Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MW_RP

A może Święta bez WOWSa ?

22 comments in this topic

Recommended Posts

[KOTST]
Players
278 posts
12,593 battles

Tak czytając sobie wątek o nowych dyrektywach świątecznych, wpadłem na pomysł aby pokazać WG co o tym sądzimy i gdzie to mamy. Można przecież ten czas spędzić w inny sposób: z rodziną, z psem/kotem, książką, pójść na spacer, skleić model Tirpitza ;), pójść do kina, itp. Zamiast kombinować jak wygrindować kolejny stateczek i robić do tego słupki w Excelu czy aby na pewno 12h grania dziennie wystarczy, może tym razem zostawić to wszystko za sobą i podejść niekonwencjonalnie do tematu. Sposobów podejścia "niekonwencjonalnego" jest wiele, można np:

1. ograniczyć granie, poświęcając się innym pożytecznym zajęciom j.w.

2. nie grać wogóle, poświęcając jeszcze więcej czasu innym pożytecznym zajęciom j.w.

3. olać dyrektywy

4. nie grać 24-26.12

Nieśmiało sugeruję aby rozpowszechnić pomysł w Waszych klanach, na klanowych kanałach TS-a i DC-a.

Drugi pomysł towarzyszący pierwszemu jest taki aby pieniądze - te realne - zamiast wydawać w sklepie premium - przelać na coś pożytecznego. Możemy wspólnie ustalić na co, jak ktoś ma fajny pomysł.

Co o tym sądzicie ?

• Cool 4
  • Boring 4

[A-Z]
Players
253 posts

Ad. 0. Święta? Co to takiego?

Ad. 1. 24-26 będę w pracy, więc na pewno ograniczę grę.

Ad. 2. To raczej nie przejdzie - patrz "Ad. 4.".

Ad. 3. Na 94% tak zrobię.

Ad. 4. Nie da rady. Jakaś "odskocznia" od czytania musi być.

Ad. 5. Moja propozycja (w spoilerze, bo nie jestem pewny, czy można dawać tu takie linki).

[TF16]
Players
2,269 posts
22,068 battles
3 hours ago, MW_RP said:

Tak czytając sobie wątek o nowych dyrektywach świątecznych, wpadłem na pomysł aby pokazać WG co o tym sądzimy i gdzie to mamy. Można przecież ten czas spędzić w inny sposób: z rodziną, z psem/kotem, książką, pójść na spacer, skleić model Tirpitza ;), pójść do kina, itp. Zamiast kombinować jak wygrindować kolejny stateczek i robić do tego słupki w Excelu czy aby na pewno 12h grania dziennie wystarczy, może tym razem zostawić to wszystko za sobą i podejść niekonwencjonalnie do tematu. Sposobów podejścia "niekonwencjonalnego" jest wiele, można np:

1. ograniczyć granie, poświęcając się innym pożytecznym zajęciom j.w.

2. nie grać wogóle, poświęcając jeszcze więcej czasu innym pożytecznym zajęciom j.w.

3. olać dyrektywy

4. nie grać 24-26.12

Nieśmiało sugeruję aby rozpowszechnić pomysł w Waszych klanach, na klanowych kanałach TS-a i DC-a.

Drugi pomysł towarzyszący pierwszemu jest taki aby pieniądze - te realne - zamiast wydawać w sklepie premium - przelać na coś pożytecznego. Możemy wspólnie ustalić na co, jak ktoś ma fajny pomysł.

Co o tym sądzicie ?

żeby cię nie kusiło spal kompa

• Funny 1

Beta Tester
487 posts
18,081 battles

@MW_RP uwierz mi, zamiast "kombinować jak wygrindować kolejny stateczek i robić do tego słupki w Excelu czy aby na pewno 12h grania dziennie wystarczy" graj po prostu dla przyjemności (nie tylko w WOWS). Żeby gra sprawiała przyjemność należy ją traktować w charakterze rozrywki a nie jak odrabianie pańszczyzny czy inny obóz pracy. Nie traktuj tego jako atak na Ciebie, po prostu to tak do przemyślenia dla każdego ...

• Cool 7

[KOTST]
Players
278 posts
12,593 battles
55 minut temu, Capricorn_Two napisał:

@MW_RP uwierz mi, zamiast "kombinować jak wygrindować kolejny stateczek i robić do tego słupki w Excelu czy aby na pewno 12h grania dziennie wystarczy" graj po prostu dla przyjemności (nie tylko w WOWS). Żeby gra sprawiała przyjemność należy ją traktować w charakterze rozrywki a nie jak odrabianie pańszczyzny czy inny obóz pracy. Nie traktuj tego jako atak na Ciebie, po prostu to tak do przemyślenia dla każdego ...

Capri nie tłumacz mi tego :), Tu na forum są linki że ludzie zdążyli już porobić tabelki w Excelu ile trzeba grać żeby mieć PR - mnie to śmieszy.

• Cool 3

Players
77 posts
612 battles
godzinę temu, Capricorn_Two napisał:

tak widziałem ... a przed chwilą znalazłem  ... za darmochę - Wasteland 2 ...

Dodałem :Smile_coin: Dodałbym też XP za spotting dla kolegi, ale na forum się "nida", więc po prostu dzięki za heads up :Smile_honoring:

• Cool 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
262 posts
19,130 battles

Święta bez WoWs? Myślę że jak najbardziej realne, nie grinduje crapu jakim jest PR zatem pewnie odpalę jedną z dwóch opcji:

lub ponownie

:)

• Cool 1

[MORIA]
Players
7,464 posts
37,078 battles

Ja robię sobie przerwę na pełne 2 tyg od grania. Nie wiem czemu się tak bardzo podniecacie średnio ciekawym okrętem który nic nie wnosi. Zbić śnieżki, grać kiedy się chce a nie żeby grać, bez przesady. 

• Cool 3

[FAJU]
Players
156 posts
7,661 battles

Pozbieram śnieżynki , na Gorizzi mi nie zależy , jeśli będzie premia po 200% exp za wygraną to coś podgrinduję parę okręcików , 26.12 . biere Smoleńska za węgiel.   PR i  płatne kontenery sobie totalnie odpuszczam . Obawiam się wysypu "świąteczno -weekendowych" graczy więc szkoda zdrowia. 

Wszystkim życzę Wesołych Świąt i dobrej zabawy czy to w gronie rodzinnym czy w grze - wedle wyboru.

• Cool 3

[ISEN]
Beta Tester
4,739 posts
14,502 battles
13 hours ago, MW_RP said:

Capri nie tłumacz mi tego :), Tu na forum są linki że ludzie zdążyli już porobić tabelki w Excelu ile trzeba grać żeby mieć PR - mnie to śmieszy.

walić to PR i dyrektywy, jak bym mógł sam bym to zablokował i wywalił

Sraki z tego powodu że nie zrobię wirtualnej pikselozy mieć nie będe

Pozbieram paki dziś, zbiorę stal węgiel ze śnieżynek i nara( z tym węglem to na dwa dni muszę)

Na SWTOR się fajny event PvP szykuje więc jak już w to będę grał

• Cool 2

[GLORY]
Players
424 posts
13,509 battles

Przecież to oczywiste, że wszystkie firmy które zajmują się grami komputerowymi uważają że wszyscy gracze grający w ich gry to nolajfy, bez pracy, rodziny, znajomych i całe swoje życie spędzają przed komputerem. 

• Cool 2

[P-W-C]
Players
225 posts
5,856 battles
11.12.2019 o 23:12, Dhagar napisał:

Święta bez WoWs? Myślę że jak najbardziej realne, nie grinduje crapu jakim jest PR zatem pewnie odpalę jedną z dwóch opcji:

Ooooo...

Mi się udało jakiś czas temu odpalić pod Win10 to:

(oryginał "z kiedyś tam", nie obecne wznowienia)

image.thumb.png.3d213620cd4ec8965711036c8b5cbdd9.png

:Smile_izmena:

• Cool 5

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles

Pierwszą dyrektywę prawie skończyłem zbijając gwiazdki. I w sumie mam dosyć, Zrobiłbym, nawet 4 dyrektywę..tyle że to za dużo siedzenia. Moim celem było skończenie 3 fazy. A na to potrzebuję tylko pierwszej dyrektywy,i misje codzienne do 1 stycznia. I koniec. A tak jest co robić. Wiedżmin, kupiłem ostatnio dodatek do Doom 3 o którym zapomniałem. Just cause 3 .Zagrałbym w Total wara,bo mam Shogun 2,ale dziadostwo się wysypuje w trakcie rozpoczęcia potyczki czy startu kampanii.

• Cool 1

[JHF]
Players
196 posts
5,062 battles
8 hours ago, Toyminator said:

Pierwszą dyrektywę prawie skończyłem zbijając gwiazdki. I w sumie mam dosyć, Zrobiłbym, nawet 4 dyrektywę..tyle że to za dużo siedzenia. Moim celem było skończenie 3 fazy. A na to potrzebuję tylko pierwszej dyrektywy,i misje codzienne do 1 stycznia. I koniec. A tak jest co robić. Wiedżmin, kupiłem ostatnio dodatek do Doom 3 o którym zapomniałem. Just cause 3 .Zagrałbym w Total wara,bo mam Shogun 2,ale dziadostwo się wysypuje w trakcie rozpoczęcia potyczki czy startu kampanii.

"cool" za dooma ;) Przeszedłem kilka lat temu :P Teraz czekam na marcowego Doom Eternal, Wiedźmin jakoś mi nie podszedł.

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles
5 godzin temu, Qall napisał:

"cool" za dooma ;) Przeszedłem kilka lat temu :P Teraz czekam na marcowego Doom Eternal, Wiedźmin jakoś mi nie podszedł.

Wiedźmin serial :) 

Zostało mi 5 zł,to w końcu ten dodatek do Doom 3 musiałem kupić ;D Trochę zderzenie z starością będzie,ale cóż.

[KOTST]
Players
278 posts
12,593 battles

Chłopaki nie załamujcie mnie :( Święta bez WOWSa to znaczy bez stateczków, czołgów i innych gierek. Rodzina, kolędy, rosół, spacerek z psem, ewentualnie "Kevin sam w domu". Z gier tylko gry planszowe - tam gdzie jest interakcja z drugim żywym człowiekiem. Wiedźminowi też pozwalamy poświętować i dajemy wolne.

Players
125 posts
On 12/14/2019 at 11:52 PM, MW_RP said:

Chłopaki nie załamujcie mnie :( Święta bez WOWSa to znaczy bez stateczków, czołgów i innych gierek. Rodzina, kolędy, rosół, spacerek z psem, ewentualnie "Kevin sam w domu". Z gier tylko gry planszowe - tam gdzie jest interakcja z drugim żywym człowiekiem. Wiedźminowi też pozwalamy poświętować i dajemy wolne.

Ja tak zrobiłem. Włączyłem WoW-sa dopiero dzień przed sylwestrem. Czy zrobię dyrektywy, wątpię gdyż jak dla mnie są strasznie wyśrubowane, a ze stateczkiem PR to się mogę pożegnać, bo dubsów nie zamierzam za niego płacić.

Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim (z wyjątkiem tego kolegi co go to życzenia nudzą, bo jeszcze się obrazi że zanudzam go na śmierć i podkabluje gdzie nie trzeba;)).

• Cool 2

[WIDMO]
Players
149 posts
19,802 battles

może to nie miejsce ale dzisiaj musze pochwalić WG za zdjęcia wrzucone w wiadomościach jak świętowano na okrętach, bardzo fajne i ciekawe. Jak powiada klasyk Wincyj k..a wincyj tego panie.XD

Sign in to follow this