Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.11 - Všeobecná zpětná vazba

19 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff
8,412 posts
4,670 battles

WG_SPB_WoWS_Public_Test_0811_1920x460.jpg

Kapitáni! :cap_horn:

Aktualizace 0.8.11 přichází na Veřejný test! 

Především budou probíhat Novoroční oslavy! 

Čekají na vás:

• Vánočně dekorovaný přístav New York
  • Sněhové vločky
  • Loděnice, ve které budete stavět loď Puerto Rico
  • Nařízení akce, ve kterých můžete získat kontejnery pro:
  • Loďařská sbírka
  • Kapitánův deník
  • Hodnocený sprint 1 proti 1

Konkrétní informace najdete v článku Zpravodaj vývojářů 0 8.11

Napište nám své názory a postřehy!

[IDDQD]
Korzár
2,830 posts
2,030 battles

Guys, jak si připíšu prémiové lodě na TS? Potkávám COssacky a další lodě, ale sám je tam nemám. Neví někdo? Díky.

[IDDQD]
Korzár
2,830 posts
2,030 battles
Před 12 hodinami MaVon1962_CZ řekl/a:

@WolffnsteinWolfe, já tam moje prémiovky mám, ale ta databáze je tak 6 měsíců stará, takže lodě pořízené po téhle době už tam nemám, ani Italy.

Ja tam nemel nic.. to je divne.. pritom sem driv pt hral.  Nechapu.

[WG]
[WG]
WG Staff
8,412 posts
4,670 battles
1 hour ago, Wolffnstein said:

Ja tam nemel nic.. to je divne.. pritom sem driv pt hral.  Nechapu.

Možná to bude tím, že na PT několik sezón zpátky se jakoby překopíroval účet z live serveru. Tím pádem i prémiovky

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,830 posts
2,030 battles

Takžééé..

Po cca roce jsme si test nainstaloval. A že tedy zkusím hodnocené bitvy 1 vs. 1 a .. Ačkoli jsme od toho očekával minimum, nakonec mě to chytlo a strávil jsme u toho 2 hodiny a došel si pro rank 1. Jak to tedy vypadá?

Hodnocené Bitvy:

Takže, mapy jsou hodně malé a nějaké campení tu není možné. Musíte se dostat do capu (nejlépe obou) a bojovat tedy na close range. Mapy jsou staré známé (nebudu vypisovat jména) s tím, že jsou upraveny na menší rozlohu a je to dost znát. Bitvy jsou dynamické a strategie tu hraje, překvapivě, velkou roli. Díky těmto prvkům je hra dosti zábavná a jediné, na co můžete nadávat je MM a nebo Vaše křivé ruce. K tomu MM.. bál jsme se, že pokud to nebude zrcadlový MM, bude to crap. Omyl.. Pokud Vám to nalosuje dobrý MM (např. Já hrál Admiral Hipper a jakmile jsem měl proti sobě bitevní loď, již sem tušil, že vyhraji), tak se bavíte. Pokud ne, tak je to výzva ale.. pořád se dá vyhrát. Letadlovou loď jsem za CCa 20 bitev nepotkal ani jednu. Myslím si, že jsou tu nepoužitelné, protože ty capy se musí blokovat a nejsem si jistý, jestli kvůli rotaci letadel je CV hráč schopen decapovat tak často. V součtu, příjemná zábava a zábava. jak jsme psal, odehrál sme rank 1 za cca 2 hodinky a náramně jsme se bavil. Samozřejmě, je to PT a hráči tu, jak jsme psal, nejsou tak dobří. Ale i kdyby byli, pořád to má potenciál. Za mně tedy nakonec, zkusme to a uvidíme, jakou to bude mít odezvu.

PS: Odehrál jsme to z 90% s Hipperem, který se díky hydru, RPF a 12ti torpédům s 27mm přídí hodí na přepady a push. Poradil jsme si s 90% lodí, nicméně, ještě lepší jak Hipper bude asi La Fantastique a nebo Le Terrible. Velký problém mi dělala i Massachusets. Naopak Bismarck a Tirpitz nikoli. Ale jak jsme řekl, je to dosti o tom, co Vám to hodí naproti. Ale pořád si stojím za tím, že díky mapám, taktice přepadu a šikovným ručkám se dá zahrát téměř se vším.

Loděnice:

Myslel jsem, že to bude převzato stylem z War Thunderu, to jest sbíraní součástek z bitev a sestavování jednotlivých dílků lodi. No, nakonec se to staví jinak a asi je to dobře. Animace stavby lodi je působivá a hlavně, Puerto Rico se mi hrálo dobře, takže si myslím, že je to velmi dobrá odměna, která ale nebude zadarmo a bude to chtít asi velký grind. Pro ty, kdo nebudou mít tolik času je tam pořád Gorozia, jako cena útěchy která mi přijde o dost horší, ale zase je krásnější, takže se máte v zasekaném přístavu aspoň na co koukat. 

Sbírka: 

Nic moc.. Čekal jsme ji obsáhlejší ale.. Už tak máme ve hře tolik sbírek, že tahle asi nebyla potřeba. Za mě zbytečná investice času a mohl se ten čas uplatnit jinde.

Němci:

Buff soustřelu německých děl BB je znát. Střílelo se mi pocitově o dost lépe a i DMG mi narostl. Samozřejmě, beru v potaz, že jsme hrál proti slabším hráčům, nicméně, soustřel byl i na oko mnohem lepší a určitě to němcům prospěje. Pořád si ale myslím, že to nebylo třeba a buff by měly dostat spíše německé křižníky (hlavně Hipper/Eugen -> Oprava vyřazování pohonu héčky, lepší reload, protože mají nejméně děl atp..). Ale to je jiné téma. 

Gunter Lutjens výborný velitel. Vyplatil se mi hlavně na vyšších tierech a to na lodích Hindenburg a Kurfurst. Z52 spíše né, ale dá se také. Když už DDčko, tak Z46 postavená na děla. Ale, uvidíme, co s ním ještě provedou. Každopádně, Lutjens very good commander. 

No a to je asi vše. Tak já zase jdu, čau. :)

• Cool 9

[CULMY]
Players
294 posts
12,698 battles

Žábáku proč se ukazuje v druhém kole ke splnění mise na Podzimní sezonu č.1, když mám všechny tři splněné?

[NJORD]
Players
4 posts
18,201 battles

Dobrý večer Všem, nevím zda-li jsem zde zcela správně s dotazem - jde o sestavenou loď Puerto Rico. V minulém 1. kole jsem ji měl už téměř ve svých spárech (stačil jeden duplikát do sbírky), nyní v druhém jsem tentokrát splnil všechno, co se dalo (etapy, fáze , body + zakoupení ve finále), nicméně lodička pořád nikde k nalezení. Přehlédl jsem něco? Ničeho relevantního jsem se v této souvislosti nedočetl a nebo jsem nedával pozor? Díky za rady a dobrý večer a hry....

[SALIS]
Players
1,076 posts
16,499 battles
5 minutes ago, shanti164 said:

Dobrý večer Všem, nevím zda-li jsem zde zcela správně s dotazem - jde o sestavenou loď Puerto Rico. V minulém 1. kole jsem ji měl už téměř ve svých spárech (stačil jeden duplikát do sbírky), nyní v druhém jsem tentokrát splnil všechno, co se dalo (etapy, fáze , body + zakoupení ve finále), nicméně lodička pořád nikde k nalezení. Přehlédl jsem něco? Ničeho relevantního jsem se v této souvislosti nedočetl a nebo jsem nedával pozor? Díky za rady a dobrý večer a hry....

Na serveru Veřejného testu budou lodě flag_Italy_206c77d5bf356559100ac3e95fdb7premium_1114542bcd311c388080eea3a4d54a7eVII Gorizia a flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22special_333a61069a325ba8314cbbae96c1a345X Puerto Rico nahrazeny jinými odměnami.

https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/bulletin-0811/

• Cool 1

[NJORD]
Players
4 posts
18,201 battles

Zdarec Dave i Marty, pročetl jsem na odkazu (..už jsem to vlastně četl dříve), nicméně pořád nějak nenacházím odpověď, kde že ta kocábka i po splnění všeho, co popisují a požadují, je. Náběh dublonů jsem nějak nezaregistroval ( ...jak před chvílí naznačil Marty) a už to asi ani nezjistím. Možná je to i tím mým věkem téměř 70-ti let. To už opravdu člověk někdy ztrácí koncentraci a leccos přehlédne. Přesto Vám díky. Asi to nechám koňovi, má větší palici, ne?....ale i tak bych si to Puerto rád vyzkoušel, vypadá sakra dost dobře...

..a ještě dovětek = těch dublonů a dalších zdrojů máme na testu více než dost, takže nahrazovat případně nějakou hmotnou odměnu dublony apod. je v podstatě o ničem. Na normálním serveru by to samozřejmě bylo vítáno, ale tady....?

[R_R]
Beta Tester
658 posts
18,214 battles
Před 57 minutami shanti164 řekl/a:

Zdarec Dave i Marty, pročetl jsem na odkazu (..už jsem to vlastně četl dříve), nicméně pořád nějak nenacházím odpověď, kde že ta kocábka i po splnění všeho, co popisují a požadují, je. Náběh dublonů jsem nějak nezaregistroval ( ...jak před chvílí naznačil Marty) a už to asi ani nezjistím. Možná je to i tím mým věkem téměř 70-ti let. To už opravdu člověk někdy ztrácí koncentraci a leccos přehlédne. Přesto Vám díky. Asi to nechám koňovi, má větší palici, ne?....ale i tak bych si to Puerto rád vyzkoušel, vypadá sakra dost dobře...

..a ještě dovětek = těch dublonů a dalších zdrojů máme na testu více než dost, takže nahrazovat případně nějakou hmotnou odměnu dublony apod. je v podstatě o ničem. Na normálním serveru by to samozřejmě bylo vítáno, ale tady....?

Uplně v pohodě :) jde o to že na serveru veřejného testu jinač PT(public test) jsou ty to lodě nepřístupné tudíž je nezle získat na PT na ostrém serveru už pak ano. Na PT se zkouší mechanika sestavení lodě v loděnici aby vše bylo v pořádku a pak to nedělalo problémy. Takže puerto rico bude možno získat až na ostrém uči po vydaní aktualizace :)

• Cool 3

[NJORD]
Players
4 posts
18,201 battles

..díky, tož takto tomu rozumím. Akorát jsem to jaksi z jejich popisu (a nebo překladu originálu) ne zcela správně pochopil. Takže klidním hormon a jdu si nechat polechtat nerva někam do randomu. Tak pěkné hry a samá vítězství....:cap_old:

..jo a sorry za to asi jiný přiřazený pohlaví..při tom genderu teď jeden neví, že?

Edited by shanti164

[R_R]
Beta Tester
658 posts
18,214 battles

uplně v pohodě od toho tady forum je aby se to vše ujasnilo a vysvětlilo :cap_like: A klidnit hormon nemusíš je fajn člověku pomoct a vysvětlit když tomu nerozumí :) No na randomu si ho težce polechtáš :cap_haloween:Děkuju tobě taky přeju kvalitní hráče a jen samé výhry ať se daří :cap_win:

[IDDQD]
Korzár
2,830 posts
2,030 battles
Před 21 hodinami Lupiko řekl/a:

Žábáku proč se ukazuje v druhém kole ke splnění mise na Podzimní sezonu č.1, když mám všechny tři splněné?

Mam to tam take.. 

[IDDQD]
Korzár
2,830 posts
2,030 battles

Balanční návrhy..

1. Dát baráž i na křižníky 4. a 5. tieru. Stejně mají ty lodě žalostnou AA, takže byste jim nijak zvlášť boost nedali, ALE, aspoň by sestřelili něco málo. Obecně si myslím, že křižník má být víceúčelová loď, takže by tam možnost výběru mezi baráží a hydrem být měla. Navíc, jelikož letadlové lodě 4. tieru nemohou házet stíhačky ( pořád si myslíte, že je házet nemají a tudíž se hráči nemají učit se tuto mechaniku již na začátku), tak by se flotila měla spoléhat na AA od křižníků. Prosím zaslat jako zpětnou vazbu. 

2. Výběr mezi stíhačkou a průzkumným letounem. Tady se už kdysi psalo o změně couldownu pro spotter plane, protože je až příliš velký a hráč tedy nezužitkuje všechny. Odpověď jsem nenašel. Nicméně, další návrh je umožnit všem křižníkům výběr mezi stíhačkou a průzkumným letounem. Například u Japoncu na tieru 7. a 8. když se dostanou do hry jako low tier by to pomohlo. I němec by ten spotter plane uvítal například při střelbě na stacionární cíl nebo do smouku. 

Prosím, zaslat jako zpětnou vazbu.

3. 60mm paluba u Kremlinu je prostě moc. Uvědomujete si to? Uběhlo dost patchů a změna nikde. Schválně si @YabbaCoe spočítej, kolik musí mít granát penetraci, aby tu palubu probil.

4. Roma - Nemám ji na testu ale.. Ta loď potřebuje buff jak žádná jiná. Původně byly její přednosti: Výborný čelní pancíř, Výborný concealment na bitevní loď a rychlost s otáčením věží. 

Tak a teď se podívejme na Vladivostok. Přesnost děl je stejná. Concealment a rychlost podobné, Ale dál.. Penetrace granátu, VLAD lepší, AAčka, VLAD lepší, Pancíř, VLAD lepší,.. A klidně si tu loď srovnej s jakoukoli jinou bitevní lodí 8. tieru. Dopadne to všude stejně. Nedávno se nadvakrát buffovala Kii a dost ji to pomohlo, teď by bylo hodno buffnout tuto krásku a pýchu italského námořnictva. 

5. Nějaké postihy pro boty? Upřímně, mám replay, kde můj Grozovoi od začátku hry střílí a jede jenom do předu a za 2 minuty je mrtvý. Tohle kazí požitek ze hry a takový hráč by měl být po opakovaném nahlášení/případně za vícero nahlášení s replayem na tento problém, poslán na 100 her do coopu, ať si příště uvědomí, jak že to chce hrát s ostatními hráči. Je potřeba tyto jedince začít řešit a tvrdě trestat. Jestliže stačí 3 nahlášení na nevhodný chat, abych měl chatBan, možná by stačilo 5 nahlášení hraje špatně, aby si dotyčný zahrál na pár her COOP.

BTW: Dá se zpětná vazba posílat i přímo, nebo musím přes Tebe? Tedy, mohu komunikovat na toto téma s WG nějak sám a přímo?

• Cool 1

Players
5,407 posts
32,278 battles

ad 3) technologie rusaku byly lepsi a o 50 let predbehly svet. Proc to nezohlednit v WOWS ? Dohnat a predehnat - ve finale zmeneno na - neztratit směr.:Smile_veryhappy:

ad 4) jako bod 3

ad 5) jen to ne - potopis vic lodi a pujdes do coopu, neb te nareportujou oba tymy.

Kremlin: otaceni vezi 30s

Yamato: otaceni vezi 69s

Kdepak asi soudruzi v Japonsku udělali chybu ?

[CULMY]
Players
294 posts
12,698 battles

Tak sem pro jistotu podzimní misi č1 odehrál znovu, ale o to nejde mimo jiné sem část těch her odehrál na Klebrovi a přišlo mi, že oproti předešlým verzím má výrazně menší odolnost motoru a i přes perk Preventivní údržba přicházel pravidelně o motor při zásahu 127mm HE granátem.

[WG]
[WG]
WG Staff
8,412 posts
4,670 battles

Děkujeme za vaše komentáře. Jelikož dnes přichází Veřejný test 0.9.0, zamykám a přesouvám toto vlákno. Děkuji za pochopení :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.