Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.11 - Hlášení chyb

36 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpořehttps://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

• Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,653 posts
12,849 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Kdyby se náhodou někdo setkal s tímto problémem...

Je ta oprava nejak nebezpecna nebo ji muzu radeji preventivne pouzit i kdyz se mi to nebude dit?

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles
55 minutes ago, Sigimundus said:

Je ta oprava nejak nebezpecna nebo ji muzu radeji preventivne pouzit i kdyz se mi to nebude dit?

Neměla by být nebezpečná, jinak bychom ji vůbec nezveřejňovali, jako fix. I když pokud se ti nestává, že bys měl disconnecty po pobitevní statistice, tak to zatím nech, jak to je. Není důvod moc vrtat do něčeho, co jde. Nevytvářej si problémy :Smile_veryhappy:

[T-N-T]
5,653 posts
12,849 battles
Just now, YabbaCoe said:

Neměla by být nebezpečná, jinak bychom ji vůbec nezveřejňovali, jako fix. I když pokud se ti nestává, že bys měl disconnecty po pobitevní statistice, tak to zatím nech, jak to je. Není důvod moc vrtat do něčeho, co jde. Nevytvářej si problémy :Smile_veryhappy:

No chtel jsem to brat jako prevenci ale nalezuite jsi me odradil :D

[-TNT-]
Players
6 posts
7 minutes ago, MaVon1962_CZ said:

Nedá se přihlásit. Server je přetížený :Smile_izmena: Tak holt poslední zhasne.

Server.jpg

To bude nějaká vánoční minihra :D ... taky už hraju :)

Dodatek: Po pár minutách mi připadá ta minihra taková monotonní... další kolo zkusím za pár hodin :)

• Funny 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,911 posts
14,313 battles
Před 20 minutami Sehales řekl/a:

There was indeed a hiccup. We will restart the servers one-by-one to make sure there are no further connectivity issues. It should be all done within an hour. 

Either way, there are no major issues and everybody should be able to continue to play soon.

Please let me know in case you are experiencing any other issues.

Players
75 posts
3,359 battles

Prepisuju na správný místo.

Čau Žabáku, první dojmy z novinek.

1/ Neviditelná zbrojnice trvá.

2/ Do Doků sice můžu vlézt, vrtět s pohledem, zoomovat, ale to je všechno. Vylézt se z toho nedá, chybí jakejkoli ovládací prvek kterej by to umožňoval. "Esc" ani nic jinýho nefunguje, takže jsem musel po několika minutách zkoušení všech možných ukončovacích obřadů který znám, použít ten radikální - natvrdo shodit ve správci úloh.

Tohle jsou první dva dojmy, bohužel negativní. Nějaká rada? Problém 1/ jsem vyřešil manuálním přepsáním, jak už jsi popisoval, s problémem 2/ si nevim rady.

Abych napsal taky něco poztivního, tak mě potěšily bedny "Belle Epoque", po kterých jsem se nedávno sháněl a o kterých jsi tak tajemně nemluvil :Smile_great:

Edit. Zatímco jsem psal tady, vykoplo mě to a už jsem se nepřihlásil, viz. screeny vejš.

Players
45 posts
3,805 battles

Tak mám silně smíšené pocity. Naškudlil jsem nějaké goldy, tak si říkám: budou vánoce, koupím nějaké bedýnky. Vzal jsem 8 středních kontíků za 5700 g. Padly nějaké kamo, 2000g (takže sleva navíc :Smile_coin:) a Viribus Unitis a Ark Royal.

To je fajn.

Jenže !!!

Odehrál jsem hru s VU, 2 kill, cca 95 000 dmg, výhra. Po skončení bitvy nenaskočí pobitevní tabulka, čekám a šup - odhlášen.

Povedlo se mi nalogovat, vezmu Ark Royal. 2 kill, 76 000 dmg, vypnu QE na dvě torpéda z 34 000 dmg, výhra. Situace se opakuje. Nalogovat se mi nepovedlo cca hodinu , prý přetížené servery.

Když už se to povedlo čučím jak puk - Vločky tam visí pořád. Jako bych nic neodehrál.

To se zase WG něco povedlo :Smile-_tongue:

Hrál jsem kolem 19:45.

Alespoň ty loďky mi zůstaly.

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
110 posts
14,187 battles

Ja jsem se Salemem vyhral, mam screen s obdrzenym 3.690.000 potencial damage. Vlocka visi, nikde hra nezaznamenana.:Smile-angry:  Ovsem hral jsem az vecer, takze jsem hned aplikoval neco z 24000 tekutych goldu a shledl nejake ty animovane Japonce, no a vecer se nakonec vydaril! Diky wows :cap_popcorn:

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,463 posts
490 battles

Proste co patch, to neco nejede.. porad dokola.. Hlavne ze WG psal, ze patche budou jednou do mesice, aby bylo vice casu na jeho pripravu a zamezilo se chybam..

• Cool 1
  • Funny 1

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles
4 hours ago, Grim_80 said:

Tak mám silně smíšené pocity. Naškudlil jsem nějaké goldy, tak si říkám: budou vánoce, koupím nějaké bedýnky. Vzal jsem 8 středních kontíků za 5700 g. Padly nějaké kamo, 2000g (takže sleva navíc :Smile_coin:) a Viribus Unitis a Ark Royal.

To je fajn.

Jenže !!!

Odehrál jsem hru s VU, 2 kill, cca 95 000 dmg, výhra. Po skončení bitvy nenaskočí pobitevní tabulka, čekám a šup - odhlášen.

Povedlo se mi nalogovat, vezmu Ark Royal. 2 kill, 76 000 dmg, vypnu QE na dvě torpéda z 34 000 dmg, výhra. Situace se opakuje. Nalogovat se mi nepovedlo cca hodinu , prý přetížené servery.

Když už se to povedlo čučím jak puk - Vločky tam visí pořád. Jako bych nic neodehrál.

To se zase WG něco povedlo :Smile-_tongue:

Hrál jsem kolem 19:45.

Alespoň ty loďky mi zůstaly.

Přímo v tomto vlákně jsem házel odkaz na tento problém. NIcméně dnes ráno to bylo vyřešeno, naštěstí.

4 hours ago, Tetrevec said:

Ja jsem se Salemem vyhral, mam screen s obdrzenym 3.690.000 potencial damage. Vlocka visi, nikde hra nezaznamenana.:Smile-angry:  Ovsem hral jsem az vecer, takze jsem hned aplikoval neco z 24000 tekutych goldu a shledl nejake ty animovane Japonce, no a vecer se nakonec vydaril! Diky wows :cap_popcorn:

Ta bitva se uskutečnila během výpadků serveru, že? Totiž proběhl restart serveru, tudíž veškeré výsledky měly být anulovány, které proběhly v danou dobu. 

[IDDQD]
Korzár
2,463 posts
490 battles

Proc lidem nepisete @YabbaCoe , kdyz planujete restart serveru? Snad vsechny hry co hraji to pisi na svych strankach. Coh nebo Hunt showdown to pisi i ve hre. Ale vy nic. Ticho a pak hrajeme a sekne se nam hra a hledame priciny. To je sakra tak tezke to napsat, ze v 18:00 budou servery napr. Na hodinu out z duvodu restartu? Jako opravdu? Ta komunikace mezi zakaznikem a vami je naprosto otresna.. kdyby to bylo poprve, ale to je furt. Sakra tak uz se poucte. Podivej se, kolik lidi jste na Vanoce na$ali a vubec vas to nezajjma..

[T-N-T]
5,653 posts
12,849 battles
2 minutes ago, Wolffnstein said:

Proc lidem nepisete @YabbaCoe , kdyz llanujete restart serveru? Snad vsechny hry co hraji to pisi na svych strankach. Coh nebo Hunt showdown to pisi i ve hre. Ale vy nic. Ticho a pak hrajeme a sekne se nam hra a hledame priciny. To je sakra tak tezke to bapsat, ze v 18:00 budou servery napr. Na hodinu out z duvodu restartu? Jako opravdu? Ta komunikace mezi zakaznikem a vasimi je naprosto otresna.. kdyby to bylo poprve, ale to je furt. Sakra tak uz se poucte. Podivej se, kolik lidi jste na Vanoce na$ali a vubec vas to nezajjma..

Vcera vecer na me svitil velky cerveny napsi ve Wows lancheru ze 19:00 probehne restart servru. A ten napis byl i na ofiko strankach.

Priznavam ze netusim kdy to tam pridali.

[WG]
WG Staff
4,355 posts
4,347 battles
1 minute ago, Wolffnstein said:

Proc lidem nepisete @YabbaCoe , kdyz llanujete restart serveru? Snad vsechny hry co hraji to pisi na svych strankach. Coh nebo Hunt showdown to pisi i ve hre. Ale vy nic. Ticho a pak hrajeme a sekne se nam hra a hledame priciny. To je sakra tak tezke to bapsat, ze v 18:00 budou servery napr. Na hodinu out z duvodu restartu? Jako opravdu? Ta komunikace mezi zakaznikem a vasimi je naprosto otresna.. kdyby to bylo poprve, ale to je furt. Sakra tak uz se poucte. Podivej se, kolik lidi jste na Vanoce na$ali a vubec vas to nezajjma..

Ten večer jsme měli potíže a částečně nám spadl server. To se řešilo operativně, proto ty restarty serveru během toho večera. 

Ohledně dnešního ranního micropatche, mělo by to být v článku, ale jen se stáhl tento micropatch při ranním nastartováním hry, nic extra...

Players
75 posts
3,359 battles

Na jednu stranu je pravda, že klient odstávku hásil už aspoň dva dny; na druhou stranu, tvrdilo se, že odstávka bude mezi pátou a šestou. Pravdou je, že utáhnot takhle rozšířený hry (tanky jedou stejně a letadla se vsadim taky) neni žádná pr*el, ale jak dlouho že už WG funguje..?

Tohle mi připomíná ono

"Na letošní zimu jsme připraveni."

"To jste minulý rok tvrdili také a byla to jedna velká kalamita."

"Ale letos máme mnohem více soli."

"Jakto?"

"Zbyla nám od loňska."

Vážně Žabáku, tohle je fakt prů... Nic osobního, naopak, osobně si vážim toho, jak se tomu tady věnuješ a znám to, že to je někdy fakt peklo obhajovat něco za co nemůžeš a co tě štve taky, ale co update, to nový problémy a starý obvykle přetrvávaj. Nikoho nezajímá, že na stránkách to bylo zmíněný. Lidi si sem choděj zahrát. Kdyby chtěli strávit večer hledáním informací, jdou na Wikipedii. Jestli je to fakt takovej problém, tak ať se na to vyprdnou. Co se mě týká, jsem konzerva a je mi naprosto ukradený, že je ve hře novej přístav, mraky jsou víc mraky a voda líp teče. Jestli to znamená že si kvůli tomu nezahraju tak to na nic. Vědomí toho, že hra je natolik realistická, že když se mi to podaří rozchodit, tak si budu z xichtu utírat mořskou vodu, je dost málo, když se mi to rozchodit nepodaří. Jinak řečeno, radši míň, ale pořádně.

Dík za trpělivost.

• Cool 3

[SE_WO]
Players
3 posts
3,746 battles

Chtěl bych se zeptat při operaci Záštita začnou jezdit boti pozadu.Takže lodě co se mají zachránit jedou uplně někam jinam a pozadu :-).takže vlastně se hra nedá vyhrát.dneska se mě to stalo 2x a včera vícekrát.Možná nějakej kiks v aktualizaci,jak to tak bývá :-)

přesunuto Chyba ve hře

Players
10 posts
3,260 battles

Při 2 hrách se mi stalo, že se divně blýskalo... Vysvětlím:

1. hru jsem hrál jako lowtier a považoval jsem to za něco navíc u lodí na t. Vlll.

Až u další hry mi došlo, že ty záblesky jsou trasírky AA zbraní, pokud vyšel úhel střelby směrem ke mě.

Ještě někomu se to stalo?  :Smile_amazed:

Edit: Zadařil se PrtSc, bo se to stalo opět...

shot-19.12.17_10.09.04-0443.jpg

Players
5,070 posts
30,550 battles

Lodě s "Hnus" kamufláží mají mnohem silněji nastaven zvuk.

Lucy také potvrdila.

[PRDI]
Players
344 posts
3,144 battles

zase  [edited] serveru?

kliknem na New Mexiko idem ho vybaviť ale kapitan svieti na boku z Iron Duka 

čo sa deje , mody nepoužívam nijake pre info

vdaka za hru ešte že my beží premko

[ATOM]
Players
44 posts
21,377 battles
V 15. 12. 2019 v 9:05 LeeVanEc řekl/a:

Při 2 hrách se mi stalo, že se divně blýskalo... Vysvětlím:

1. hru jsem hrál jako lowtier a považoval jsem to za něco navíc u lodí na t. Vlll.

Až u další hry mi došlo, že ty záblesky jsou trasírky AA zbraní, pokud vyšel úhel střelby směrem ke mě.

Ještě někomu se to stalo?  :Smile_amazed:

Edit: Zadařil se PrtSc, bo se to stalo opět...

shot-19.12.17_10.09.04-0443.jpg

Mě taky, asi dvakrát

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this