Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Ogłoszenie - Wylogowywanie z gry przy rezulatatch z bitwy - Rozwiązanie

94 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,335 posts
4,132 battles

Dowódcy!

Niektórzy z was mogli napotkać pewien problem po aktualizacji 0.8.11 - przenoszenie z ekranu wyników bitwy z powrotem do ekranu logowania.
Przygotowaliśmy już poprawkę dotyczącą tego problemu i na pewno dołączymy ją również do następnej aktualizacji.

Aby zastosować tę poprawkę już teraz, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Zamknij grę
2. Pobierz archiwum  Install_patсh_fix_for_0.8.11.zip

Install_patch_fix_for_0.8.11 (1).zip

3. Rozpakuj archiwum (folder «Install_patсh_fix_for_0.8.11») do folderu głównego gry WoWs (ten zawierający / bin32 / bin64 / screenshot i inne podfoldery)
4. Przejdź do rozpakowanego folderu «Install_patсh_fix_for_0.8.11»
5. Uruchom plik «apply-patch.bat»
6. Zastosuj zmiany, wpisując cyfrę „1” w wyświetlonym oknie i naciśnij klawisz Enter
7. Uruchom grę jak zwykle

Jeśli ta poprawka nie pomoże, opublikuj post na forum w odpowiednim temacie lub skontaktuj się z obsługą klienta przesyłając WGcheck. 

Jeśli napotkasz jakiekolwiek nowe problemy, które pojawią się po zastosowaniu tej poprawki, możesz cofnąć zmiany, ponownie uruchamiając „Apply-patсh.bat”, wybierając opcję „2”, naciskając Enter, a następnie ponownie uruchamiając klienta gry.

Przepraszamy za niedogodności!

• Cool 2
  • Funny 2
  • Angry 1

[P-W-C]
Weekend Tester
5 posts
16,102 battles

Owszem mialem taka sytuacje po drugiej bitwie zaraz po patchu.Wywalilo a potem nawet nie mozna bylo zobaczyc podsumowania bitwy.

[ODIUM]
Beta Tester
154 posts
4,773 battles

Kicha. Właśnie siedząc w porcie i czekając na kumpla (nie może się zalogować) dostałem taki sam komunikat, który zwykle pojawiał się po zakończeniu bitwy.

shot-19.12.12_19.13.12-0425.jpg

Players
61 posts
5,336 battles
10 minutes ago, pudelosha said:

Kicha. Właśnie siedząc w porcie i czekając na kumpla (nie może się zalogować) dostałem taki sam komunikat, który zwykle pojawiał się po zakończeniu bitwy.

shot-19.12.12_19.13.12-0425.jpg

Skandal. Wywaliło mnie.

Kategorycznie domagamy się w ramach rekompensaty PR w porcie natychmiast!

[ODIUM]
Beta Tester
154 posts
4,773 battles

Chyba serwery padły bo nawet pod odinstalowaniu patcha nie jestem w stanie się zalogować.

[GRAY]
Players
30 posts
15,222 battles
2 minutes ago, felipe02 said:

ciekawe że ma twich-u działa ...jakieś jaja sobie robicie :/ 

bo to ruskie serweery panie. Nie dla psa działające serwery.

• Cool 1
  • Funny 2

[ERM]
Players
5 posts
3,551 battles

U mnie już od godziny nie da rady się zalogować. Jedyny czas na grę jaki mam po pracy właśnie mi przepada a dyrektywy czekają!

Bez tytułu.png

Players
192 posts
2,986 battles
13 minutes ago, Mojek said:

U mnie już od godziny nie da rady się zalogować. Jedyny czas na grę jaki mam po pracy właśnie mi przepada a dyrektywy czekają!

Bez tytułu.png

Witam w klubie wywalonych na zbite buzie a i przez te błędy serwera miałem 4 afkerów w bitwie dziękuje wg za przegranie bitwy;

shot-19.12.12_19.37.27-0291.jpg

[ERM]
Players
5 posts
3,551 battles

Panowie pobranie tego pliku z początku tematu i zainstalowanie naprawiło problem u mnie. Zobaczymy na jak długo

Players
6 posts
11,025 battles

Nie doceniacie starań chłopaków z Wargaming. Starają się jak mogą, żeby gracze spędzili te Święta z rodzinami, w świątecznej radosnej atmosferze. W tym celu skonstruowali absurdalne wymagania misji w dyrektywach. Myśleli, że to wystarczy żeby nas graczy oderwać od tej produkcji na miesiąc. Nie pomogło, bo część graczy mimo wszystko nadal chce w to brnąć. Dlatego też zastosowali radykalne rozwiązanie awaryjne - wyłączenie serwerów. Teraz mamy wszyscy wolne i plan chłopaków z WG wykonany! YES!! :cap_win::cap_like:

• Cool 1
  • Funny 2

Players
139 posts

takie jest info na głównej "

Drodzy Gracze, serwer gry zostanie zrestartowany o godz. 19:20 CET w dniu 12.12 z powodu problemów technicznych.

"

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.