Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kubikula1424

I dont see camo

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
2,114 battles

Ahoj mám menší problém. Z kontejneru mi vypadl Scharhorst B ale v přístavu je vidět normálně bez toho černého cama nevíte někdo co je to za chybu??

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,708 posts
5,251 battles
4 minutes ago, Kubikula1424 said:

Ahoj mám menší problém. Z kontejneru mi vypadl Scharhorst B ale v přístavu je vidět normálně bez toho černého cama nevíte někdo co je to za chybu??

To není chyba , vpravo dole to ozubené kolečko . A tam si ji musíš povolit .

[IDDQD]
Privateer
3,708 posts
5,251 battles
9 minutes ago, Kubikula1424 said:

Právě že povolené to je

A namontoval jsi mu to kamo ? Dá se sundat 

WxfPMao.jpg

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,913 posts
14,313 battles

Dnes jsem dostala Atago B z random ujo kontejneru.

Hele tu loďku mám a koukni na screen - v prvním vidíš, že mám všechny filtry aktivní a hlavně B-tago má prostě premium camo

Spojler

[WOTN]
Players
157 posts
4,952 battles

Ja mam dotaz malinko od cesty. Kdyz mam skryte ty obskurni kamuflaze tak donedavna se to zobrazovalo jako bez kamo, ze? Ale ted v posledni aktualizaci to melo byt opraveno na vzhled perma kamuflaze, ale ja furt vidim hromady lodi bez kamuflaze, to jsou ty lidi takovy lemplove ze to tam opravdu nemaji,  nebo se to do ty aktualizace nakonec nepridalo a je to jako predtim?

Players
372 posts
5,368 battles
8 hours ago, Vezir74 said:

Ja mam dotaz malinko od cesty. Kdyz mam skryte ty obskurni kamuflaze tak donedavna se to zobrazovalo jako bez kamo, ze? Ale ted v posledni aktualizaci to melo byt opraveno na vzhled perma kamuflaze, ale ja furt vidim hromady lodi bez kamuflaze, to jsou ty lidi takovy lemplove ze to tam opravdu nemaji,  nebo se to do ty aktualizace nakonec nepridalo a je to jako predtim?

Já žádné kamufláže skryté nemám a v bitvě T8+ to běžně vypadá tak, že 1-2 hráči v týmu kamo nemají vůbec a další 1-2 vozí hrůzu z Hnusu. Pokud je máš vypnuté, pak to opravdu může vypadat jak popisuješ ...

[IDDQD]
Players
253 posts
10,992 battles
V 30. 11. 2019 v 22:25 LucyCZ řekl/a:

Dnes jsem dostala Atago B z random ujo kontejneru.

Hele tu loďku mám a koukni na screen - v prvním vidíš, že mám všechny filtry aktivní a hlavně B-tago má prostě premium camo

Skrýt obsah

Ehm...a tyto černé lodě patří pod které? Dekorativní? Protože já je tam též nemám (ačkoliv mám podle toho prvního screenu vše viditelné)......najdu je jen přes filtr, kde si nastavuju lodě podle tieru. Ani v plném stromě ve výzkumu nejsou zobrazené. 

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,108 battles

Mdlý, pardon..  Milý Sboot. Mám dojem, že tieto lode sú tak špecifické tou kamuflážou, že vo výskume ich fakt nikdy nenájdeš, a podľa všetkého patria medzi dekoratívne, pretože akonáhle som nastavila NEZOBRAZOVANIE dekoratívnych lodí, odmnontovala sa mi z "béčok" tá čierna kamufláž.  Bolo nutné povoliť zobrazenie dekoratívnych lodí, a až potom tam šlo čierne kamo namontovať.

Howgh. Dopísala som.

• Cool 2

Sign in to follow this