Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Novoroční dárky a odměny: polapte je všechny

84 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,235 posts
13,315 battles
1 hour ago, unhappy360 said:

tohto roku sa nepredávajú misie na oceľ? Vaša škoda, že nechcete zarobiť.

To niekto kupoval?

Players
5,082 posts
30,603 battles
Před 2 hodinami The_EURL_Guy řekl/a:

Uhlí, ocel, kamufláže, lodě za nařízení, kontejnery s šancí na padnutí prémiových lodí, nová sbírka a mnoho dalšího! Přečtěte si úplný přehled a pokyny!

v mém případě to vidím na tu "spoustu dalšího" a ještě konkrétněji to budou vesměs ty 4 kamufláže ...:Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 3

Players
123 posts

Taka otazocka co sa tyka tych snehovych vlociek :Smile_glasses: budu ju mat len lode, ktore budu uz v pristave pred aktualizaciou, alebo ju bude mat aj lod, ktoru kupim po aktualizacii? Pretoze mam v plane kupit lod, vyhrat jednu hru a potom ju predat aaaa takto dookola viac krat :Smile_trollface: 

• Cool 1

[R_R]
Moderator
517 posts
16,163 battles
Před 4 minutami Cimbik_Von_Bismarck řekl/a:

Taka otazocka co sa tyka tych snehovych vlociek :Smile_glasses: budu ju mat len lode, ktore budu uz v pristave pred aktualizaciou, alebo ju bude mat aj lod, ktoru kupim po aktualizacii? Pretoze mam v plane kupit lod, vyhrat jednu hru a potom ju predat aaaa takto dookola viac krat :Smile_trollface: 

platí to na jakoukoliv lod kterou pořídíš po aktualizaci tudíš koupíš ze stromu lod budeš mít vločky v případě X darek od ježíška a samozřejmě i pro ty co máš v přístavu takže máš cca měsíc na to vyfarmit co nejvíc vloček co pujde

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
369 posts
11,427 battles
5 minutes ago, Cimbik_Von_Bismarck said:

Pretoze mam v plane kupit lod, vyhrat jednu hru a potom ju predat aaaa takto dookola viac krat :Smile_trollface:

S  jednou konkrétní lodí (např. Bismarck) by to mělo jít pouze jednou. Nemyslím, že by opakované prodávání a znovu kupování jedné a té samé lodi fungovalo.

• Cool 1

Players
123 posts
2 minutes ago, Flaky26 said:

S  jednou konkrétní lodí (např. Bismarck) by to mělo jít pouze jednou. Nemyslím, že by opakované prodávání a znovu kupování jedné a té samé lodi fungovalo.

Sorko, Zle som to napisal. Kupim jednu lod, vyhram hru, predam, kupim inu a tak dookola, kym budem mat kredity.

• Cool 2

[R_R]
Moderator
517 posts
16,163 battles
Před 14 minutami Flaky26 řekl/a:

mno myslím si že to bylo myšleno tak že koupi jednu lod odjede hvězdu a koupi ve stromu další tier tak sem to pochopil samožřejmě opakovaně na jednu lod to nejde vždy jedna lod třeba např bismarck 1x vločka víckrát ne

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,071 battles
4 hours ago, unhappy360 said:

tohto roku sa nepredávajú misie na oceľ? Vaša škoda, že nechcete zarobiť.

Nemyslím si, že by nechtěli něco vydělat... 3 posilovače za 24000 dublonů, to je docela soda... :Smile_coin:

Alpha Tester
89 posts
11,768 battles
23 minutes ago, MarfyArt said:

Nemyslím si, že by nechtěli něco vydělat... 3 posilovače za 24000 dublonů, to je docela soda... :Smile_coin:

Za 24k dublonu získáš loď a nemusíš vystřelit, tj pro ty, kteří se nedají od WG odtáhnout od rodiny, budou stále chodit do hospody a souložit. My ostatní se musíme rozvést, abstinovat a žít v celibátu... Bože vidíš to? :Smile_hiding:

• Funny 5

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,925 posts
14,326 battles

Ja jen doufám že to bude jako u sluníček, že z resetované lajny se to sfoukne samo aniž bych to stihla doexpit.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles

Tvl to zas bude v copu narváno , mám do konce týdne dovču , tak to stihnu :Smile_teethhappy: a když ne ? Se svět nezboří

• Funny 1

[CSN]
Community Contributor
255 posts
7,202 battles
Před 8 hodinami The_EURL_Guy řekl/a:

Uhlí, ocel, kamufláže, lodě za nařízení, kontejnery s šancí na padnutí prémiových lodí, nová sbírka a mnoho dalšího! Přečtěte si úplný přehled a pokyny!

Přečíst na portálu

Za mě perfektní, těším se na vánoční event :cap_like:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,925 posts
14,326 battles

Perfektní pro lidi co nehrajou CW/RB- freesteel :Smile-angry:
Ale jinak prostě Vánoce a nákupy kontíků a možnost padání lodí :cap_haloween:

[IDDQD]
Players
253 posts
11,032 battles
Před 10 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Tvl to zas bude v copu narváno , mám do konce týdne dovču , tak to stihnu :Smile_teethhappy: a když ne ? Se svět nezboří

V coopu kvůli vítězství budou hrát jen lamy, ty a já. :Smile_teethhappy:

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles
3 minutes ago, Sboot_cz said:

V coopu kvůli vítězství budou hrát jen lamy, ty a já. :Smile_teethhappy:

Budeme tří , ujo než to včera ´´rejdžnul´´ tak to řekl taky :Smile_teethhappy:

Players
372 posts
5,368 battles
11 hours ago, Rampa_McQuaak said:

Za 24k dublonu získáš loď a nemusíš vystřelit, tj pro ty, kteří se nedají od WG odtáhnout od rodiny, budou stále chodit do hospody a souložit. My ostatní se musíme rozvést, abstinovat a žít v celibátu... Bože vidíš to? :Smile_hiding:

Nesmíš se nechat zmanipulovat a stát se loutkou marketingu WG, který v tobě pěstuje závislost na svých akcích ... já už ty jejich nabídky jen prolítnu nebo nečtu vůbec, natož abych o nich přemýšlel a do hry vlezu tehdy, kdy se chce mně! :cap_like:

... a bohužel jí často zase rychle opouštím po jedné či dvou bitvách v náhodných :cap_haloween:

Bývala to docela dobrá hra ...

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,698 posts
23,873 battles
Před 3 minutami Stratos_HF řekl/a:

Budeme tří , ujo než to včera ´´rejdžnul´´ tak to řekl taky :Smile_teethhappy:

Co-oP bude zase zábavné místo. Pamatuju jak jsem takhle minulej rok potkal Houmera (RIP) :Smile_trollface:. A spoustu dalších.
Jinak tyhle akce... Vyjedu si to, co bych získal tak jako tak obyčejným hraním, půjdu štěstíčku naproti tím Co-opem, ale PR mi fakt nestojí za ten grind. Roky mi funguje, že tyto lodě co "nejde" získat jiným způsobem získám... jinak :Smile_teethhappy:
Pravda. Benhama ještě nemám, ale dávám tomu tak půlroku a ono se to nějak vyvrbí.
Jo a Gorizia je jedna z nejhorších lodí co jsem kdy hrál. Horší než třeba Jetel. Vyvarujte se pořizování takového krámu :Smile_glasses:

[IDDQD]
Players
253 posts
11,032 battles
Před 59 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Co-oP bude zase zábavné místo. Pamatuju jak jsem takhle minulej rok potkal Houmera (RIP) :Smile_trollface:. A spoustu dalších.
Jinak tyhle akce... Vyjedu si to, co bych získal tak jako tak obyčejným hraním, půjdu štěstíčku naproti tím Co-opem, ale PR mi fakt nestojí za ten grind. Roky mi funguje, že tyto lodě co "nejde" získat jiným způsobem získám... jinak :Smile_teethhappy:
Pravda. Benhama ještě nemám, ale dávám tomu tak půlroku a ono se to nějak vyvrbí.
Jo a Gorizia je jedna z nejhorších lodí co jsem kdy hrál. Horší než třeba Jetel. Vyvarujte se pořizování takového krámu :Smile_glasses:

Tak když padne z těch nařízení, tak co s ní, že jo. Prostě bude v přístavu.  

[IDDQD]
Weekend Tester
1,235 posts
13,315 battles
9 hours ago, LucyCZ said:

Perfektní pro lidi co nehrajou CW/RB- freesteel :Smile-angry:
Ale jinak prostě Vánoce a nákupy kontíků a možnost padání lodí :cap_haloween:

@YabbaCoe Ako to bude s resetovanými desinami. Kontajneri sa budú dostávať aj za ne, hoci hráč ešte nevyexpil znovu lajnu?

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles

To bude fuška , potřebuju odjet 52 lodiček . Od V po X . 

A to jsou lidi kteří nic neprodávali a mají celé stromy v přístavu , Ti se s toho opupínkují , pokud to budou chtít odjezdit všechno . Nedej bože v ranDOOm-u .

No co no , hodím do lednice pár Radíků ( 12 , je hořký a chutná mi ) otevřu tu tullamorku , co na ní už 3/4 roku padá prach a ono to pude , ne že né :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Jelikož to je po aktualizaci , tak očekávám i nějaké pády nejenom hry . Se může stát , že po tom popisku nahoře spadnu ze židle i já . Nespadnu , přimontuju zpátky ty bezpečnostní pásy co byly na tý sedačce a ukotvím se :Smile_trollface:

• Funny 3

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles
1 minute ago, Mikhail800 said:

@YabbaCoe Ako to bude s resetovanými desinami. Kontajneri sa budú dostávať aj za ne, hoci hráč ešte nevyexpil znovu lajnu?

Pochybuju

nemáš ji v přístavu , není vločka. Takže figu borovú

• Cool 1