Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Doky: jednoduchá pravidla

30 comments in this topic

Recommended Posts

Players
331 posts
1,983 battles

Nápad s dokem je opravdu super :cap_like:

Zbytek byl okomentovaný jinde :etc_hide_turtle:

Když se dívám na to video (moc anglicky nevládnu), tak těm dvěma věřím, že Puberto Rico postaví i bez goldů ...

[CULMY]
Players
62 posts
11,446 battles

Jo pokud dok bude suchý jako aréna s WG zaměstnancema  v červeném, nebo trčikách s PayRicem a k nim pustíme spokojené hráče tak by z toho mohla být hezká vánoční corrida.

[U333]
Players
98 posts
9,353 battles

Některý ty nařízení jsou na 4-5 dní docela náročný 

zabaleno v klidu si jedu výzkumný body na OHIO :cap_like:

• Funny 1

Players
331 posts
1,983 battles
Před 5 minutami Gremlaja řekl/a:

Některý ty nařízení jsou na 4-5 dní docela náročný 

první část šla, druhá a třetí ... a dál ... :cap_happy:

Gorizia (když si ji koupíš) ti pomůže jen v prvních třech částech ... tam kde ji vyhraješ, tam její pomoc končí .. tzv. finta fň ala WG.

Mrkni na video od BL4CKA, tam je to vysvětlené a jsou popsané i ty mise.

Jsem zvědavý sám na sebe, jestli za měsíc tu loď vyjedu, ale po posledních pár dnech ztrácím chuť lodě hrát, takže nic na sílu a krev nepotáhnu a raději se nebudu nasírat.

• Cool 3

[HORIM]
Players
4 posts
5,480 battles

Ahoj,

někde jsem viděl odkaz na sledování stavby Puerto Rica, ale teď to nikde nemohu najít...

Může mi někdo prosím ten odkaz poslat? :)

Díky

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,089 posts
11,106 battles
3 hours ago, rakosnicek17 said:

Ahoj,

někde jsem viděl odkaz na sledování stavby Puerto Rica, ale teď to nikde nemohu najít...

Může mi někdo prosím ten odkaz poslat? :)

Díky

https://dockyard.worldofwarships.eu/

• Cool 1

[-MS-]
Players
8 posts
4,052 battles
V 17. 12. 2019 v 19:30 Kulica řekl/a:

první část šla, druhá a třetí ... a dál ... :cap_happy:

Gorizia (když si ji koupíš) ti pomůže jen v prvních třech částech ... tam kde ji vyhraješ, tam její pomoc končí .. tzv. finta fň ala WG.

Mrkni na video od BL4CKA, tam je to vysvětlené a jsou popsané i ty mise.

Jsem zvědavý sám na sebe, jestli za měsíc tu loď vyjedu, ale po posledních pár dnech ztrácím chuť lodě hrát, takže nic na sílu a krev nepotáhnu a raději se nebudu nasírat.

Blahopřeju WG k vynikajícímu matematikovi/účetnímu, který propočítal ty čísla žetonů tak skvěle, že bez utrácení reálných peněz v hodnotě cca dvou nových AAA her to NEJDE SPLNIT. Chápu, že WG zaměstnanci chtějí svoje vánoční prémie, nicméně 12 hodin denně grind (a do práce půjdu jako kdy? A s rodinou Vánoce slavit nebudu?) a k tomu ještě zaplatit cca 1800 Kč pro jednu prémiovou loď není zrovna vánoční. A prezentovat to jako milé zadarmo dárečky pod stromeček je chucpe.

Players
19 posts
1,781 battles

To uz ale tluces prazdnou slamu, tohle vse uz tady bylo 100x napsano, tak snad neni nutny ty stejny argumenty tady furt dokola opakovat.

• Bad 1

[-MS-]
Players
8 posts
4,052 battles

Ano, vím. Četl jsem je.
Důvod k napsání příspěvku je, aby se WG dozvěděl o dalším nespokojeném zákazníkovi, který je znechucený jejich obchodními praktikami natolik, že vystoupí z mlčící uživatelské většiny. A tím jim dá možnost zapřemýšlet o budoucnosti jejich produktu předtím, než nasraně smaže hru a bude vyrábět tuny negativní reklamy všude po internetu.

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
1,921 posts
14,233 battles
Před 17 minutami Nindae řekl/a:

Ano, vím. Četl jsem je.
Důvod k napsání příspěvku je, aby se WG dozvěděl o dalším nespokojeném zákazníkovi, který je znechucený jejich obchodními praktikami natolik, že vystoupí z mlčící uživatelské většiny. A tím jim dá možnost zapřemýšlet o budoucnosti jejich produktu předtím, než nasraně smaže hru a bude vyrábět tuny negativní reklamy všude po internetu.

Pravdu má chlapec.. 

Sorry za OT, ale nedávno jsem četl článek o SONY, zaměřený na jejich mobilní telefony, které, jak si jistě každý všiml, šli strašně dolů.. Důvody psát nebudu, nicméně recenzent článku taktéž uvedl, že jsou to zákazníci, co řídí úspěch/neúspěch firmy a ačkoli je dobré občas pochválit, tak je nutná i kritika, díky které ona firma může reagovat na zlepšení a tím přinést lepší výsledky. U WG je bohužel pravda taková, že mohou pobouřit všechnu komunitu a mít tu stovky špatných recenzí a oni se nepoučí. Shodou okolností, stejně jako firma SONY mobile.. 

• Cool 1

Players
19 posts
1,781 battles

Wg pokud se necim ridi, tak to bude obchodni vysledek tehle akce, urcite ne pocitani ohlasu na foru ktere s nejvetsi pravdepodobnosti ani nectou, to si tady jen kecame mezi sebou, proto je zbytecne to zde furt dokola opakovat. 

Myslim si ze vetsinu hracu, skoro bych rekl drtivou vetsinu hracu, tahle akce nechava v klidu, proste ta lod je nezaujala, nepripada jim tak senzacni, a neporidili by si ji ani kdyby byla za nejake rozumne penize normalne na prodej. Ale z te ukricene mensiny se prave budou rekrutovat kupci co za to tech 200€ vyplaznou. Neni to paradox?

• Cool 3

Players
331 posts
1,983 battles

Tak jak jste na tom ... ? 

Myslím tím těch pár několik odvážných, kteří zkouší PR získat?

Já jsem pořád v druhé části mise s názvem "V hravé náladě" (tak v cca 1/2) ... moje ženská tvrdí, že právě moc hravě u WOWS nevypadám.

:cap_yes:

Jedu to, protože stejně hraji ... PR jsem vzdal rovnou, Gorizia možná jo a pokud ne, tak žádný stres, nic netlačím na sílu ... za uhlí a free expy je pořád dost velký výběr lodí.

Zítra dám druhý posilovač a můj cíl je momentálně velký Ježuchův dárek s kamufláží borovice nebo pár vlaječkami :cap_cool:

• Cool 1

Players
265 posts
7,760 battles
Před 2 hodinami Kulica řekl/a:

Tak jak jste na tom ... ? 

no po pravdě, jsem tak rozbitej z ,,hodnocenek,, že si dám zase na chvíli pauzu, takže nějakej italskej papír nebo US loď kterou všichni tak nenáviděj že když se objeví tak do ní smaží....., s ,,ježíškem,, od WG nemám problém, sfoukl jsem vločky, spadlo pár bedýnek - díky...., stejně jsem rozhodnutej nedat ani vorla, takže spokojenost, dám si chvíli oraz a mezitím můžou zkusit dát do hry třeba UFO. Zítra jdu do práce, na štědrý den taky tak když nestihnu se tady mihnout, tak vám všem přeji hezké a klidné svátky, hlavně se z toho neposrat.

[-MS-]
Players
8 posts
4,052 battles
Před 16 hodinami Vezir74 řekl/a:

Wg pokud se necim ridi, tak to bude obchodni vysledek tehle akce, urcite ne pocitani ohlasu na foru ktere s nejvetsi pravdepodobnosti ani nectou, to si tady jen kecame mezi sebou, proto je zbytecne to zde furt dokola opakovat. 

...

Možná ano. Možná ne. Každopádně když se neozveme, tak se nic nezmění zcela určitě. Proto jsem "tloukl prázdnou slámu", i když na fóra obvykle nepíšu a zřídka je čtu, a ozval se. Za svoje hráčské roky už jsem viděl, že pokud se hráči opřou do devů, tak se výsledky dostaví. Jen se hráčů musí ozvat dost, proto jsem přidal svoje +1

[CRYO]
Players
108 posts
18,226 battles

Koupil jsem Goriziu. Pak jsem zjistil, že není tak špatná, jak se zde píše, odjetí 3 nařízení nebylo náročný a dostal jsem přes 9000 goldů. S kuponem můžu koupit osmu. Když to shrnu, dostal jsem premiovou sedmu zdarma a k tomu ještě další věci, co padaly za splnění

• Cool 3

[J4FUN]
Players
39 posts
8,924 battles
17 minutes ago, 8ka said:

Koupil jsem Goriziu. Pak jsem zjistil, že není tak špatná, jak se zde píše, odjetí 3 nařízení nebylo náročný a dostal jsem přes 9000 goldů. S kuponem můžu koupit osmu. Když to shrnu, dostal jsem premiovou sedmu zdarma a k tomu ještě další věci, co padaly za splnění

Zatím podobná zkušenost, vzal jsem dva posilovače za dublony (ušetřené z předchozích akcí) a koupil Gorizii, která se vrátí v podobě dalších dublonů.  Zpátky jsem z kontejnerů dostal dvě T6 lodě a asi 5 k dublonů (to jsem nečekal). Celkově to vypadá, že při "relaxačním" hraní hodinku dvě denně se to podaří splnit.

Když se dají na Gorizii nějaké vlajky, tak je to obstojná loď a v bitvě při šetrném zacházení dokáže nadělat celkem velkou paseku (jen nesní být v T9 bitvě)

• Cool 1

[T-N-T]
Players
66 posts
2,493 battles

První tři nařízení byly hard, ale Gorizia už je doma  :cap_cool: na PaytoRico mi to aktuálně ukazuje, že stihnu splnit 27 z 36 nařízení, takže posbírám nějaké odměny a asi na to kašlu... hrát budu, tak uvidím, ale moc to nevypadá...

image.thumb.png.50205f89053c7d895000fb972076ea23.png

image.thumb.png.684c3a36b26b1bfcf1771f570213c46e.png

Players
4,726 posts
26,662 battles
Před 1 hodinou Ma_Ro_01 řekl/a:

První tři nařízení byly hard, ale Gorizia už je doma  :cap_cool: na PaytoRico mi to aktuálně ukazuje, že stihnu splnit 27 z 36 nařízení, takže posbírám nějaké odměny a asi na to kašlu... hrát budu, tak uvidím, ale moc to nevypadá...

Mam pocit, ze pri 25 a vys se da PR dodelat za 25k dublonu (2x 'Skutečné potěšení' celkem za 1920 Kč + máš 60dní PU + za splnění 15k uhlí, 2k oceli a perma kamo na T8) ...

Od 30 je to za 15k dublonu.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
66 posts
2,493 battles
Před 22 minutami ims21 řekl/a:

Mam pocit, ze pri 25 a vys se da PR dodelat za 25k dublonu (2x 'Skutečné potěšení' celkem za 1920 Kč + máš 60dní PU + za splnění 15k uhlí, 2k oceli a perma kamo na T8) ...

Od 30 je to za 15k dublonu.

Já vím, že se pak dá v těch různých fázích doplácet, ale fakt se mi za to ty peníze dávat nechtějí... koupil jsem si prémium a ty dublony co mám raději nechám na nějaká místa v přístavu... je to drahé i při doplacení.

[NERVE]
Players
50 posts
5,202 battles

Měl jsem okolo 10 000 dublonů nasyslených. Tak jsem dokoupil 14 000 dublonů a koupil ty tři premiové posilovače. Už dokončuji třetí nařízení, takže bude Gorizia. Dnes dávám třetí standartní posilovač. A po dokončení třetího nařízení dám čtvrtý standartní posilovač a PR bude v přístavu někdy začátkem ledna.

T10 loď za cca 1150,- mi přijde docela v pohodě.

A to nepočítám všechny odměny (uhlí, vlajky ocel, Le Terrible, Huanghe,Gorizia).

Navíc s Gorizií můžete ješte získat ctyři standartní lodě v jednoduchých misích.

Doufám, že se na mě nebude nikdo zlobit, ale zdá se mi to nakonec ok.

• Cool 2

Players
22 posts
2,002 battles
7 hours ago, Trafo76 said:

Měl jsem okolo 10 000 dublonů nasyslených. Tak jsem dokoupil 14 000 dublonů a koupil ty tři premiové posilovače. Už dokončuji třetí nařízení, takže bude Gorizia. Dnes dávám třetí standartní posilovač. A po dokončení třetího nařízení dám čtvrtý standartní posilovač a PR bude v přístavu někdy začátkem ledna.

T10 loď za cca 1150,- mi přijde docela v pohodě.

A to nepočítám všechny odměny (uhlí, vlajky ocel, Le Terrible, Huanghe,Gorizia).

Navíc s Gorizií můžete ješte získat ctyři standartní lodě v jednoduchých misích.

Doufám, že se na mě nebude nikdo zlobit, ale zdá se mi to nakonec ok.

Jak je to možné? Já se sotva propotil druhým nařízením a pouštěl jsem již třetí standartní posilovač. Mám také tři zlaté a bez dokončení druhého nařízení a spuštění 3 normální + 3 zlaté zhruba v tomto termínu nelze loď včas postavit. Musel jsem navíc sbírat každodenní bonusy a hrát každý den minimálně 20 bitev. Kdybych to odložil po svátcích tak loď nepostavím ani náhodou. Nejsem nějakej zdatnej matematik,ale abys splnil třetí nařízení po dvou dnech,tak si musel hrát tak 16 hodin denně,to není zrovna "standartní".

shot-19.12.24_14.28.56-0817.jpg

[NERVE]
Players
50 posts
5,202 battles

Samozřejmě jsem nezačal dnes, ale asi druhý nebo třetí den od začátku akce. Tak mám teď stejnou rychlost jako ty, jen mám o 1 500 000 bodů méně.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.