Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
EGY123

Nefunguje myš

21 comments in this topic

Recommended Posts

[-TWR-]
Players
1 post
2,582 battles

zdravím :) mám taký trošku  nepríjemný problém ktorý ma jednoznačne odrádza od hrania........ pri hraní sa samovoľne myš vypína , zapína  niektoré hry vo wows je to v pohode ale poniektoré hapruje..... pri iných hrách to nerobí.....a áno je v poriadku mám ich 3 s toho 2 nové a robí to isté :) port v pc je v poriadku odskúšané.... čí to bude bug po update alebo rozlíšením v hre ako som sa dočítal pri starších príspevkov netuším   ale každopádne som veľmi zvedavý kto a ako sa k tomu vyjadria kompetentný  či evidujú podobný problém po prípade aj iný :)

Pekný deň 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles

Ahoj, hele tenhle problém mě trápí od té doby co mám WIN10 - cca od léta. Samovolně vypadne myš (jakoby ovladače) - nestává se to jen u lodí.
Probrejleno mám už dost, vyzkošeno taky. Zatím mi nikdo včetně sebe nedokázal pomoci. Stávalo se mi to co 1min a jediné co to vylepšilo bylo napojení myšky přes USB HUB.
No a popřípadě pořídit blbou myš (v záloze mám mini myšku s 2 tlačítky)

Teď jsem ve stavu kdy 14dní myška jede a pak jeden den 3x vypadne. Naposled včera u Fallout 4 i u lodí.

Pro případné pomocníky mám káblovou myšku Bloody Q50 :Smile_honoring:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,089 posts
11,100 battles
19 hours ago, LucyCZ said:

Ahoj, hele tenhle problém mě trápí od té doby co mám WIN10 - cca od léta. Samovolně vypadne myš (jakoby ovladače) - nestává se to jen u lodí.
Probrejleno mám už dost, vyzkošeno taky. Zatím mi nikdo včetně sebe nedokázal pomoci. Stávalo se mi to co 1min a jediné co to vylepšilo bylo napojení myšky přes USB HUB.
No a popřípadě pořídit blbou myš (v záloze mám mini myšku s 2 tlačítky)

Teď jsem ve stavu kdy 14dní myška jede a pak jeden den 3x vypadne. Naposled včera u Fallout 4 i u lodí.

Pro případné pomocníky mám káblovou myšku Bloody Q50 :Smile_honoring:

Zkousela si updatovat ovladace odpovidajiciho USB portu? A mas pripojeno k PC vice zarizeni prez USB (mobil, klavesnice, lampicka atd )?

Predpokladam ze uz jsi zkousela pripojit mys do jinych USB portu ze?

19 hours ago, EGY123 said:

zdravím :) mám taký trošku  nepríjemný problém ktorý ma jednoznačne odrádza od hrania........ pri hraní sa samovoľne myš vypína , zapína  niektoré hry vo wows je to v pohode ale poniektoré hapruje..... pri iných hrách to nerobí.....a áno je v poriadku mám ich 3 s toho 2 nové a robí to isté :) port v pc je v poriadku odskúšané.... čí to bude bug po update alebo rozlíšením v hre ako som sa dočítal pri starších príspevkov netuším   ale každopádne som veľmi zvedavý kto a ako sa k tomu vyjadria kompetentný  či evidujú podobný problém po prípade aj iný :)

Pekný deň 

Ta mys prestane komplet fungovat nebo jen nektere funkce?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles
V 9. 12. 2019 v 13:28 Sigimundus řekl/a:

Zkousela si updatovat ovladace odpovidajiciho USB portu? A mas pripojeno k PC vice zarizeni prez USB (mobil, klavesnice, lampicka atd )?

Predpokladam ze uz jsi zkousela pripojit mys do jinych USB portu ze?

Ta mys prestane komplet fungovat nebo jen nektere funkce?

Vše co jsi psal odzkoušeno :Smile_honoring:
I komplet odebrání a automatická instalace USB.

Myš zhasne a nejede, jako bych ji vyhodila právě z USB - trvá to vteřinu, dvě, max 10, než se ovladače či co nahodí. Tuším že krátkodobě pomohlo v režimu úspory - zakázání vypínání USB kvůli úspoře energie. (mám stolní PC)

Players
74 posts
3,301 battles

Nejsem ITák, ale problémy nejrůznějšího typu se mi dějou taky. Občas myš na chvilku vysadí. Někdy vteřina, dvě, ale i to stačí na to abych šel pod hladinu já, místo soupeře. Nebo například na mě během hraní začnou Widle vytahovat hlášku o "ovládání čehosi jednou klávesou", to když držim delší dobu jednu A/D při zatáčení, nebo Alt, když studuju detailní info. Najednou mi to hru shodí na lištu a vytasí se s dialogovým oknem jestli si přeju aktivovat funkci... Když se to stane uprostřed přestřelky, móc fajn. Pak mi to obvykle ještě několikrát hru shodí na lištu, už bez hlášky, bez toho abych nějakou klávesu držel, ale při kliku. Děje se to relativně zřídka, ale děje. V tomhle ohledu přivítám radu, jak tuhle chytrárnu vypnu definitivně. Tohle jsou podle mě "libůstky" Desítek, který považuju za dost velkej prů*er Microsoftu od dob dvoutisícovek, ale to už je debata na jiný téma.

• Cool 1

Players
4,725 posts
26,611 battles

Na Win7 to je tuším:

Ovládací panely/ Centrum usnadnění přístupu/ Usnadnit používání klávesnice - vypnout v 'Usnadnit psaní' políčko u 'Zapnout funkci jedním prstem'

nebo když se ti to objeví, tak to tam vypnout

nebo Ctrl+Alt+Del a v levem dolnim rohu je ikonka hodin - rozklikni ji pravym tlačítkem a vypni zaškrtnutí "zadávat klávesové zkratky...."

Players
367 posts
4,770 battles

Teď jsem potkal bezdrátovou myš, která se sama vypínala (resp. uspávala) a oživit jsem jí musel vždy kliknutím na nějaké tlačítko ... sám jsem na to koukal jak zjara.

Mohl by to být podobný případ ...

Jinak všem důrazně doporučuji pro hraní používat myš s kabelem. Zapomeňte na bezdrátové, pokud chcete, aby fungovala spolehlivě.

Totéž platí i pro připojení na internet, pokud je to možné, cvakněte si do PC/notebooku kabel a zapomeňte na  WiFi.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles
Před 6 minutami MPosp řekl/a:

Teď jsem potkal bezdrátovou myš, která se sama vypínala (resp. uspávala) a oživit jsem jí musel vždy kliknutím na nějaké tlačítko ... sám jsem na to koukal jak zjara.

Mohl by to být podobný případ ...

Jinak všem důrazně doporučuji pro hraní používat myš s kabelem. Zapomeňte na bezdrátové, pokud chcete, aby fungovala spolehlivě.

Totéž platí i pro připojení na internet, pokud je to možné, cvakněte si do PC/notebooku kabel a zapomeňte na  WiFi.

Drátová myš, pevný net - co tam máš dál? :Smile_trollface:

Players
367 posts
4,770 battles

Ve Tvém konkrétním případě, když myš na chvíli zhasne, to vypadá jako že základní deska přestala port USB napájet. Čili vyměnit desku, ideálně za jiný model, může to být problém nějakého nepovedeného chipsetu.

[T-N-T]
5,089 posts
11,100 battles
59 minutes ago, LucyCZ said:

Drátová myš, pevný net - co tam máš dál? :Smile_trollface:

Jake mas nastavene power setingy ve Windows?

A zkontroluj si jestli nahodou nemas zapnute vypinani napajeni USB portu

image.png.7f73dd8bd9dba3a45de4f2cba4705808.png

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

Jake mas nastavene power setingy ve Windows?

A zkontroluj si jestli nahodou nemas zapnute vypinani napajeni USB portu

image.png.7f73dd8bd9dba3a45de4f2cba4705808.png

U dvou nalezeno - asi jsem 2 přehlédla - díky za zopakování - dám vědět :Smile_great:

Players
74 posts
3,301 battles
Před 19 hodinami ims21 řekl/a:

Na Win7 to je tuším:

Ovládací panely/ Centrum usnadnění přístupu/ Usnadnit používání klávesnice - vypnout v 'Usnadnit psaní' políčko u 'Zapnout funkci jedním prstem'

nebo když se ti to objeví, tak to tam vypnout

nebo Ctrl+Alt+Del a v levem dolnim rohu je ikonka hodin - rozklikni ji pravym tlačítkem a vypni zaškrtnutí "zadávat klávesové zkratky...."

V ovládacích panelech atd. ani jedno zatržítko - vše neaktivní. Ne dávám pokaždý když hláška naskočí. Ctrl+Alt+Del atd. všechno ve stavu vypnuto.

Ale díky.

[T-N-T]
5,089 posts
11,100 battles

Tak posledni pokus. Drive nam blbnuly USB3 kamery na HP PC a bylo to nastavenim C state respektive Power Managmentem.

Tady je k tomu dokument co jak nastavit a vypnout. Ale upozornuji je to pro HP PC a kamery ale trebas to zafunguje i pro tvoji mys

Players
74 posts
3,301 battles
Před 3 hodinami MPosp řekl/a:

...

Za sebe, kabel jsem používal dlouhý roky, wifi jedu pár měsíců a zatím nepozoruju rozdíl. Bezdrátovou myš používám už delší dobu a zatím srovnatelý s kabelovou. Jedinej problém, když dojde baterka, to se děje okamžitě, bez varování a když se to stane uprstřed bitvy... :cap_viking:

Mě na tom všem zaráží jedno, že se to děje jenom na lodích. I tanky mi běhaj líp, spolehlivěc s mnohem míň problémama; tedy, logická dedukce - chyba je ve hře.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,098 posts
12,514 battles
Před 12 minutami Sigimundus řekl/a:

Tak posledni pokus. Drive nam blbnuly USB3 kamery na HP PC a bylo to nastavenim C state respektive Power Managmentem.

Tady je k tomu dokument co jak nastavit a vypnout. Ale upozornuji je to pro HP PC a kamery ale trebas to zafunguje i pro tvoji mys

Jdu testnout, nastaveno :Smile_Default:

Players
367 posts
4,770 battles
1 hour ago, Mrsk_original said:

Za sebe, kabel jsem používal dlouhý roky, wifi jedu pár měsíců a zatím nepozoruju rozdíl.

Já jsem ze starý školy a kabel je kabel. Když si vezmu noťas s bezdrátovou myškou na víkend na chalupu, rozdíl pozoruju, ta odezva je prostě delší, po drátu to běží/reaguje svižněji.

Co se týká WiFi, tak ta je lenoch sama o sobě zvláště v husté zástavbě (např. sídliště), kde se všechny sousedovic krabičky perou o pásma a navíc čím máš více zařízení, tím je to pomalejší, protože pásmo je sdílené. Ale datový tok je u lodí hodně malý, co jsem vypozoroval i u mobilního připojení, takže se to dá, akorát máš opět delší odezvu.

Players
74 posts
3,301 battles
Před 14 minutami MPosp řekl/a:

Já jsem ze starý školy a kabel je kabel. Když si vezmu noťas s bezdrátovou myškou na víkend na chalupu, rozdíl pozoruju, ta odezva je prostě delší, po drátu to běží/reaguje svižněji.

Co se týká WiFi, tak ta je lenoch sama o sobě zvláště v husté zástavbě (např. sídliště), kde se všechny sousedovic krabičky perou o pásma a navíc čím máš více zařízení, tím je to pomalejší, protože pásmo je sdílené. Ale datový tok je u lodí hodně malý, co jsem vypozoroval i u mobilního připojení, takže se to dá, akorát máš opět delší odezvu.

Já jsem taky stará škola a na kabel jsem nedal dopustit, ale jak řikám, od konce prázdnin jedu přes wifinu a rozdíl nepozoruju : ) Každopádně to už tu zbytečně spamujem.

[T-N-T]
5,089 posts
11,100 battles
18 hours ago, LucyCZ said:

@Sigimunduszatím furt dobrý - díky moc.
sry za @Tetrevec - udělal si to sám :Smile_ohmy:

No problemo ja vzdy pocitam s tim ze pokud se najde nejaky jedinec co chce hrat cety ze u nas dlouho nezustane :cap_cool:

PS: a kam ti mam poslat fakturu za provedeny techsupp? Je to bez vyjezdu primo k tobe tak to budes mit levnejsi :Smile_trollface:

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.