Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Nájezd na hnus: výsledky

10 comments in this topic

Recommended Posts

[R_R]
Moderator
508 posts
16,087 battles
Před 13 minutami The_EURL_Guy řekl/a:

Halloween skončil – je čas na shrnutí výsledků!

Přečíst na portálu

každopádně za mě velmi povedená akce bavilo mě to takže víc takových akcí

• Cool 3

[K-V-V]
Players
115 posts
10,331 battles
46 minutes ago, marty01234 said:

A já bych přidal víc trvalejch hnusáckej kamufáží.  ( já bych chtěl příště Crocosaura  )

[R_R]
Moderator
508 posts
16,087 battles
Právě teď Gremlaja řekl/a:

A já bych přidal víc trvalejch hnusáckej kamufáží.  ( já bych chtěl příště Crocosaura  )

tak crocosaura (trvalá kamufláž na tier X montana) mužeš koupit ve hře za 8000 dublonů bohužel jinak získat nelze

Players
5,068 posts
30,441 battles
Před 1 hodinou marty01234 řekl/a:

Mě to bavilo moc. Byla sranda. Škoda, že nebylo víc času. Jen víc takových akcí :Smile_Default:

Malinko mne mrzí, že se nedají všechny tyhle získané roztomile bláznivé perma kamufláže směnit za lacinější perma. Jsem fanda lodí a mám raději původní vzhled. Ale nevadí. Bonus se vždycky hodí

[R_R]
Moderator
508 posts
16,087 battles
Před 12 minutami ims21 řekl/a:

Mě to teda moc nebavilo... navíc, byl bych raději, kdyby k získaným kamuflážím byla dodávána i klasická se stejnými bonusy (jako ji dostal Benham) - případně, aby za tuto klasickou perma kamufláž byla vyměnitelná ( i za cenu ztráty rozdílu v dublonech). Nechtěl bych - pokud možno - jezdit s lodí jak kašpar.

Mám perma "šrotiště" na Gearinga z kontíku (v hodnotě 6k dublonů) a perma "heloween" - nebo co to je  - na Bensona a Kagero a klidně bych je vyměnil za ty klasický perma (Gearing tuším je za 5k dublonů) a ani slzu bych nepustil. To samé teď z hnusu T9 (na Fletcher) a T8 - tu snad ani nikam nedám.

Ty kosmický mi až tak nevadí, ale k těm je většinou i klasická.

,mno popravdě když čtu tvoje příspěvky zde na foru co tebe vlastně baví ? ať je jakakoliv akce nebo cokoliv jiného u tebe je vždy vše negativní ještě jsem neviděl že by jsi něco pochvalil a nebo byl s něčím spokojenej nebo se ti něco líbilo nějak to nechapu tak mi to zkus vysvětlit ...

• Cool 1

Players
5,068 posts
30,441 battles
Před 23 minutami marty01234 řekl/a:

,mno popravdě když čtu tvoje příspěvky zde na foru co tebe vlastně baví ? ať je jakakoliv akce nebo cokoliv jiného u tebe je vždy vše negativní ještě jsem neviděl že by jsi něco pochvalil a nebo byl s něčím spokojenej nebo se ti něco líbilo nějak to nechapu tak mi to zkus vysvětlit ...

To bylo jen jemné popíchnutí, aby se to tu rozhýbalo ... :Smile_Default:

[R_R]
Moderator
508 posts
16,087 battles
Před 3 minutami ims21 řekl/a:

Mno, popravdě, když čtu tvoje příspěvky, tak tebe baví všechno, jsi věčný optimista - vstříc k lepším zítřkům ... a od té doby, co jsi povýšil, tak tu nikdo nesmí napsat svůj názor ?   Jen jsem napsal, že mě to zase tolik nebavilo. To je trestné ? Vyjádřil jsem se ke kamuflážím. Také nemohu ?

Btw - máš přece možnost můj příspěvek rovnou smazat.

ale notááák :Smile_trollface: nebud hned tak vztahovačnej a utočnej .....no evidentě máš nějaký problém ale nechceš ho řešit jen hned máš potřebu kolem sebe kopet tak  ok :cap_like:přeju ti hezký den a hodně vyhraných bitev :Smile_honoring:

Sign in to follow this