Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YasuLord

● ● ● >>> [CC] YasuLord <<< Twitch stream & Youtube ● ● ●

71 comments in this topic

Recommended Posts

[-BES-]
Community Contributor
135 posts
13,357 battles

Zdravím všechny lodičkáře...dovolil jsem si také otevřít a sprovoznit svůj stream, na který Vás všechny zvu, milerád vás tam i uvítám. Co na něm naleznete ? Především kopec legrace, zábavy, prostě trolení buďto v divizi, anebo sám...Také nesmím zapomenout podotknout, že i u mne, i když nejsem kontributor, můžete i vyhrát...tak směle ke mě, už se na Vás těším...   Tady tudy :)

Pravidla celé soutěže najdete ZDE !!!

Edited by YasuLord
  • Cool 8

[-BES-]
Community Contributor
135 posts
13,357 battles

Zdravím, rád bych Vás všechny také pozval na svůj youtube kanál, a to kliknutím  .....  >>> Tady tudy    kde naleznete různá videa...předem díky za lajky :Smile_great:

• Cool 1

[BOBAS]
Beta Tester
56 posts
3,957 battles

Vyhra v mesicni soutezi - 7 Premiovych Fr. kontiku, dekuji. Vsem doporucim sledovat, protoze streamujicich "fialek" jsou hromady, ale Yasu je jen jeden :Smile_child:

PS: BONUS mise je na Le Fantasque

shot-19_08_08_11_10_10-0678.thumb.jpg.8c7ddb3301daeba2bd4a89d4373940b0.jpg

shot-19.08.08_11.10.39-0287.jpg

• Cool 2

[-BES-]
Community Contributor
135 posts
13,357 battles
Před 2 minutami MiVa řekl/a:

Vyhra v mesicni soutezi - 7 Premiovych Fr. kontiku, dekuji. Vsem doporucim sledovat, protoze streamujicich "fialek" jsou hromady, ale Yasu je jen jeden :Smile_child:

Jsem rád, když mohu potěšit sledující malou odměnou...a ty patříš mezi opravdu nejvěrnější...užij si kontíky a já se budu opět těšit na tvou přízeň...

• Cool 3

[-BES-]
Community Contributor
135 posts
13,357 battles
Před 2 hodinami trpaizlik2 řekl/a:

timto děkuji za darek a konečně jsem přišel nato jakten obrazek stahnout cely

Screenshot_2019-10-12 Prémiový obchod Wargaming net.png

V pohodě, aspoň je vidět, že se vyplatí být věrný.... :Smile_great:

[-BES-]
Community Contributor
135 posts
13,357 battles

Halo Halo, milý přátelé.... V sobotu 2.11.2019 od 12 hodin započíná mimořádná akce, stream se vším všudy, tedy zábava, epické bitvy, soutěže, a neskutečné výhry...přijďte v hojném stavu, čím více, tím lépe...Dokonce přijde i kouzelník, a to v podobě pozvaných Korzárů...kdo a kolik jich bude překvapení...připomínám jen, že tenhle stream je součástí velkého balíku mega streamů, kde se budete bavit, a vyhrávat...

• Cool 1

[-BES-]
Community Contributor
135 posts
13,357 battles

Halo Halo, milý přátelé.... V sobotu 9.11.2019 od 12 hodin pokračuji v dalším Megastreamu se vším všudy, tedy zábava, epické bitvy, soutěže, a neskutečné výhry...přijďte v hojném stavu, čím více, tím lépe...Opět mám nachystáno několik soutěží, luxusních výher, hosty...ale prozradím alespoň něco...a to, že vyhlašuji velkou soutěž na tuto sobotu, a to, kdo bude mít největší DMG nastřílené na mě, tedy palbou na mě, a současně bude i online u mne na streamu (bude potřeba k zvěřejnění screenů, které se budou vyhodnocovat), bude mít follow, vyhraje 90dní prémiového účtu...to jen tak pro začátek...Doufám, že jsem vás motivačně navnadil a že se ukážete, podpoříte, zúčastníte, dorazíte....

Váš YasuLord se těší....na Vás... :Smile_teethhappy:

• Cool 5

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.