Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[POSLEDNÍ ŠANCE!] Černý pátek prodej

28 comments in this topic

Recommended Posts

Players
372 posts
5,346 battles

Pěkná nabídka. Vskutku výhodné ceny, asi těžko půjde levněji pořídit takové skvosty jako Graf Zeppelin, Massachusetts či Scharnhorst ...
Osobně bych počkal do úterý, co na mě případně vypadne z vyježděných kontejnerů a pak si cíleně dokoupil kajak, který mě zajímá. Do loterie nákupu prémiových kontejnerů s očekáváním náhodné výhry bych rozhodně nešel.

Ale ... já jsem spokojený s tím, co mám v přístavu a na těch pár bitev denně, co jsem schopen dát než se mi nadme céva na čele, to bohatě stačí :cap_haloween:

• Cool 4

[IDDQD]
Privateer
3,697 posts
5,244 battles
1 hour ago, MPosp said:

než se mi nadme céva na čele, to bohatě stačí :cap_haloween:

Nějak takhle ? Pustit od 1:50 :Smile_teethhappy:

• Funny 2

[CZELI]
Players
1 post
4,093 battles

Vase bonus mise je na nic pro Scharnhorst BBBBBBBBB. Nedela nic je jenom asi pro puvodni verzi ciao

Players
5,068 posts
30,424 battles
Před 1 hodinou MSA_DC1 řekl/a:

Vase bonus mise je na nic pro Scharnhorst BBBBBBBBB. Nedela nic je jenom asi pro puvodni verzi ciao

To je jen otázka pochopení psaného textu. Je tam jasně napsáno, že mise je pro Scharnhorst. Přece ti neprodaji loď se slevou a ještě dají misi na 2500dublonů v ceně cca 200Kč.

Ty mise jsou jen pro klasické provedení.

• Cool 1

[R_R]
Moderator
508 posts
16,079 battles
Před 4 minutami malubos01 řekl/a:

Ulhaný rusáci jaké černé lodě? Jen hovadský maskování.

no bylo celkem fajn když sem příjdeš aspon říct co je za problém než hned nadavat o co jde s čím máš problém ?

[IDDQD]
Players
252 posts
10,927 battles

Z 10 kontejnerů pořízených za dublony či peněz (určenými na nákup obědů pro dceru :Smile_veryhappy: ve škole) mi padl krom těch různých blbostí Graf Zepelin a Sims. Takže díky WG, vím, že když už mi dá v kontejnerech nějaké lodě, jsou to ty, které vůbec nechci a budou mi hnít v přístavu - Monaghan, pak Aigle a teď tyhle dvě. Miluju WG a jeho smysl pro humor :Smile_teethhappy: . Z těch kontejnerů za splnění mise nepadlo samozřejmě vůbec nic.

• Funny 2

Players
5,068 posts
30,424 battles
Před 12 hodinami malubos01 řekl/a:

Ulhaný rusáci jaké černé lodě? Jen hovadský maskování.

A jak jsi si je představoval?  To měly mít přidělané "afro" ? :Smile_facepalm:

• Funny 1

Players
372 posts
5,346 battles
3 minutes ago, ims21 said:

A jak jsi si je představoval?  To měly mít přidělané "afro" ? :Smile_facepalm:

... a na svém Yamato vozí kamo Hnus :cap_haloween:

Players
5,068 posts
30,424 battles
Před 2 hodinami Sboot_cz řekl/a:

Z 10 kontejnerů pořízených za dublony či peněz (určenými na nákup obědů pro dceru :Smile_veryhappy: ve škole) mi padl krom těch různých blbostí Graf Zepelin a Sims. Takže díky WG, vím, že když už mi dáš v kontejnerech nějaké lodě, jsou to ty, které vůbec nechci a budou mi hnít v přístavu - Monaghan, pak Aigle a teď tyhle dvě. Miluju WG a jeho smysl pro humor :Smile_teethhappy: . Z těch kontejnerů za splnění mise nepadlo samozřejmě vůbec nic.

Myslim, že by bylo víc než solidní od WG, kdyby uváděli pravděpodobnost na padnutí lodě v premiovém kontejneru a těch ostatních věcí. Jestliže to je "loterie", tak by to být mělo.  Třeba bychom pak zjistili, že pro loď je to 5%, dublony 10% a ostatní nesmysly ("kvalitní" kamufláže) mají vysokou pravděpodobnost..

Players
372 posts
5,346 battles
2 hours ago, Sboot_cz said:

Z 10 kontejnerů pořízených za dublony či peněz (určenými na nákup obědů pro dceru :Smile_veryhappy: ve škole) mi padl krom těch různých blbostí Graf Zepelin a Sims. Takže díky WG, vím, že když už mi dáš v kontejnerech nějaké lodě, jsou to ty, které vůbec nechci a budou mi hnít v přístavu - Monaghan, pak Aigle a teď tyhle dvě. Miluju WG a jeho smysl pro humor :Smile_teethhappy: . Z těch kontejnerů za splnění mise nepadlo samozřejmě vůbec nic.

No vidíš, a třeba já bych ony dvě jmenované z těch kontejnetů bral nejraději a hrál bych je nejvíc ... ale mě určitě nepadnou a pokud něco, tak asi Alaska, kterou chci nejméně. :cap_haloween:
To je totiž přesně, co jsem psal výše - do kontejnerů bych nedal ani kačku a raději si najisto koupil jednu loď, kterou opravdu chci. Tím spíš, když mi kvůli tomu bude dítě měsíc hladovět ... :cap_popcorn:

[IDDQD]
Players
252 posts
10,927 battles

Kdyby to šlo, tak ti je klidně pošlu ...... A vidíš, tu Alasku jsem právě chtěl. Proto říkám, že miluju WG a jeho smysl pro humor a hlavně cit pro to ti dát něco, co nechceš a nedat ti to, co chceš:Smile_teethhappy:. A máš naprostou pravdu, pokud už někdo fakt touží po konkrétní lodi, má si jí koupit.  

Toho Graf zkusim, má děsně prdelní sekundárky co jsem koukal, akorát tým z toho nebude nadšenej. :Smile_Default:

• Cool 1

Beta Tester
2 posts
2,449 battles

Hola hola, já dostal Atago B....samo, že Atago mám již roky....ale nedostal jsem tu černou trvalou kamufláž....tak jsem zmaten ? :-/

[PPH]
Players
638 posts
14,119 battles

Tak další dva kontíky... 4x černé kamo.. 2x type 59.. za udělání 30 K free XP... Jako.... nevím zda to brát jako výsměch nebo už smutný standart... ale to je odměna jak prase ( chcíplý, rozležený, nevykuchaný a nafouklý, 2-3 týdny ležící u krajnice..) A MOC se "těším" na finální odměnu... jako vážně jo... 8-)

• Cool 1

[9-NFE]
Weekend Tester
368 posts
5,641 battles
2 hours ago, johnnyso said:

Hola hola, já dostal Atago B....samo, že Atago mám již roky....ale nedostal jsem tu černou trvalou kamufláž....tak jsem zmaten ? :-/

musíš mít v přístavu povolený zobrazení dekorativních kamufláží, jinak není vidět 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles
Před 2 hodinami johnnyso řekl/a:

Před 33 minutami Kentusacek řekl/a:

musíš mít v přístavu povolený zobrazení dekorativních kamufláží, jinak není vidět 

Přesně jak radí Kentusáček - vpravo dole ozubené kolečko a povolit zobrazení dekorativních camo. Pak mrkni na Btago a namontuj :Smile_honoring:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

Tak a jdu vás naprdnout:

Dostala jsem jeden BF kontík darem: 20x camo
Druhý padl asi z mise: Btago
Třetí: Bcharnhorst

:Smile_playing:

• Cool 6

[R_R]
Moderator
508 posts
16,079 battles
Před 13 minutami LucyCZ řekl/a:

Tak a jdu vás naprdnout:

hmm LUCY ............:fish_viking:

• Funny 1

[PPH]
Players
638 posts
14,119 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Tak a jdu vás naprdnout:

Náboj je už v komoře a s kyselým úsměvem a s pomalým kroucením hlavy zvedám hlaveň a mířím.... 8-)

giphy.gif

• Funny 3

Players
380 posts
2,456 battles

V pohodě, mě to pravidelně dává po 4 kamuflážích ... jednou jsem dostal 250 zlatek, 2 x pár tisíc freeexpů (odměna za cca 5 - 6 bitev s vlajkami na lodi)

To jsem koupil i ty kontejnery za zlaté co šly .... asi aura, jak jinak :cap_hmm:

Po tom co vidím, jak vypadá moje sbírání artefaktů do sbírky na italského kapitána, kdy mám půlku sbírky a kupu duplikátů, tak si říkám, jestli má cenu se vůbec snažit nějaké mise plnit ... v poslední době mi hra říká, že ne.

No nic, jdu sbírat uhlí a budu doufat, že po Blyskawici přidají i nějakou další loď na za uhlí na mém oblíbeném tieru V-VII.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

sry pánové, ale jako jediná z mála a malá bezkulevná mám na toto relativně dobré rng - mrkněte na můj profil a opět říkám, že pouze na jednu premiovou loď (Atago) jsem si doplatila tuším 100-200kč

Spojler

tuším do svého účtu jsem narvala tak 1000kč - čiže nějaké premium a ten doplatek. Na 12k bitev  - no stydím se, ale vracím s pomocí a prací pro vás komunito.

[R_R]
Moderator
508 posts
16,079 battles
Před 5 minutami LucyCZ řekl/a:

sry pánové, ale jako jediná z mála a malá bezkulevná mám na toto relativně dobré rng - mrkněte na můj profil a opět říkám, že pouze na jednu premiovou loď (Atago) jsem si doplatila tuším 100-200kč

Odhalit skrytý obsah

tuším do svého účtu jsem narvala tak 1000kč - čiže nějaké premium a ten doplatek. Na 12k bitev  - no stydím se, ale vracím s pomocí a prací pro vás komunito.

Lucy Lucy nedraždi hada bosou nohou :Smile_trollface:

• Funny 1