Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ims21

Nelze vystřelit

36 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5,079 posts
30,603 battles

Jestli se někomu občas stává, že nejde vystřelit, přestože je nabito, posilejte na podporu replay. Nemohu rici, jsetli se to deje jen na lodich s torpedy po pouziti torped ci nikoliv, ale stava se mi to. Stava se to i jednomu byvalemu zamestnanci WG, V te dobe nejsou zadne lagy v internetu.

Popsal jsem chybu, poslal replay, napsal kdy se to deje ( cca po dobu 6s, pak jsem prepnul na torpeda), presto jsem obdrzel:  Prosím zašlete nám nový záznam ze hry, kde půjde vidět chyba lépe aby jsme mohli prověřit situaci.

• Cool 4

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles
7 hours ago, ims21 said:

Prosím zašlete nám nový záznam ze hry, kde půjde vidět chyba lépe aby jsme mohli prověřit situaci.

Takže Tě slušně poslali tam , kde slunce nesvítí .

Jestli si pamatuju dobře , tak naposled na Texasu a ten torpeda nemá . V dělostřelecký kameře , po odzůmování a zpětném zamíření už vystřelit šlo . Občasný lagy 3-5 vteřin neřeším . Už neřeším .

Linkou to zřejmě  nebude - 70 mega , ping kolem 35 , FPS +/- 120 ( tady používám z Aslaina modík na 144 FPS ) . 

Neštoural jste se někdo ve složkách hry , kde by se to dalo najít a přepsat ručně ( zřejmě by se to muselo dělat , po každém updatu ) ? . Např ve složce preferences jsem to nenašel , možná jsem slepej .

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
110 posts
14,250 battles

Zaseknuti "dalekohledu", ze nelze pouzit zoomovani se mi stava vpodstate denne..

Players
152 posts
6,379 battles

stava sa mi to na IT krizniku, zatial tier 3, mam nabite ale obcas nie vsetky dela vystrelia (pri kontinualnej palbe, nie salve)

Players
5,079 posts
30,603 battles
Před 1 hodinou Tetrevec řekl/a:

Zaseknuti "dalekohledu", ze nelze pouzit zoomovani se mi stava vpodstate denne..

Tady nejde o zoomovani, tady jde o to, ze mas namireno na lod, ukazatel zeleny, klikas jak WG a vystrelit nejde.

Očekával bych, že při zelené se dá střílet, ale zřejmě má WG jiný názor - asi pokročilejší stupeň RNG - simulace dočasného selhání zbraní. 

Mám pocit, že už se mi to stalo i s torpédy.

noshot.png

Players
372 posts
5,368 battles

S torpédy běžně - akorát že v DD je akce poněkud frenetická a ještě abych stíhal dělat screenshoty, to nehrozí. Jen moc dobře vím, a to zažívám takřka každou hru, že vyjedu do útoku, mezi střelbou z děl odskočím na torpéda, počkám 100 let než se mi dotočí, odkliknu je a v bláhové naději, že jedou, lovím další cíl - a v němém údivu zírám, že jsou všechny roury stále nabité - takže odpálím druhou (vlastně první) salvu na druhý cíl a vracím se k prvnímu. Co to stojí času a HP-ček je asi každému jasné ...

Při první příležitosti jim tedy pošlu záznam.

• Cool 1

Players
5,079 posts
30,603 battles
Před 18 minutami MPosp řekl/a:

S torpédy běžně - akorát že v DD je akce poněkud frenetická a ještě abych stíhal dělat screenshoty, to nehrozí. Jen moc dobře vím, a to zažívám takřka každou hru, že vyjedu do útoku, mezi střelbou z děl odskočím na torpéda, počkám 100 let než se mi dotočí, odkliknu je a v bláhové naději, že jedou, lovím další cíl - a v němém údivu zírám, že jsou všechny roury stále nabité - takže odpálím druhou (vlastně první) salvu na druhý cíl a vracím se k prvnímu. Co to stojí času a HP-ček je asi každému jasné ...

Při první příležitosti jim tedy pošlu záznam.

Screenshoty behem hry nedelej. Proste si pak pri ukoncene hre rozklikni replay - spusti se hra, odklikni start bitvy a pak si pomoci Insert/Delete zrychluj/zpomaluj, az se dostanes pred misto, kdy se to stalo a pak si udelej screenshot.

Poslani na support bude ale asi stejne, jako kdyz si napises na papir, co chces k Vanocum a nez to nekomu ukazes, splachnes to do zachoda.

• Funny 2

[HUGO]
Players
228 posts
5,607 battles

Taky se mi to občas stává....dnes vyjíždím zpoza ostrova s Trentem, proti vyjíždí na 5 km enemy Hipper, nabité SAP....pouštím torpéda, počkám si až se celý krásně ukáže bokem...z osmi děl vystřelí dvě šejdrem, zbytek svítí namířené na citadely zeleně...mačkám,mačkám...nic...první dva granáty...jeden se odrazil,druhý za 800...pořád mačkám, Hipper se na pětníku otočí prdelí a vyhne se torpédům a v tu chvíli mě to vystřelí...evidentně nešlo střílet,jelikož by šel do přístavu. Druhá salva už jde, z osmi SAP granátů probíjí opět jeden za 800. Do přístavu jdu já. Replaye můžete posílat jak diví, jak prokážete, že jste to skutečně mačkali??? Leda vše natáčet online nějakou čelovou kamerou :cap_haloween:

• Cool 1

Players
5,079 posts
30,603 battles

Nová odpověď:  "V tomto čase 16:05 jste nemohl vystřelit, jelikož baterie neměli doměřeno, po té jste přepl na torpéda a v pořádku vystřelil a křižník zničil."

Já jsem uvedl čas 16:05, kdy se na to mají začít koukat, aby nečuměli na celou bitvu. Takže soudruh Aleš na podpoře usoudil, že v 16:05 jsem chtěl střílet. Kompetentnost podpory se prokazuje už tím křižníkem. Tvl, chtěl bych platit takové ignoranty... 

Dotyčný "křižník", na který v tomto čase nejde střílet. Prosím, co nemám doměřeno ?

Podpora.png

• Funny 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles
12 minutes ago, ims21 said:

Dotyčný "křižník", na který v tomto čase nejde střílet. Prosím, co nemám doměřeno ?

Podpora.png

Ten "křižník" klukům z WG odpusť. Zrovna se pracuje na jednom ruském torpédoborci, který má ty samé děla a tak jsou z toho trošku popletení.

• Funny 4

Players
5,079 posts
30,603 battles

Neverending story

Citace

Omlouvám se za mou nepozornost s křižníkem.

Pokud Vám nešlo vystřelit v tuto chvíli, kterou jste zaslal na screenshotu, budu Vám muset navrhnout pořízení nové myši, jelikož v tuto chvíli to musí jít bez problému.

Pokud jste si jist, že máte myš naprosto v pořádku, mrkneme na samotnou hru, a zda jsou všechny soubory a knihovny v pořádku.

Je nám líto, že máte tyto problémy s naší hrou, ovšem zde může být mnoho příčin těchto problémů.

V první řadě se jich prosím pokuste vyřešit následujícím postupem:

V klientovi klikněte na nastavení a zvolte možnost zkontrolovat a opravit.

Poté,

- Vypněte ve Windows 10 Game Bar:
1. Stiskněte klávesovou kombinaci WIN + I
2. Klikněte na Gaming a zvolte kategorii Game Bar
3. Vypněte funkci Game Bar

- Vypněte ve Windows 10 Game DVR:
2. Klikněte na Gaming a zvolte kategorii Game DVR
3. Vypněte funkci Game DVR

- Vypněte ve Windows 10 Game Mode:
2. Klikněte na Gaming a zvolte kategorii Game Mode
3. Vypněte funkci Game Mode

- Vymažte všechny modifikace ve hře (pokud nějaké používáte)
1. Jděte do složky s hrou a vymažte obsah složky res_mods. Tato složka se nachází na
E:\Wargaming\World_of_Warships\res_mods\
2. Potom vytvořte prázdnou složku nazvanou jako aktuální verze hry

Pokud to nepomůže, zkuste následující řešení:
- Smažte soubor preferences.xml, jelikož může být poškozený

- Aktualizujte ovladače grafické karty
NVIDIA - http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk

AMD - https://support.amd.com/en-us

- Ujistěte se, že problém již není v našem článku známých problémů - https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/category/8677/

Pokud problém přetrvává, pošlete nám prosím nový WGCheck report vytvořen podle instrukcí v článku níže:
https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/22989/

To nám pomůže rozpoznat chybu a poskytnout vám bližší info k vyřešení.

• Funny 2

Players
1,628 posts
4,330 battles
On 11/24/2019 at 4:52 PM, ims21 said:

Nová odpověď:  "V tomto čase 16:05 jste nemohl vystřelit, jelikož baterie neměli doměřeno, po té jste přepl na torpéda a v pořádku vystřelil a křižník zničil."

Já jsem uvedl čas 16:05, kdy se na to mají začít koukat, aby nečuměli na celou bitvu. Takže soudruh Aleš na podpoře usoudil, že v 16:05 jsem chtěl střílet. Kompetentnost podpory se prokazuje už tím křižníkem. Tvl, chtěl bych platit takové ignoranty... 

Podpora.png

Neukazujes plny obrazek ale:

U nekterych lodi kdyz tocis na full a zaroven se snazis trefit nepratelskou lod se stava, ze rychlost toceni lode a rychlost toceni vezi je hodne tesne v neprospech toceni vezi.

Tedy ti to ukazuje (zeleny kolecko) jako, ze muzes strilet ale proste to nejde protoze nemas "obrazne ti chybi 0,001s" zamereno.

Chapes =)

Reseni je, ze prestanes tocit lodi a otacet vezma. Pokud ti pak pujde vystrelit je to tenhle problem.

---

Mimo tenhle "problem" 

se mi za celou dobu stalo jenom 2x, ze mi neslo strilet.

Nevi proc. Hra normalne bezela ale neslo vystrelit, jako bych hral jenom v klientu a nemel spojeni se serverem.

Ale to bylo tak 2 roky zpatky.

Players
5,079 posts
30,603 battles

Ja jsem jel asi 4-5s rovne a snazil se stale strilet - vez byla namerena celou dobu rovne - takze o nejake 0.001s nemohla byt rec.

Players
75 posts
3,359 battles

Tohle se mi občas taky stane, že mi děla nevystřelej, nebo ne všechny. Občas mi nefungujou i další věci, jako třeba opravy. Zásah trubkou - zaplavení - "R"... a nic. Znovu, nic při třetím stisknutí, kdy mi pomalu projde prst klávesnicí exploduju... :cap_viking:  (Btw. teď při psaní těhle řádků se mi zasekl kursor a vrátit se k opravě překlepu jsem musel klikat myší, místo přesunutí pomocí šipek.) Nicméně, tohle jsou kliky myší a mačkání kláves, kdy, byť to může bejt sebenepravděpodobnější - fungl myš/klávesnice, ale prostě to může bejt mechanická chyba "na vysílači". Co mě s*re neskonale víc je to, když pluju, mám zamířeno přes ostrov, vystřelim a teprve vteřinu, dvě po výstřelu naskočí symbol "překážka - ostrov v cestě" a granáty skončej na ostrově... To už prostě neni mechanická závada u mě, ale chyba ve zobrazování. A neděje se to ani zdaleka ojediněle.

Players
372 posts
5,368 battles

Tady je pár (snad) užitečných tipů, jak si překontrolovat stav a nastavení klávesnice v systému. Win10 je prevít a obsahuje spoustu kravin, o kterých řadový uživatel ani netuší, že tam jsou a dokonce aktivované ...

https://support.hp.com/cz-cs/document/c03991289

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,713 posts
5,257 battles
1 hour ago, MPosp said:

Tady je pár (snad) užitečných tipů, jak si překontrolovat stav a nastavení klávesnice v systému. Win10 je prevít a obsahuje spoustu kravin, o kterých řadový uživatel ani netuší, že tam jsou a dokonce aktivované ...

https://support.hp.com/cz-cs/document/c03991289

Jako pěkný , jenže to jsou triky pro HP . Budou fungovat i jinde ?

Pochybuji . Nevím , mám Lenovo :Smile_teethhappy:

Nehraju na NB , mám stolní pc - a co kus to originál , takže... I kdyby jsme si nezávisle na sobě koupily stejné komponenty , tak se výkon bude lišit . Už jenom kvůli tomu , že někdo to jenom složí ( možná ) , si nechá složit a víc neřeší . Já si taktnu procesor , paměti a jsem někde jinde . A co si budeme , jenom to blbý přenastavení pamětí v biosu na XPM dělá divy . A to jsem jenom poučený BFU , kdo se v tom štourá a ví na co šáhnout , to dostane na jiné hodnoty u stejných komponent .

Players
372 posts
5,368 battles

Nejsem fandou HP, přesto mi tipy přišly ve většině případů dostatečně obecné na to, abych sem odkaz na ně umístil. Třeba někomu pomůžou ...

• Cool 2

Players
5,079 posts
30,603 battles

Nicméně, to, že nejde vystřelit myší je bug ve hre. Myš totiž v té chvíli funguje normálně - jinak byste nemohli mířit, nebo odpálit torpéda.

Zřejmě ten bug nemá prioritu a proto to nikdo nebude hledat. Je to stejné s posíláním torpéd na opačnou stranu u botů. Po doporučení, abych to poslal na podporu jsem obdržel odpověď, že jde o známou chybu, "na které se pracuje" ... já dodávám - nejméně asi už půl roku

• Cool 4

Players
5,079 posts
30,603 battles

Tak včera zase jedno nestřílení z nabité věže po dobu cca 9s. Opět v případě, že jsem chtěl vystřelit z přední věže. Kašlu na podporu, budu to muset brát jako další stupeň RNG.

noshot9sec.png

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,657 posts
12,855 battles
2 hours ago, ims21 said:

Tak včera zase jedno nestřílení z nabité věže po dobu cca 9s. Opět v případě, že jsem chtěl vystřelit z přední věže. Kašlu na podporu, budu to muset brát jako další stupeň RNG.

noshot9sec.png

Jen dotaz co jsi mel za lod ze muzes strilet jen z predni veze a ostatni jsou "zablokovane"?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,235 posts
13,312 battles

Mne toto zablokovanie urobila na strednej veži Amagi asi na 20 sekúnd...ostatné strieľať mohli. Ale už sa mi párkrát stalo...že pri iných lodiach mi to urobilo tiež, ale delay streľby bol spravidla 2 max 5 sekúnd.
@YabbaCoe Ako chápem, že Ty za intervaly nasadzovania nemôžeš, ale výskyt podobných chýb a mnohých ďalších súvisí s prakticky mesačným nasadzovaním patchov. Prosím tlmoč hore...že my nie sme pokusní králici, ani Vaši betatesteri, aby sme Vám neustále posielali bug reporty.

Players
5,079 posts
30,603 battles

Nedalo mi to a poslal jsem jim replay opět s tím, že chci, aby to předali programátorům, že jejich copy/paste mě nezajímá.

Odpověď: 

Citace

Pokud chcete aby se to dostalo k programátorům, použijte k tomu naše fórum
Děkujeme Vám za pochopení.

Super. Nedávno tu žabák psal, že na fórum už nic hlásit nemáme, že vše na podporu.

• Cool 2
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,657 posts
12,855 battles
1 hour ago, ims21 said:

Nedalo mi to a poslal jsem jim replay opět s tím, že chci, aby to předali programátorům, že jejich copy/paste mě nezajímá.

Odpověď: 

Super. Nedávno tu žabák psal, že na fórum už nic hlásit nemáme, že vše na podporu.

Hlava 22 :Smile_hiding::Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,678 battles

Včera se mi to stalo za 17 her asi 4x. Nejdřív jsem myslel, že baterka v myši je kaput. pak, že to je lag. Ale jak vidím, je to bug. 

U mě nestřílely všechny věže. Počkal jsem sekundu, dvě, a zase to šlo.

Sign in to follow this