Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[OSTATNIA SZANSA!] Czarny piątek!

28 comments in this topic

Recommended Posts

[40_PL]
Players
93 posts
8,176 battles

Misje osibiste na zeppelina nie działają! 

W sensie wylosowało mi to zmkontenera, mam stoczyć bitwe i dostać dublony. Nic się nie dzieje jak stocze bitwe

• Funny 1

[TJOBB]
Players
8 posts
2,238 battles
7 godzin temu, eutanatos napisał:

Chwalcie się. 

Ile kontenerów kupiono, ile statków wypadło, co po za łajbami. 

Już się chwalę, z 4 super czarnych kontenerów wypadło kilka(razem kilka, nie kilkanaście) flag i 24h premium...

• Cool 1
  • Funny 1
  • Angry 1

Players
2,640 posts
15,691 battles
33 minutes ago, eutanatos said:

Misje osibiste na zeppelina nie działają! 

W sensie wylosowało mi to zmkontenera, mam stoczyć bitwe i dostać dublony. Nic się nie dzieje jak stocze bitwe

a masz zwykłego zeppelina?

Players
55 posts
724 battles

Jak blackfriday to znaczy że ceny MOCNO obniżone, a nie średnio o 10%...
Serio...
Ta sama technika działa w normalnych sklepach - cena regular podniesiona do pułapu +30% potem w blackfriday obniżona o 15-20%....
Socjotechnika pełną gębą

• Cool 2

Players
148 posts
8,942 battles
19 godzin temu, HideakiSato napisał:

Jak blackfriday to znaczy że ceny MOCNO obniżone, a nie średnio o 10%...
Serio...
Ta sama technika działa w normalnych sklepach - cena regular podniesiona do pułapu +30% potem w blackfriday obniżona o 15-20%....
Socjotechnika pełną gębą

Standard. W media wycofuje się np. tele za 2500 miesiąc przed, potem wrzuca w Black za 2700, pisze PROMOCJA, i tłum bierze. Pieprze promocje, Sony XF9005 brałem bez promocji, i polecam każdemu pod Xboxa

Players
13 posts
350 battles

W sklepie premium 1szt kontener BLACK kosztuje 16.50zł.  W grze za 250 dublonów też mamy 1 szt. hmmm... to nie lepiej kupić gublonów np: 1000szt za 13.21 i mieć 4 kontenery?  

Players
148 posts
8,942 battles
2 minuty temu, PENETRATOR_24 napisał:

W sklepie premium 1szt kontener BLACK kosztuje 16.50zł.  W grze za 250 dublonów też mamy 1 szt. hmmm... to nie lepiej kupić gublonów np: 1000szt za 13.21 i mieć 4 kontenery?  

Nie da się. Masz w zbrojowni ograniczoną ilość. Czarny razy jeden, niebieski razy dwa

[40_PL]
Players
93 posts
8,176 battles

Czarne kontenery x10 (SKLEP PREMIUM) 

Dni konta premium - 14

Dublony - 5000 (4X1250)

Kamuflaż cień - 2X20

Kamuflaż type59 

Statki:

SIMS B

ALASKA B

Jestem zadowolony, chciałem Alaske i to bardzo. Dublony albo pomogą zdobyć Puerto Rico, albo kupię stałe kamo na Montane 

Players
27 posts

jutro otworze ten kontener premium z gry za 250 dublonów i zobaczę co w nich się kryje, jak wypadnie jakiś stateczek albo dublony  to może się coś kupi a jeśli coś innego to będzie jasny znak że nie ma po co kupować bo i w następnych będzie to samo

[D-308]
[D-308]
Players
5 posts
10,852 battles

dajcie kasę a my wam damy świetne okręty , żadnych wyzwań, daj kasę a się nie zmęczysz, tylko daj kasę a będziesz miał...… ale to smutne. Tak bez pracy, nagród, zaangażowania.....

• Boring 1

Players
1,363 posts
7,567 battles
7 godzin temu, xemena napisał:

dajcie kasę a my wam damy świetne okręty , żadnych wyzwań, daj kasę a się nie zmęczysz, tylko daj kasę a będziesz miał...… ale to smutne. Tak bez pracy, nagród, zaangażowania.....

To Ty masz kasę bez pracy? :P Zdradź swój sekret!

[40_PL]
Players
93 posts
8,176 battles

Każdy ma wybór, albo ma chęć i siły zbierać milion free expa, albo wyda pieniążki i zdobędzie Alaske w dodatku ładną taką, czarną. 

A z darmowych kontenerów wypadł mi tirpitz b, do sprawdzenia na moim profilu jak nie wierzycie, na wows numbers, albo gdzie tam. 

Czy by mi tak polosowało, gdybym wcześniej nie wydał kasy? 

Nie wiem, wątpię. 

[D-308]
[D-308]
Players
5 posts
10,852 battles

to takie proste, masz kasę masz okręty. Nie ma w tym wyzwania, nagrody za jakieś tam zadanie tylko tak po prostu: daj kasę - masz okręt. Tylko oto mi chodziło że robi się to banalnie proste. Bez główkowania, starania, zaangażowania. Tylko komercja.....

A i tak w dużej mierze na fajnym okręcie pływa kapitan pierdoła:))

Sign in to follow this