
Právě teď Stratos_HF řekl/a:

Hmmm , dobrá připomínka . Budu mít nervíky abych se tam dohrabal ? Moc bych si na to nevsadil :Smile_teethhappy:

to jsme dva :Smile_trollface: jako PR ani omylem a aspon vyfarmit tu gorizii

[IDDQD]
Players
252 posts
10,961 battles
Před 21 minutami marty01234 řekl/a:

to jsme dva :Smile_trollface: jako PR ani omylem a aspon vyfarmit tu gorizii

Díval ses pořádně, co je k té Gorizii potřeba splnit? Nebude to jednoduchý ani omylem...a vzhledem k tomu, jak "dobrá" je to loď, tak mi to přijde dost neúměrné. Jinými slovy...jestli jí stihnu vyjezdit OK, a když ne, tak mi to bude fuk. 

[R_R]
Moderator
510 posts
16,116 battles
Před 3 minutami Sboot_cz řekl/a:

Díval ses pořádně, co je k té Gorizii potřeba splnit? Nebude to jednoduchý ani omylem...a vzhledem k tomu, jak "dobrá" je to loď, tak mi to přijde dost neúměrné. Jinými slovy...jestli jí stihnu vyjezdit OK, a když ne, tak mi to bude fuk. 

sdílím tvůj názor asi takhle ti to řeknu :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,653 posts
12,849 battles
2 hours ago, Sboot_cz said:

Tak je to trojka z tech 7 a tam jsou jeste celkem jednoduche veci splnitelne behem 30-50 bitev

[IDDQD]
Players
2,097 posts
20,454 battles
6 minutes ago, Sigimundus said:

30-50 bitev

Tak pak dej vědět o kolik víc než 50 si musel odehrát :Smile_trollface: 

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,463 posts
490 battles

Testoval jsme ji a .. musím říci, že to žádná super cena za ten grind není. Je to slabší Zara s tím, že máte hydro, ale nemáte torpéda. Tuším o něco menší reload, ale pořád se stává, že dáte salvu za 100 dmg a pak čekáte 15 - 17 s na další. Za tu námahu bych čekal více. Ale lepší drátem do oka... pořád historická loď, co pro mě má hodnotu.

• Cool 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,653 posts
12,849 battles
1 hour ago, Quetak said:

Tak pak dej vědět o kolik víc než 50 si musel odehrát :Smile_trollface: 

GK se spravnyma vlajkama a bude to i drive :Smile-_tongue: teda pokud souperi nebudou utikat a nechaji se ostrelovat sekundarkama :cap_like:

Players
380 posts
2,456 battles

Zatím jak to čtu, tak bych tuto loď prozatím nechal okomentovat kapitána Betolettiho:

• Funny 2

Players
3 posts
9,094 battles

Mně se s ní hraje dobře, hydro s dosahem 6 km v kombinaci s SAP dokáže DDčkům v capu občas smazat úsměv, navíc je celkem obratná. Průměr dmg kolem 50k za bitvu, už se povedla i jedna bitva za 131k dmg, akorát WR stojí zatím za houby, 33 % po 9 bitvách.

Jen ty torpéda občas chybí.

Po jistém váhání jsem ji koupil, a teď s ní v klídku splním první tři directivy, takže na konci dostanu kompenzaci tuším 8500 dublonů. Ve výsledku ji mám taky "zadarmo" a bez nervů, directivy jsou s Gorizií mnohem jednodušší (udělal jsem to takhle už loni s PEF a předloni s DOY) a mám takhle taky spoustu času na ty čtyři mise, za které dostanete tech tree šestky. Puerto Rico mě nezajímá, takže nikám dál se neženu, nakonec to budou docela klidné Vánoce :-)

Players
5,070 posts
30,550 battles
Před 6 hodinami Spondeo řekl/a:

Po jistém váhání jsem ji koupil, a teď s ní v klídku splním první tři directivy, takže na konci dostanu kompenzaci tuším 8500 dublonů. Ve výsledku ji mám taky "zadarmo"

Zadarmo by znamenalo, že těch 8500 dublonů pak vezmeš, směníš je v prémiovém obchodě a přistanou ti reálné peníze zpět na účtu.

Ale to se nikdy nestane. Takže asi tak :Smile_honoring:

Beta Tester
68 posts
4,206 battles

Loď to nie je úplne zlá... Je pekne obratná, občas sa tvári že aj niečo vydrží... Ale ten 15s reload je otrasný. Keďže nemá torpéda, mohli by jej trochu zrýchliť nabíjanie.

[CSN]
Community Contributor
252 posts
7,116 battles

Ze začátku mi velmi chyběla torpéda, na druhou stranu - ta italská torpéda jsou dost specifická a rozhodně nemohu říct, že bych je dokázal v každé hře nějak extra zázračně použít. Někdy se hezky zadaří i na dlouhou vzdálenost, někdy zachrání život na blízko, ale u mě osobně je to většinou obojí spíš velký mix náhody a štěstí. S tím hydrem, které mi přišlo dost k ničemu, už se mi několikrát podařilo docela zaválet během hry... buď "vyndat" DD ve smoke, nebo se mu ubránit, když mě prosnásleduje, ale už i párkrát mi to pomohlo týmově nebo osobně, že jsem si odhalil cosi za ostrovem nebo na kraji ostrova... takže to hydro k zahození určitě není. Reload je dost pomalý, nějaká ta sekunda by se ubrat mohla, ale dá se s tím hrát. Rychlost a obratnost je stejná jako italské lodě okolo tohoto tieru, takže je to takový klasický Ital... především na střední vzdálenost umí pěkně kousnou SAP do do DD a BB a AP do křižníků i s nějakou tou citadelkou, ale samozřejmě je dost citlivá, takže opatrnost je na místě, protože skoro jakákoliv salva na hůř natočenou loď znamená jednu a více citadel. Protože jsem Italy nějakou dobu nehrál, tak mi to moc ze začátku nešlo a přišlo mi to nehratelné (ale to s prvními italskými křižníky bylo stejné), ale už jsem si na ně zase zvyknul, takže jsem s lodí spokojený. Vzhledem k tomu, že má pouze jeden smoke v základu, tak určitě na kapitánovi "superintendant" a prémiové spotřební doplňky - se třemi smoke už je to dost dobré. Není to OP loď, ale taky to není žádná podprůměrná srágora a dá se s ní zajet velmi dobrá hra. Italové mají specifický play, ale právě proto jsou pro mě italské křižníky zajímavé.

image.thumb.png.3efd0f82a5928d7f003d74fd1238aaa8.png

image.thumb.png.73fac2e37346cf74a26b78ac0c6d1f78.png

• Cool 5

[IDDQD]
Players
252 posts
10,961 battles

Po jisté chvilce zvykání musím říct, že to s ní docela šlo, lepší bitvy převažovaly, staty vcelku slušné a srovnatelné se Zarou... ale určitě bych si jí nekoupil. Pro premiovku bych si představoval nějaký výraznější klad oproti Zaře (hydro vs torpéda vyloženě za klad nepovažuji), asi bych též volil lepší reload - kupříkladu 12s. Nicméně každému hráče, kterého jsem v Gorizii potkal a který s ní zahrál na svém či vyšším tieru na TOP 1-3 jsem dával pluska, zasloužil si to, protože není jednoduché s ní dobře zahrát.

• Cool 2

[T-N-T]
Players
3,636 posts
16,773 battles

Hmm, je to přesně, co jsem čekal. Loď k ničemu. SAP do DD je sice fajn, ale taková salva od Myoka udělá vlastně totéž a vyřadí všechny moduly (+ ohně, čili DD bude déle spotnuté, pokud se snad snaží zmizet).

Kouř je využitelný jenom jako pokus o přežití (bez střelby, jinak to kvůli ohromné smoke-firing penalty postrádá smysl).

No a proti křižníkům i bitevkám je jakýkoliv jiný křižník lepší (a to i kdybych nepočítal torpéda, která většina konkurence má).

Jediný smysl Gorizie je pokusit se přežít do pozdějších fází bitvy a - za předpokladu, že enemáci mají DD - pokusit se ho izolovat a za kombinace hydra a SAP ho udolat. Samozřejmě z toho nebude nic, pokud mají enemáci nějaký přeživší křižník nebo bitevku...

• Cool 2

Players
380 posts
2,456 battles

Zatím mám odehráno 5 bitev a nepřijde mi ta loď špatná (na rozdíl od Genovy)...ale možná zatím jen RNG přeje.

Bitvy jsou docela zábavné, jen nesmíte mít v týmu špílmachry, třeba jako v poslední bitvě z italského klanu BIA, kteří jen objeli mapu, nebo exota v DD, který v době kdy na lodě je to vyrovnané, enemy mají 3 capy a my jeden+ prohráváme na body, prohlásí, že nebude capovat, že jde killnou CV ... a ta ho pak během pár chvilek vyndá. Prostě potřebujete trochu pomoct od týmu a pak si můžete hrát svůj styl.

5 bitev, 5 killů, průměrný DMG zatím 73 tis.

Jen s jejími AP se mi nedaří ani do boků křižníků ... ale na to zkusím ještě poladit.

[KDMA]
[KDMA]
Players
39 posts
4,485 battles

Tuhle loď jsem dostal, fakt bych ji nekoupil. Je sice rychlá, obratná, ale i když má relativně presná děla, tak je to spíše takový doražeč toho co spadlo ze stolu spojeneckým bitevním.lodím. ale zase na torpédoborce je dobrá.. Torpéda dost chybí, se Zarou si troufnu i na nepoškozenou bitevní loď, tady zdrhám ke svým a manévruju jak opilec na ledové silnici. Ale nechám si ji, když je dobrý tým,.dokáže se do přístavu vrátit se slušným skóre.

...tohle dopisuji, protože nevím čím to je, ale ta loď je něčím zvláštní. Pod 70k se skoro do přístavu nevracím, mám pocit že ji má nepřítel.problém trefit a i bez téch torpéd se s ní dobře hraje. Nevím co se zlomilo, ale v predchozím textu jsem byl moc kritický. Je to dobrá loď a omlouvám se ji. :-)

Edited by Daniell1911
Doplnění