Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
marty01234

Puerto Rico

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
22 posts
1,971 battles

No tak už jsem jí konečně včera dostavěl.Popravdě zatím velké zklamání,čekal jsem Aljašku s dvanácti děly a trošku horší přesností,dostal jsem loď co je křižník,ale má má parametry bitevky (přesnost,obratnost,maskování). Na větší vzdálenost,když náhodou trefíte z 12-ti 3 rány je to štěstí, HEčkama nezapálíte ani nepoškodíte v podstatě nic,AP leda na blízko,ale tam se přes DD a křižníkový zapalovače nedostanete. Chápu,že jsem lempl,ale skutečně až tak velkej??? :Smile-_tongue:

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles

To je šok, kdo psal že je dobrá? :cap_haloween:
Hlavně že ji všichni musí mít :cap_like:

• Cool 1

Players
4,725 posts
26,611 battles
Před 1 hodinou PucalkovicAmina řekl/a:

No tak už jsem jí konečně včera dostavěl.Popravdě zatím velké zklamání,čekal jsem Aljašku s dvanácti děly a trošku horší přesností,dostal jsem loď co je křižník,ale má má parametry bitevky (přesnost,obratnost,maskování). Na větší vzdálenost,když náhodou trefíte z 12-ti 3 rány je to štěstí, HEčkama nezapálíte ani nepoškodíte v podstatě nic,AP leda na blízko,ale tam se přes DD a křižníkový zapalovače nedostanete. Chápu,že jsem lempl,ale skutečně až tak velkej??? :Smile-_tongue:

A to se vyplatí :Smile-_tongue:

Co se ti nelíbí na zapalování ? Má to stejný zapalování jako Yoshino a 3 děla navíc. Yoshino zapaluje dobře a tohle má navíc lepší pancíř.

Players
22 posts
1,971 battles
32 minutes ago, ims21 said:

A to se vyplatí :Smile-_tongue:

Co se ti nelíbí na zapalování ? Má to stejný zapalování jako Yoshino a 3 děla navíc. Yoshino zapaluje dobře a tohle má navíc lepší pancíř.

Šance na zapálení 28%...co jsem si prošel výsledky bitev v průměru tak na 50 zásahů HEčkama 3 požáry a to se povede většinou jen první salvou, pak tu loď již nezapálíš ani náhodou. Sekundárky mají 9%, přijde mi, že to soudruzi mezi sebou pomotali. Je zajímavé že takový Smolensk má 8% a lízne tě jedním granátem a už hoříš....

Players
4,725 posts
26,611 battles

PR i Yoshino maji 27% 'šanci' na zapálení.  Chtělo by si to něco přečíst o mechanice hry. Toto číslo neznamená, že zapálí 27 nábojů ze 100. Toto číslo je součástí vzorečku, ze kterého se ta šance počítá - ovlivňuje to i co je to za tier, na který střílíš, ráže, jaké má cíl ochrany, jestli máš vlajky na zapálení, jestli cíl má jen A trup.

Tady máš tabulku v excelu, můžeš si spočítat, kolik to má výsledné zapálení. Zjistíš, že budeš-li střílet na T10 loď, budeš zapalovat v rozsahu 11,5 - 13,5%. A to ještě nevím, neb se to neuvádí, jestli se to počítá pro vystřelené nebo trefené. Logické by bylo pro vystřelené, ale u WG nikdy nevíš. U ruskejch křižníků mi to přijde jak z trefených.

Navíc musíš počítat, že některým národům fungure opravářská četa po delší dobu než jiným, ještě se to liší i kategorií lodě. A v době aktivní opravářské čety znovu nezapálíš.

Navíc, s tim jde čarovat a pořád se dodrží procenta - v obou případech je to 10% zapálení - vezměme to na 100 střel: 

prvních 10 zapálí, devadesát nezapálí

první zapálí, devět nezapálí - celé zopakované desetkrát

a teď si vezmi, že vždy ta první u toho druhého vzoru šla mimo loď.

Players
22 posts
1,971 battles
51 minutes ago, ims21 said:

PR i Yoshino maji 27% 'šanci' na zapálení.  Chtělo by si to něco přečíst o mechanice hry. Toto číslo neznamená, že zapálí 27 nábojů ze 100. Toto číslo je součástí vzorečku, ze kterého se ta šance počítá - ovlivňuje to i co je to za tier, na který střílíš, ráže, jaké má cíl ochrany, jestli máš vlajky na zapálení, jestli cíl má jen A trup.

Tady máš tabulku v excelu, můžeš si spočítat, kolik to má výsledné zapálení. Zjistíš, že budeš-li střílet na T10 loď, budeš zapalovat v rozsahu 11,5 - 13,5%. A to ještě nevím, neb se to neuvádí, jestli se to počítá pro vystřelené nebo trefené. Logické by bylo pro vystřelené, ale u WG nikdy nevíš. U ruskejch křižníků mi to přijde jak z trefených.

Navíc musíš počítat, že některým národům fungure opravářská četa po delší dobu než jiným, ještě se to liší i kategorií lodě. A v době aktivní opravářské čety znovu nezapálíš.

Navíc, s tim jde čarovat a pořád se dodrží procenta - v obou případech je to 10% zapálení - vezměme to na 100 střel: 

prvních 10 zapálí, devadesát nezapálí

první zapálí, devět nezapálí - celé zopakované desetkrát

a teď si vezmi, že vždy ta první u toho druhého vzoru šla mimo loď.

Já se přece nepřu o nějakých mechanikách hry, ty jsi tu vytáhl Yoshino, nezapaluje to jako Yoshino. Jako začátečník a lempl co to hraje asi 3 měsíce, ač jsem to zkoušel poprvé v roce 2015 a jsem odkojenej nejrůznějšíma tankovejma hrama  jsem prostě čekal, že si v klidu stoupnu za ostrov a budu spamovat HEčkama. Tahle loď člověka trochu nutí hrát aktivněji, riskovat a jít do soubojů na krátkou vzdálenost. A teď hurá do mě, člověk jako já, nemá na desítkách co dělat a kvůli mě a podobným jde hra do kopru :cap_look:Já jsem zastánce toho, že člověk se nejlépe naučí plavat, když ho hodíš do vody na otevřeném moři a né tím když ho vezmeš k Balatonu.:cap_rambo:

P.S. Samozřejmě,že jsem si načetl mraky informací na fóru a wiki, pořád koukám a porovnávám.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
1,917 posts
14,220 battles

Já jen dodám, že všechny tyhle statistiky, co se píší v přístavu, jsou čistě jen RANDOOM čísla a všechno je to RNG. Je úplně jedno, jestli tam máš 20% šance na zapálení nebo 100%.. Je to jen číslo, co tam nějaký vývojář napsal. Stejně tak jako u parametrů sigmy (soustřelu) nebo třeba poloměru otáčení. 

Pro ty, kdo si myslí, že tyto věci jsou pravdivé, tak mám pro Vás krásnou informaci. Například poloměry otáčení jsou u některých lodí naprosto nepřesné a špatně uvedené. LittleWhiteMouse před Vánoci testoval poloměr otáčení u bitevních lodí a co zjistil bylo, že některé lodě nemají ani zdaleka takový poloměr, jak je uvedený v přístavu.

Druhá věc. Když jsme testovali PR, tak nám u poslední verze bylo řečeno, že PR dostane buff sigmy tuším na 2,2 (to by měl mít i teď). No a hádejte co s estalo? Poslední testovací kolo, než šlo PR "do prodeje" (sorry, jinak to napsat nešlo), tak WG NEUPRAVILO sigmu na 2,2, ale enchalo tam tu starou, přestože se psalo, že to má sigmu 2,2. No a upřímně, z toho, co na mě střílí PR, tak mi opravdu nepřijde, že to má onu sigmu. Ano, vím, není to jen o sigmě, ale ten soustřel není nijak skvělý oproti třeba Stalingradu. 

Takže nevěřte všemu, co se píše v přístavu. WG v tom má větší bordel jak prase v chlívku. 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
1,917 posts
14,220 battles

BTW: Tady je recenze na PR. http://shipcomrade.com/?p=3882 právě od LittleWhiteMouse. Je to hodně podrobné a když si počteš ty zápory, tak ti z toho vyjde, že ta loď není nijak skvělá. Kdyby jsi si o ní něco zjistil, tak si raději koupíš za freeexpy Aliasku, což je i podle mnohých, lepší loď. 

• Cool 2

Players
22 posts
1,971 battles
2 hours ago, Wolffnstein said:

Já jen dodám, že všechny tyhle statistiky, co se píší v přístavu, jsou čistě jen RANDOOM čísla a všechno je to RNG. Je úplně jedno, jestli tam máš 20% šance na zapálení nebo 100%.. Je to jen číslo, co tam nějaký vývojář napsal. Stejně tak jako u parametrů sigmy (soustřelu) nebo třeba poloměru otáčení. 

Pro ty, kdo si myslí, že tyto věci jsou pravdivé, tak mám pro Vás krásnou informaci. Například poloměry otáčení jsou u některých lodí naprosto nepřesné a špatně uvedené. LittleWhiteMouse před Vánoci testoval poloměr otáčení u bitevních lodí a co zjistil bylo, že některé lodě nemají ani zdaleka takový poloměr, jak je uvedený v přístavu.

Druhá věc. Když jsme testovali PR, tak nám u poslední verze bylo řečeno, že PR dostane buff sigmy tuším na 2,2 (to by měl mít i teď). No a hádejte co s estalo? Poslední testovací kolo, než šlo PR "do prodeje" (sorry, jinak to napsat nešlo), tak WG NEUPRAVILO sigmu na 2,2, ale enchalo tam tu starou, přestože se psalo, že to má sigmu 2,2. No a upřímně, z toho, co na mě střílí PR, tak mi opravdu nepřijde, že to má onu sigmu. Ano, vím, není to jen o sigmě, ale ten soustřel není nijak skvělý oproti třeba Stalingradu. 

Takže nevěřte všemu, co se píše v přístavu. WG v tom má větší bordel jak prase v chlívku. 

Vzal jsem Jean Barta,naládoval HEčka co mají 36% což není zase o tolik více. 38 zásahů což by mělo kompenzovat rozdíl v šanci na zapálení a je to porovnatelné s 50-ti zásahy na PR. Výsledek? 7 požárů za 67k a 43k normálního poškození jen pomocé HE. Nastříleno asi za 3 minuty hry. Naopak pan Puerto Rico v další hře nasázel čistě pomocí AP 165k a 10x citadeloval Kremlin, to je prostě špatně.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles

Jako proč tu loď chtít?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.