Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.11 - Všeobecná zpětná vazba

36 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,563 posts
3,954 battles

Kapitáni! :cap_wander:

Ve World of Warships začínají novoroční oslavy!

Letos jsme pro vás nachystali hromady dárků a svátečních aktivit. Můžete postavit loď, shromáždit předměty z nové sbírky, sfouknout sněhové vločky, bojovat v duelech v hodnoceném sprintu, vychutnat si vizuální zdokonalení a užít si mnoho dalších funkcí.

Konkrétní informace o aktualizaci si můžete přečíst v článku k aktualizaci.

Konkrétní témata můžete diskutovat v následujících vláknech:

Jaké jsou vaše názory na tuto aktualizaci? Napište nám své názory!

[IDDQD]
Players
188 posts
7,737 battles

Po spuštění hry se objeví obrazovka s vánoční lodí s nápisem "čekání na autorizaci". Vzhledem k tomu, že na tuto obrazovku koukám již 10 minut a nic se neděje a podobné příspěvky jsem našel i v diskuzi o novinkách, tak se ptám, kde je zase chyba? 

[U333]
Players
98 posts
9,349 battles

Neustále mě to vykopává a nechce pustit zpátky server přetížen

co takhle jednu aktualizaci někdy vynechat a věnovat se optimalizaci a posílení servrů:cap_haloween:

[IDDQD]
Korzár
1,919 posts
14,220 battles

Když už jste se vykašlali na německou kampaň, která byla ohlášena na gamesconu (tedy, tuším tam bylo řečeno KOLEKCE, je to již dávno že..). CO třeba zavést i kupóny na velitele? Gunter Lutjens za 170000 uhlí je ... řeknu to slušně, MOC. Stejně tak by to pomohlo lidem, co nestihli vyjezdit Admirála Kuznecova, co je taktéž ve zbrojnici. Na lodě za dublony jsme dostali 3 kupóny, na velitele žádný..

A ještě jedna @YabbaCoe. Co ti velitelé za 1500 dublonů? Ruku na srdce, to jako vážně prodáváte 10 bodové velitele za DUBLONY bez speciální schopnosti (ani blbé rychlejší točení věží např.)? 

• Cool 4

Players
4,725 posts
26,611 battles
V 12. 12. 2019 v 10:41 YabbaCoe řekl/a:

To věřím.  Aby to ale nebylo předčasné - ještě zbývá sehnat dost hejlů, kteří vám nasypou těch 59k dublonů.

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,354 posts
8,015 battles
On 12/14/2019 at 11:27 AM, ims21 said:

To věřím.  Aby to ale nebylo předčasné - ještě zbývá sehnat dost hejlů, kteří vám nasypou těch 59k dublonů.

je jich vice nez dost, dneska jsem potkal uz tri

a jeste mnohem vic bude chudaku, kteri do toho nasypou ecka a Payto Rico nestihnou 

Players
329 posts
1,968 battles
Před 6 minutami von_chom řekl/a:

a jeste mnohem vic bude chudaku, kteri do toho nasypou ecka a Payto Rico nestihnou 

Pro ty co to nestihnou by příště mohlo být video lákající na další podobnou akci s Dášou nahoře bez .... možná by na to skočili i podruhé :cap_tea:

• Cool 1
  • Funny 3

Players
4,725 posts
26,611 battles
Před 21 minutami von_chom řekl/a:

Nasypou a kdyz nestihnou, tak dosypou :-)

Players
118 posts
2,125 battles

kde je ten buff nemeckych BB???!!!! Skor by som povedal, ze dostali nerf :Smile_teethhappy: Kua, s trolpitzom sa mi hralo pred aktualizaciou lepsie ako teraz. Tie dela su este horsia brokovnica a o pene ani nehovorim :Smile_teethhappy: Tymto si to WG posralo, uz neuvidi ani cent :Smile_coin: Este nech skusia dojeb...t  Yamato a delete Wows :Smile_glasses:

[IDDQD]
Players
188 posts
7,737 battles
Před 8 hodinami Cimbik_Von_Bismarck řekl/a:

kde je ten buff nemeckych BB???!!!! Skor by som povedal, ze dostali nerf :Smile_teethhappy: Kua, s trolpitzom sa mi hralo pred aktualizaciou lepsie ako teraz. Tie dela su este horsia brokovnica a o pene ani nehovorim :Smile_teethhappy: Tymto si to WG posralo, uz neuvidi ani cent :Smile_coin: Este nech skusia dojeb...t  Yamato a delete Wows :Smile_glasses:

U Tirpitze mám stejný pocit....předtím docela dobré hry, teď tři hry a tři hrůzy. Vrchol všeho.....Martel full broadside na 7 km.....z osmi hranátů mířených na čáru ponoru ho trefily jen čtyři! granáty z osmi a to ještě tři z nich byly overpeny. ten hráč se mi pak smál v chatu....  Následně jsem poslal: Tirpitze do přístavu, klávesnici z okna a RNG do pr.dele. Naproti tomu pak jsem dal Schranyho a v devítkách jsem dal přes 150k. Uvidíme časem. 

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,324 posts
5,171 battles
17 minutes ago, Sboot_cz said:

klávesnici z okna a RNG do pr.dele. 

Doufám , že bydlíš v rodinném baráku nebo někde na samotě .

Klávesnice padající i z prvního patra bolí :Smile_trollface: a může být nesmrtelná jak ten Hillux v Top Gearu :Smile_great:

• Funny 1

[-BES-]
Players
365 posts
2,121 battles
V 12. 12. 2019 v 10:41 YabbaCoe řekl/a:

Letos jsme pro vás nachystali hromady dárků a svátečních aktivit. Můžete postavit loď, shromáždit předměty z nové sbírky, sfouknout sněhové vločky, bojovat v duelech v hodnoceném sprintu, vychutnat si vizuální zdokonalení a užít si mnoho dalších funkcí.

Konkrétní informace o aktualizaci si můžete přečíst v článku k aktualizaci.

Konkrétní témata můžete diskutovat v následujících vláknech:

Jaké jsou vaše názory na tuto aktualizaci? Napište nám své názory!

Na report o technických problémech jsem dostal anglickou odpověď od bota...dost dobrý. 

Pustíte za svoji neschopnost alespoň chlup?

[WG-EU]
WG Staff
2,563 posts
3,954 battles
5 hours ago, Kaz4tel said:

Na report o technických problémech jsem dostal anglickou odpověď od bota...dost dobrý. 

Pustíte za svoji neschopnost alespoň chlup?

Však jsem říkal, že reporty bugů padají do speciální části, kde se přímo tyto bugy řeší. Tudíž bug reporty nejsou od toho, abys očekával odpověď, ale abys svým způsobem odeslal hlášku o identifikaci bugu...

[CSVL]
Beta Tester
4 posts
7,944 battles

Boze, ta narizeni to je teda sila. Ja najezdim 500-600 tisic zakladnich expu za mesic a vy chcete 135K na splneni jedne casti narizeni. Zblaznili jste se? 

Zacina to pripominat vypecene maratony na tancich.

Players
118 posts
2,125 battles
V 16. 12. 2019 v 7:08 Sboot_cz řekl/a:

U Tirpitze mám stejný pocit....předtím docela dobré hry, teď tři hry a tři hrůzy. Vrchol všeho.....Martel full broadside na 7 km.....z osmi hranátů mířených na čáru ponoru ho trefily jen čtyři! granáty z osmi a to ještě tři z nich byly overpeny. ten hráč se mi pak smál v chatu....  Následně jsem poslal: Tirpitze do přístavu, klávesnici z okna a RNG do pr.dele. Naproti tomu pak jsem dal Schranyho a v devítkách jsem dal přes 150k. Uvidíme časem. 

Takze nie som jediny, kto ma rovnaky nazor:Smile-angry:  Dnes opat par bitiev a katastrofa. Skolim na nom Guthera Lutjensa. Mam este len 12 bodov schopnosti, takze sekundarky zatial naprd a okrem toho horim ako stodola :Smile_facepalm: Nemam americke BB, ale mam chut si stiahnut testovaciu verziu a ak bude opat otvorena, tak si vyskusam NC a porovnam presnost. Nechcel som povodne ruske BB, ale v kontiku som dostal Lenina a po par bitiev som sa pre ruske BB odhodlal. Mam teraz Vladivostoka a to je prechadzka ruzovou zahradou. Netvrdim, ze ma presne dela, ale som s nimi spokojny. Okrem toho maju dobru pene. Take Yamato na VIII tiery.

Tak Zabaku, posli email, alebo napis tym  [edited] a s tym tvz. buffom nieco spravia. Pretoze zatial to nie je buff, ale skor nerf. Predtym ta presnost sice nebolo super, ale dalo sa to prekusit. Diky

• Funny 1

[IDDQD]
Players
178 posts
18,601 battles

Pokud se bude dok na stavbu lodi používat do budoucna, nebylo by špatné kdyby, se u postupu ukazovalo kdy bude dostavena budovaná sekce, případně celá loď, při aktuálním tempu budování.

Players
34 posts
2,914 battles

Kooperativní Bitvy

V předposlední aktualizaci se myslím implementovalo do hry v coop bitvách větší počet členů v týmech.No nejsem si jist,zda-li to bylo k něčemu dobré,jelikož hraji jen právě tento druh bitev,mám možnost nabírat poznatky,jaké byly bitvy před tímto updatem a následně je porovnávat s dnešními.Nedávno jsem tady na to již jednou poukazoval,že asi tak 75-85% jsou turbo bitvy,kdy bitva končí hodně rychle,kdy na druhé straně zůstanou s plným HP dvě až tři lodě botů,jen kvůli tomu,že tým v rychlosti nasbírá 1000 bodů,což je jedná z podmínek jak ukončit bitvu.Sice přišlo právě v té aktualizaci zvýšení hráčů v týmu,které asi mělo zamezit těmto turbo bitvám,ale mám takový dojem,že to naopak má opačný výsledek.Dnešní bitvy v coopu jsou snad ještě rychlejší(udělal jsem si z deseti bitev průměr,vyšlo neuvěřitelně něco mezi 3-5 minuty!),dokonce jsem zíral,když jsem vyjel do bitvy,dojel na křídle pár kilometrů a bitva končila v čase 2:37!

Tady bych se přikláněl k razantnější změně v coop bitvách,buď navýšit ten počet bodů(z 1000 na dvojnásobek),který by dával jednu z možnosti,jak vyhrát bitvu,čímž by se stoprocentně zvedl delší čas bitev.Jistě by pak nekončily tyto turbo bitvy,jako viz níže v mé poslední bitvě,kde na druhé straně s plným HP končí tři boti a k tomu v čase,kdy za tu dobu nestačím ani vytáhnout z nosu holuba!

coop of.png

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,089 posts
11,103 battles
14 hours ago, SRNDA77 said:

Pokud se bude dok na stavbu lodi používat do budoucna, nebylo by špatné kdyby, se u postupu ukazovalo kdy bude dostavena budovaná sekce, případně celá loď, při aktuálním tempu budování.

Ale to tam je. Respektive kyz najedes mysi na ukazatel prirustku bodu za minutu tak ti to ukaze kam az se dostanes pri aktualnim tempu.

Respektive me to ted ukazuje ze pri rychlosti 340 bodu za minutu se dostanu do faze 21 z 36.

• Cool 1

Players
4,725 posts
26,611 battles

Není to tím, že tým hráčů dosáhne 1000, ale boti se dostanou velice rychle na 0, protože 9 lidí mnohem rychleji killne 6 botů, než to udělá 8 lidí.

Je otázka, jestli to byl ze strany WG záměr či nikoliv.

Jinak WG nasazuje s oblibou 4DD vs 4DD. To pak nemá cenu se s BB ani rozjíždět..

A castokrat doplnuje na 4 DD i když je třeba jen jeden hráč v DD - doplní tým o 3 boty v DD. 

Players
367 posts
4,770 battles
12 hours ago, HluchonemecToma said:

Kooperativní Bitvy

Právě jsem na svém druhém účtu odehrál jednu kooperativní kvůli vločce (T5 - Iron Duke) a docela jsem zíral, protože jsem jí dohrával sám proti třem botům ... se mi spoluhráči jaksi rychle vypařili :cap_haloween:
Ale to určitě není relevantní názor, páč tam lezu jen vyjímečně ... dávám to sem jen jako zajímavost.

[ATOM]
Players
29 posts
11,227 battles

Mám dotaz,

Jelikož mám v přístavu Furiosa a teď jsem vyhrál tu loď znovu za splnění mise, ale kompenzace za to je jaká?

Nebo není žádná?:Smile_sad: Jestli je to jeden premiového  účtu co jsem měl v kontejneru tak nevím.....

[-BES-]
Moderator
411 posts
14,425 battles
Před 2 hodinami Obergon řekl/a:

Mám dotaz,

Jelikož mám v přístavu Furiosa a teď jsem vyhrál tu loď znovu za splnění mise, ale kompenzace za to je jaká?

Nebo není žádná?:Smile_sad: Jestli je to jeden premiového  účtu co jsem měl v kontejneru tak nevím.....

Jelikož je to lod z vyzkoumatelného stromu ve hře kompenzace je v kreditech a ta by měla být 4,5 milionu kreditů :Smile_honoring:

[-BES-]
Moderator
411 posts
14,425 battles
Před 17 hodinami Obergon řekl/a:

Ok, díky za info a jak zjistím nebo kde zjistím, že jsem obdržel kompenzaci.:Smile_coin:

když tu lod získáš tak se ti přičte kapitán a hned zatím ti vyskočí kredity a měl by jsi to poznat i na svém učtu pokd teda nemas miliardy kreditů :Smile_teethhappy:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.