Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.11 - Dok a Puerto Rico

103 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,563 posts
3,954 battles

Kapitáni! :cap_look:

update-0811-new-year_1920x1080 (1).jpeg

V přístavech všech hráčů se objeví loděnice. To je místo, kde začne výstavba amerického křižníku X. úrovně Puerto Rico. Proces výstavby lodi je rozdělen do šesti etap a ty jsou rozděleny do 36 fází. Pro dokončení lodi musíte projít všemi etapami výstavby – od položení kýlu až po instalaci lodní výzbroje a palubního vybavení. Dokončení každé etapy vám vynese hodnotné odměny, jako jsou kontejnery „Dárek od Ježíška“, trvalé sváteční kamufláže pro lodě VIII. úrovně, ocel, uhlí a dny prémiového účtu Warships.

Dokončete všechny etapy a získáte křižník  X Puerto Rico spolu s exkluzivní trvalou kamufláží.

Proces výstavby bude automaticky pokračovat od 16. prosince do 13. ledna. Abyste loď postavili včas, budete muset využít posilovače. Některé z nich jsou dostupné výměnou za dublony, jiné za speciální dočasný zdroj, kterému se říká loďařské žetony.

Nechcete utrácet žádné dublony za posilovače jen proto, abyste dokončili výstavbu lodi Puerto Rico včas? Puerto Rico se dá zcela postavit jen s pomocí posilovačů dostupných za loďařské žetony. Chcete-li toho docílit, stačí vám dokončit nařízení akce, zdolat denní mise a nevynechat žádné každodenní dodávky, abyste co nejdříve získali více loďařských žetonů a aktivovali posilovače v docích.

• Funny 1

[IDDQD]
Players
2,062 posts
18,680 battles
5 minutes ago, YabbaCoe said:

Puerto Rico se dá zcela postavit jen s pomocí posilovačů dostupných za loďařské žetony. Chcete-li toho docílit, stačí vám dokončit nařízení akce, zdolat denní mise a nevynechat žádné každodenní dodávky, abyste co nejdříve získali více loďařských žetonů a aktivovali posilovače v docích.

děláš si z nás šoufky? Tak dej 14. ledna vědět kolik hráčů to dalo zadarmo bez použití dublonů. 

• Cool 1
  • Funny 4

[WG-EU]
WG Staff
2,563 posts
3,954 battles
Just now, Quetak said:

děláš si z nás šoufky? Tak dej 14. ledna vědět kolik hráčů to dalo zadarmo bez použití dublonů. 

No sám jsem zvědav. 

• Funny 1

Players
61 posts
11,534 battles

Už sa teším ako WG plní jeho záverečné želanie, aby ukázalo ako to plní hociktorý ich staff member.... :cap_haloween:

• Cool 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,089 posts
11,103 battles
2 hours ago, Quetak said:

Dle vseho PR se da zcela zadamo ziskat uz 10 ledna :cap_like:

Sice budes muset behem prvniho ledna odehrat asi +-500 bitev za jeden den :cap_haloween: ale to uz je druha vec.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18K81nQ83MSN2Hu5AJQMbmk_CbtOM9K0tttOj0ac_G7Q/edit#gid=1643205297

• Cool 1
  • Funny 2

[WG-EU]
WG Staff
2,563 posts
3,954 battles
1 hour ago, Steeler33 said:

Už sa teším ako WG plní jeho záverečné želanie, aby ukázalo ako to plní hociktorý ich staff member.... :cap_haloween:

:cap_popcorn: No já to nebudu... (bohužel) mám rodinné povinnosti přes svátky...

• Funny 2

[_SK_]
Players
9 posts
9,366 battles

Lodičky som chválil že niesu také ako tanky s misiami neskutočnej obtiažnosti ale teraz???? Keď som sa na to pozrel tak som myslel že mi zblbol com a generoval náhodné čísla. Pre boha čo to má biť? Dobre X-trieda čakal som že do toho niečo vrazím zo svojej peňaženky  ale toto? I z premiovím účtom aj keby som kúpil urichlovač za 6000 tak to nevidím realistycky!!!

Players
1,502 posts
4,330 battles

Tady jsem pro vas neco  pripravil =)

Spoiler

puerto_rico_cze.thumb.jpg.0bd63fe2a17ed6651276eaedce0a647d.jpg

POSLEDNI VERZE JE NA STRANE 2.

Kdy to ma koncit? 

12.1.20 o pul noci  nebo 

13.1.20 6:00 ?

Jestli 12.1 o pul noci, napiste tam KONEC CAS 24:00 (sice to zobrazi 0:00 ale pripocte to body za cely den)

• Cool 5

[WG-EU]
WG Staff
2,563 posts
3,954 battles
3 hours ago, M8ii said:

Tady jsem pro vas neco  pripravil =)

Reveal hidden contents

Puerto_Rico_.xlsx

Kdy to ma koncit? 

12.1.20 o pul noci  nebo 

13.1.20 6:00 ?

Jestli 12.1 o pul noci, napiste tam KONEC CAS 24:00 (sice to zobrazi 0:00 ale pripocte to body za cely den)

ano, poslední den je vždycky do šesti ráno

[T-N-T]
Players
3,253 posts
14,395 battles
19 hours ago, Avalon1270 said:

A jeste je tady tezsi level ! Jak hrat hru , kdyz je server offline ! hehe

Musíš se víc snažit, soudruhu! Hned vyrazit na Vltavu nebo na rybník a expit, expit, expit! Nedostupný server tě neomlouvá. Da!

:Smile_trollface:

• Funny 1

Players
1,502 posts
4,330 battles

trosku vylepsena verze, ukaze i cas kdy dostanete LOD

Spoiler

puerto_rico_cze_cas.thumb.jpg.da7899f821ba52d5d5ee40accda3609a.jpg

posledni verze je na strane 2.

• Cool 2

[CKVN]
Players
56 posts
6,997 battles

Čau, konštatovanie

Normálnou hrou je to nemožné dosiahnuť / ani robot ktorý by hral 24 hodín denné to nezvládne bez prem.účtu a vlajok/

Pokiaľ niekto chce tu X. lodičku PUERTO RICO dá sa to za 107€  + hrať každý deň cca. 2 - 3 hod.

Už dnes musí začať a to:

1/ Kúpa lode GORIZIA za 28,94€

2/ Kúpa balička skutočné potešení 2x 38,99€   /25000dublonov+60dní premka/

3/ Aktivovať hneď  3 špeciále posilňovače ktoré sú za dublony 24000

Keď som to prepočítal dá sa dosiahnuť cca. 34 700 000 bodov za 28dni čo to pobeží

A ten zvyšok sa už dá nahrať + mu vrátia dublony  za GOROZIU 6800 pokiaľ sa nemýlim

Kto ma chuť minúť 107€ za potešenie že bude mať X. lodičku /všetci mu budú závidieť/

a prežije Vianoce za počítačom tak hurá do toho.

Players
1,502 posts
4,330 battles
On 12/13/2019 at 8:22 PM, M8ii said:

trosku vylepsena verze, ukaze i cas kdy dostanete LOD

Reveal hidden contents

puerto_rico_cze_cas.thumb.jpg.da7899f821ba52d5d5ee40accda3609a.jpg

Puerto_Rico_TIME.xlsx

U tehle verze s casem kdy dostanete lod jsem objevil jednu malickou chybu =)

Kdyz pridate dalsi bonus v den kdy vam vychazi, ze dostanete lod tak cas neni spravny, protoze vypocet nepocita s pridanym bonusem v dany cas =) (proste to pocita za cely den)

Nechce se mi to uz upravovat ci predelavat =)

Ten kdo rozumi, ze u jakyhokoliv programu, nebo programovani se k vysledku da dostat ruznymi zpusoby, to pochopi =)

Snazil jsem se to udelat to co nejjednoduseji.

Proto taky dokazu pochopit, kdyz WG udela nejakou chybu, staci treba zmena znamenka a pri urcitem pripade to pak dela chyby.

Proto se v pozdejsi fazy, kdyz neco pridavate do puvodni koncepce, muze stat, ze cely postup vypoctu musite predelat treba az od zacatku, protoze to puvodnim postupem dela v urcitych pripadech chyby.

---

Jinak to vsechno pocita spravne, proste ten den dostanete lod.

Muzete si jednoduse vypocitat jestli vubec ma smysl se snazit o PUERTO RICO

Nezapomente si tam dat spravny Konec CAS.

Kdyz to konci 12.1 o pulnoci zadejte tam 24:00, sice to zobrazi 0:00 ale bude to ten den pocitat

Kdyz 13.1 v 6:00 tak normalne 6:00

• Cool 1

[T-N-T]
5,089 posts
11,103 battles
On 12/15/2019 at 11:07 AM, M8ii said:

U tehle verze s casem kdy dostanete lod jsem objevil jednu malickou chybu =)

Kdyz pridate dalsi bonus v den kdy vam vychazi, ze dostanete lod tak cas neni spravny, protoze vypocet nepocita s pridanym bonusem v dany cas =) (proste to pocita za cely den)

Nechce se mi to uz upravovat ci predelavat =)

Ten kdo rozumi, ze u jakyhokoliv programu, nebo programovani se k vysledku da dostat ruznymi zpusoby, to pochopi =)

Snazil jsem se to udelat to co nejjednoduseji.

Proto taky dokazu pochopit, kdyz WG udela nejakou chybu, staci treba zmena znamenka a pri urcitem pripade to pak dela chyby.

Proto se v pozdejsi fazy, kdyz neco pridavate do puvodni koncepce, muze stat, ze cely postup vypoctu musite predelat treba az od zacatku, protoze to puvodnim postupem dela v urcitych pripadech chyby.

---

Jinak to vsechno pocita spravne, proste ten den dostanete lod.

Muzete si jednoduse vypocitat jestli vubec ma smysl se snazit o PUERTO RICO

Nezapomente si tam dat spravny Konec CAS.

Kdyz to konci 12.1 o pulnoci zadejte tam 24:00, sice to zobrazi 0:00 ale bude to ten den pocitat

Kdyz 13.1 v 6:00 tak normalne 6:00

Mas nekde prosim neamknutou verzi? V to co jsi postnul je spousta nepresnosti a nemuzu si je zeditovat jelikoz pulka policek je zamknuta.

Diky

[CSVL]
Beta Tester
4 posts
7,944 battles

Vloni jsem s WG hrami sekl zacatkem prosince a 6 mesicu to nehral, protoze jsem se furt jen za necim honil. Vidim to tak, ze tyto vanoce to potka nejednoho hrace.

Ta narizeni jsou naprosta prisernost

[J4FUN]
Players
39 posts
8,907 battles
9 minutes ago, Sigimundus said:

Pokud to nekoho zajima tak tady se da sledovat stavba PR v primem prenose i kdyz nejste ve hre

https://dockyard.worldofwarships.eu/

Takže základní zisk bodů je 127 za minutu a k tomu se přičítají další bonusy z posilovačů, takže se to nakonec staví celkem rychle....že by WG udělalo ještě nějaké změny v akci na poslední chvíli ....

Players
4,725 posts
26,611 battles

Tvl, a ja nedal rano dublony... 

Je to divne - mám přístřešky a jídelnu a jede mi to 150/min, mělo by 6 + 104. Tzn. že 30/min je základ ?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,099 posts
12,527 battles

Prohlédla jsem si starý topic a z citace na topic s omluvou se stal vtipný/smutný pohled na věc :Smile_glasses:
(a hýbe se to :Smile_trollface:)

178813060_Beznzvu.png.213c363d369209e5dda6ba895f8af0c0.png
Gratulka @Bomber_221 :Smile_teethhappy:

• Funny 1

[T-N-T]
5,089 posts
11,103 battles
19 minutes ago, ims21 said:

Tvl, a ja nedal rano dublony... 

Je to divne - mám přístřešky a jídelnu a jede mi to 150/min, mělo by 6 + 104. Tzn. že 30/min je základ ?

28 minutes ago, Small_fish_1 said:

Takže základní zisk bodů je 127 za minutu a k tomu se přičítají další bonusy z posilovačů, takže se to nakonec staví celkem rychle....že by WG udělalo ještě nějaké změny v akci na poslední chvíli ....

Zaklad je 125 bodu za minutu  - respektive 180 000 bodu za jeden den. A k tomu se pripocitavaji bonusy z boostru a je lepsi pouzivat zisk bodu za cely den jelikoz ty co se uvadeji za minutu jsou zkreslene zaoukrohlenim.

Free booster ziskava 10 000 bodu za jeden den.

Prvni booster ziskava 150 000 bodu za jeden den

atd

image.png.f3d954e91c22efcda212e1895139014f.png

• Cool 2

[T-N-T]
Players
3,253 posts
14,395 battles

Díky @Sigimundus za přesná čísla.

Zdá se, že hrubým odhadem bych měl z doku získat trochu uhlí a možná i ten "megadárek" (čili dalších 12 kamufláží).

Vlastně, jelikož už chvilku bezvýsledně hledám, neví někdo, za co se dají získat inzerovaná místa v přístavu? Tuším, že snad někde bylo zmíněno dokonce 9 míst v přístavu, které se v tomto updatu dají získat. V doku jsem je nenašel, za kolekci iirc taky nejsou a v direktivách jsem si jich taky nevšiml.

• Funny 1

Players
4,725 posts
26,611 battles

@Sigimundus

@M8ii

- zalezi jen na me, kdy si pouziju nejakej booster a jde jen o to, aby mi vyslo 51300000 do 12. ledna do pulnoci ?

- do kdy (datum) budou loďařské žetony za denni mise ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.