Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Noworoczne prezenty i nagrody: zgarnijcie je wszystkie

95 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,764 posts

Węgiel, stal, kamuflaże, okręty za dyrektywy, kontenery, które mogą zawierać okręty premium, nowa kolekcja i nie tylko! Wczytajcie się, a poznacie wszystkie szczegóły i wskazówki!

Przeczytaj na portalu
  • Cool 2

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles

Znowu kontenery nie takie jak w Wot. Tylko z Zonkiem w postaci 4 sztuk kamuflażu, czy innego dziadostwa w małej liczbie.Zamiast zrobić takie jak w Wot,to dalej zabawa w hazard.

Puerto Rico. Czyli żeby go zrobić, wystarczy mieć te 2400 żetonów tak? czyli w sumie zrobić tylko wszystkie dyrektywy.Można olać codzienne misje, i nie trzeba wydawać dublonów, bo to tylko oszczędza czas ?A co do nagród to fajnie, sporo ich :) I tak się zastanawiam,czy będzie tak jak w zeszłym roku,że co jakiś czas, za 500 expa będzie w misjach codziennych, mały kontener mikołaja?:)

No i z tymi dublonami za przyśpieszenie, toście pojechali . Żaden okręt nie jest tyle wart.A już z opinii graczy, na pewno nie ten.

• Cool 5
  • Bad 1

[5PIW]
Players
32 posts
11,321 battles

24k golda za 3 przyspieszenia? 320 zł za 30% okrętu? naprawdę? w takiej sytuacji cały okręt jest warty 1000zł, czy naprawdę wirtualny statek jest wart taniego auta z pełnym bakiem?

• Cool 6
  • Funny 2

[5PIW]
Players
32 posts
11,321 battles

Coopy zawsze, od czasów kiedy latały dinozaury, zawsze działały do odbijania gwiazdek/śnieżynek i innego cudastwa

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles

Ktoś policzył,że jeśli chce się mieć Puerto Rico, bez wydania dublonów. To trzeba robić Dzienne misje:/  Po Benhamie obiecałem sobie, że nigdy więcej.

• Cool 1

[HOB]
Beta Tester
698 posts
18,513 battles
10 minutes ago, Toyminator said:

Ktoś policzył,że jeśli chce się mieć Puerto Rico, bez wydania dublonów. To trzeba robić Dzienne misje:/  Po Benhamie obiecałem sobie, że nigdy więcej.

Ja tez źle wspominam ostry grajnd na Benhama, na pewno kupie jedno przyspieszenie budowy za dublony. Niech Siergiej ma na pensje dla pracowników.

[5PIW]
Players
32 posts
11,321 battles

Wymanage :  2400 tokenów

Możliwe do zdobycia : 2665

Czyli do potyczki mamy 265,

• wykonywanie dyrektyw wydarzenia – 1950 żetonów:
    • 200 żetonów za pierwszą dyrektywę;
    • 250 żetonów za drugą dyrektywę;
    • 300 żetonów za każdą pozostałą dyrektywę, od trzeciej do siódmej.
  • 640 żetonów za wykonywanie misji codziennych w okresie od 12 grudnia do 12 stycznia włącznie;
  • 75 żetonów z Dostaw codziennych.

Wychodzi na to że trzeba zrobić ponad połowę dziennych misji.

[FT-B]
Players
554 posts
8,272 battles
25 minut temu, Cpt_Nero_ napisał:

Wymanage :  2400 tokenów

Możliwe do zdobycia : 2665

Czyli do potyczki mamy 265,

• wykonywanie dyrektyw wydarzenia – 1950 żetonów:
    • 200 żetonów za pierwszą dyrektywę;
    • 250 żetonów za drugą dyrektywę;
    • 300 żetonów za każdą pozostałą dyrektywę, od trzeciej do siódmej.
  • 640 żetonów za wykonywanie misji codziennych w okresie od 12 grudnia do 12 stycznia włącznie;
  • 75 żetonów z Dostaw codziennych.

Wychodzi na to że trzeba zrobić ponad połowę dziennych misji. 

Jeśli dobrze myślę, i za jeden ciąg misji dostaniemy 10 żetonów. To dziennie mamy 10. albo trochę więcej. Więc w sumie z można 12 razy nie zrobić łańcucha misji. No co najmniej 7 dni. I tak do bani, bo mogliby sobie to darować, i zrobić misje osobiste na te żetony.A tak wymuszają,żebyśmy grali praktycznie codziennie. Może to nie jest jakieś długie siedzenie, bo maks 2 godziny (w sumie wystarczy yolo na coop i zrobione) No ale jednak upierdliwe .

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
471 posts
15,270 battles

Po doświadczeniach z chłamem wypadającym z SK (16 kontenerów - zero okrętów za to masa szmat, kamo i rzeczy najmniej przydatnych) na IV rocznicy WoWS pomysł kontenera mikołajowego za wygrana bitwę TX pewnie zaowocuje podobną masą chłamu. W zeszłym roku było lepiej bo za wygraną naTX była stal za która coś konkretnego dało się kupić.

• Cool 4

[KAA]
Players
30 posts
6,485 battles
1 hour ago, ewuniawot said:

Z tego co pamiętam losówka

Nie prawda!!! szybka bitewka kooperacyjna wystarczy.

[ISEN]
Beta Tester
4,742 posts
14,502 battles
2 hours ago, Cpt_Nero_ said:

24k golda za 3 przyspieszenia? 320 zł za 30% okrętu? naprawdę? w takiej sytuacji cały okręt jest warty 1000zł, czy naprawdę wirtualny statek jest wart taniego auta z pełnym bakiem?

A każde ci ktoś kasę na to wydawać???

Po czarnym mam 20k gelda

oczywiście zobaczymy jak to będzie szło ale od razu go nie wydam raczej po tym jak ogarnę poziom misji

[ISEN]
Beta Tester
4,742 posts
14,502 battles
7 minutes ago, komturkonrad said:

Rozpocznie się era coopów. Ciekawe, czy serwery to wytrzymają...

tak

• Cool 1

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
11,468 battles

Od początku wiedziałem i wszędzie mówiłem, że "POPULARNE PREZENTY MIKOŁAJA", do zdobycia za zdjęcia płatka z X tieru to będą MAŁE kontenerki :) Ach Kocham Was <3 Czyli jednak zamiast przepierdzielić swoje ciężko zarobione pieniądze na kontenery, wydam je na prostytutki, bo przynajmniej przyjemność gwarantowana ;*

• Cool 3
  • Funny 1

Players
91 posts
11,374 battles

Witam ,DUŻO szumu i OBIECYWANIA i WIELKA KICHA z tego będzie !!!

WG i WOW jest NIEWIARYGODNE i KLIENTÓW ma za NIC .

Gra jest Fajna , i tylko to , reszta to mydlenie oczu !!!!

Pozdrawiam Dziadek Piotr .

PS. Wiem że krytyka BOLI .ale nie usuwajcie wpisu  , bo nie jest na korzyść WG i WOW .

• Cool 1
  • Boring 2

[ISEN]
Beta Tester
4,742 posts
14,502 battles
52 minutes ago, kamil942 said:

Od początku wiedziałem i wszędzie mówiłem, że "POPULARNE PREZENTY MIKOŁAJA", do zdobycia za zdjęcia płatka z X tieru to będą MAŁE kontenerki :) Ach Kocham Was <3 Czyli jednak zamiast przepierdzielić swoje ciężko zarobione pieniądze na kontenery, wydam je na prostytutki, bo przynajmniej przyjemność gwarantowana ;*

w zeszłym roku kupiłem 40 dużych w tym roku nie zamierzam wcale

a już ci mówię dlaczego

w zeszłym roku też na Black Friday wypadły mi 4 czarne okręty więc polując sobie na gremka kupiłem 40 dużych

Wynik zenada

W tym roku sytuacja się z Black powtórzyła więc pomny nauczki wolę Wódkę koks firefox

• Cool 2

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,232 posts
10,177 battles

Szykować kroplówki i pieluchy, zapowiada się grind jakiego dawno nie było :cap_haloween:.

• Funny 1