Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
HugoDePaganis

Misje black firiday

11 comments in this topic

Question

[KITEN]
Players
24 posts
6,588 battles

Dzień dobry,:)

Kupiłem Sims'a black i mam misje na dublony. Problem jest taki, że misja wymaga rozegrania bitwy na okręcie Sims. Nie zalicza mi rozegrania bitwy na  Sims Black. Czy muszę kupić ponownie Simsa, ale zwykłego żeby je zaliczyć?  :D

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[P-W-C]
Community Contributor
584 posts
5,006 battles

Dokładnie, to są misje dla tych, którzy posiadają "normalną" wersje okrętu :)

• 0
[MCNC]
Players
286 posts
25,223 battles
3 hours ago, Druvik said:

Dokładnie, to są misje dla tych, którzy posiadają "normalną" wersje okrętu :)

Brawo za dowcip  WG ;)

• 0
[ISEN]
Beta Tester
4,739 posts
14,502 battles
5 minutes ago, DrTorbix said:

Brawo za dowcip  WG ;)

Brawo za brak czytania ze zrozumieniem

1) na stronie głównej masz opis

2) na misjach masz Sims czy Sims B

• Cool 2
  • Boring 1

• 0
Players
194 posts
2,901 battles

czytać umiem, co nie zmienia faktu, że jest to mało śmieszne zagranie ze strony WG, dawanie misji ekstra przy zakupie okrętu, tylko jeśli kupisz/posiadasz(czyli wcześniej się kupiło) drugi taki sam okręt :P jest to niefajne :D i osobiście olewam

• 0
[ISEN]
Moderator
4,816 posts
15 minutes ago, Avakol said:

czytać umiem, co nie zmienia faktu, że jest to mało śmieszne zagranie ze strony WG, dawanie misji ekstra przy zakupie okrętu, tylko jeśli kupisz/posiadasz(czyli wcześniej się kupiło) drugi taki sam okręt :P jest to niefajne :D i osobiście olewam

Cóż... to nudne, ale ponieważ być może nie pamiętasz z zeszłego roku było dokładnie to samo. Ta misja to po prostu taka mała nagroda/zachęcenie dla obecnych posiadaczy danego okrętu - że mają dwa takie same. Nic ponadto. Bonus. Nie chcesz - nie kupuj. Ale są tacy co chcą. Albo tacy co już mieli. To teraz mają więcej.

• 0
Players
194 posts
2,901 battles

nie grałem rok temu :) więc nie pamiętam :D

to nie dla mnie posiadanie dwóch takich samych okrętów, a komu to potrzebne? :D a dlaczego xD

• 0
[ISEN]
Moderator
4,816 posts
38 minutes ago, Avakol said:

to nie dla mnie posiadanie dwóch takich samych okrętów, a komu to potrzebne? :D a dlaczego xD

Posiadanie dwóch okrętów jest potrzebne tym, którzy chcą wykonać misję na 1200 dublonów. :)

• Cool 1

• 0
[HOB]
Moderator
1,818 posts
7,605 battles

Do tego nadchodzące zbijanie śnieżek (dające stal), a także inne okazje nagradzające każdy okręt tieru (zwłaszcza tieru 8+) powodują, że dwie wersje tego samego okrętu dają drobną korzyść, prócz rzeczonej misji na dublony.

Przy niektórych okrętach też można próbować dwóch zestawów wyposażenia, bez kosztowania się na przekładanie.

• 0
Players
194 posts
2,901 battles
On 12/1/2019 at 4:53 PM, Silentraz said:

Do tego nadchodzące zbijanie śnieżek (dające stal), a także inne okazje nagradzające każdy okręt tieru (zwłaszcza tieru 8+) powodują, że dwie wersje tego samego okrętu dają drobną korzyść, prócz rzeczonej misji na dublony.

Przy niektórych okrętach też można próbować dwóch zestawów wyposażenia, bez kosztowania się na przekładanie.

taa :D haha ja już rozkminiałem :D bo wypadła mi Alaska Black, niewiele mi brakuje do 1kk expa, do miesiąca to wbije na lajcie, więc kupie normalną Alaskę, zrobię misje i jestem 2500 dublonow i 100k free xp do przodu - januszostwo w okrętach na propsie. 

Ale jednak nie :D czekam co tam Wg i za jaką walutę wypuści nowego :)

Sign in to follow this