Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Týdenní bojové mise: „303. stíhací peruť“

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
16 posts
3,331 battles

Kapitán Zumbach by nebyl? Nebo aspoň změna rozhraní tak, že F10 automaticky vypíše Siemka wszystkim a F11 Zapraszam do klanu? No a při pohledu na Poltavu bych měl ještě jeden tip - co přidat třeba novou polskou bitevní loď ORP Wojtyla v zářivé zlato-stříbrné kamufláži od Makaka Kobajašiho? Přesně tohle totiž WOWs potřebuje, protože není nad to vylepšit si po skončení VII bitvy se SMS Viribus Unitis náladu pohledem na další a další důkaz, že jsou zdroje vynakládány tím nejlepším směrem.

• Cool 3
  • Funny 2

Players
5,407 posts
32,278 battles

Nechci bej kverulant, ale tohle už musel vymyslet opravdovej idi*t...   "pomohl při obsazení" se nezapočítává ... takže asi budu muset pozabíjet pokaždé vlastní, který jsou se mnou v bázi.

obsadil.png

Co to má společného s jakýmkoliv skilem, když chcete obsadit bázi a musíte být sám ? Dle mne další "stupidita made in WG".

• Cool 4

[WH1TE]
Players
213 posts
12,954 battles

Jo, taky se s tím zrovna peru. Furt získávám jen "Pomohl při obsazení". :-)

Players
5,407 posts
32,278 battles
Před 1 hodinou Trafo76 řekl/a:

Jo, taky se s tím zrovna peru. Furt získávám jen "Pomohl při obsazení". :-)

V coop je sance cekat na hru, kdy vyfasujes do svyho tymu hodne opravdových botů, tzn. hra je delsi. Bud se s DD vykaslat na potapeni ( jen si tim snizujes sanci, protoze bude hra kratsi)  a čekat, až se to skoro všecho vyramuje a pak obsazovat, nebo, kdyz se povede, da se i bitevkou. Vetsinou dojedes na to, ze "Pomohl pri obsazeni" nebo hra skonci 2s pred dokoncenim obsazeni.

Příště bych doporučil Ivanovi, co to vymýšlí, to zpestřit ještě podmínkou - vítězná bitva, přežít a maximálně do třetího místa v tabulce.

Players
419 posts
6,318 battles

On už i ten předchozí úkol (70k dmg z požárů) v době, kdy spousta hráčů expí italské křižníky se SAP municí, zavání naschválem ... anebo arogancí.

Players
235 posts
7,824 battles

tiez som na to nadaval, ale po par hrach v shinonome to bolo dosiahnute.
teraz uz len porozmyslat ci sa mi ta blyskawica oplati, ak nan nemam ziadneho kapitana. asi nie. ostane do zasoby ak by prisla nejaka EU rada.

@MPosp: ty dokazes hrat jednu lod bez prestavky? ja dam max 2-3 hry a uz musim zahrat nieco uplne ine.

Players
419 posts
6,318 battles
48 minutes ago, colonel_duce said:

@MPosp: ty dokazes hrat jednu lod bez prestavky? ja dam max 2-3 hry a uz musim zahrat nieco uplne ine.

Ani náhodou. Mám rozehrané všechny větve mezi T6 až T8 a skáču z jednoho na druhé, na co zrovna mám náladu. Jenže v současné době po dvou třech bitvách to vypínám úplně, protože se nehodlám nervovat stavem a obsazením hry a jdu se zabývat něčím klidnějším a tvořivějším ...
Ta moje poznámka vyplývá ze včerejšího poznatku, kdy jsem si prohlížel nesplněné úkoly a jeden tam mám výhradně na italské křižníky a proti němu šel právě tento s požadavkem na požáry - proto mi to utkvělo v paměti.

Players
217 posts
34,959 battles
Před 1 hodinou colonel_duce řekl/a:

teraz uz len porozmyslat ci sa mi ta blyskawica oplati, ak nan nemam ziadneho kapitana.

Nerád ti kazím radosť, ale tá misia nieje na bliskawicu ale na kamo.

• Cool 2

Players
235 posts
7,824 battles
2 hours ago, Smil_Flek_z_Nohavic said:

Nerád ti kazím radosť, ale tá misia nieje na bliskawicu ale na kamo.

ja viem, ale blyskavica sa da kupit za uhlie. kazdopadne bez kapitana hrat rovno T7 sa neodvazim.

• Cool 1

Players
419 posts
6,318 battles
15 minutes ago, colonel_duce said:

ja viem, ale blyskavica sa da kupit za uhlie. kazdopadne bez kapitana hrat rovno T7 sa neodvazim.

Proč? Já běžně nakupuji pro vyšší tier nového kapitána bez zkušeností, pokud si předcházející loď nechávám. Taky si jí několikrát projedu bez modulů, abych si vyzkoušel, jak se chová a podle toho moduly vybral (a následně vycvičil kapitána) ...

Úroveň randomu je tak tristní, že ve většině bitev je úplně jedno, jestli máš či nemáš moduly a vycvičeného kapitána, výsledek beztak neovlivníš. A lepší spotřebák plus vlajky si beru jen když o něco jde nebo potřebuji pohnout s expením, jinak povětšinou taky jezdím bez.

Je to součást prodejní psychologie v tobě vyvolat dojem, že se bez těch lepších věciček neobejdeš (každou bitvu) a tím tě motivovat k jejich nákupu za reálné penízky.

Ano, dokážou posunout vlastnosti lodi požadovaným směrem a vylepšit chování v bitvě, to nezpochybňuji, ale mnohem větší část toho, co v bitvě předvedeš, je na tvé straně klávesnice a ta největší (bohužel) na týmu, který ti WG nalosuje. :cap_haloween:

• Cool 1

Players
235 posts
7,824 battles
10 minutes ago, MPosp said:

Proč? Já běžně nakupuji pro vyšší tier nového kapitána bez zkušeností, pokud si předcházející loď nechávám. Taky si jí několikrát projedu bez modulů, abych si vyzkoušel, jak se chová a podle toho moduly vybral (a následně vycvičil kapitána) ...

Úroveň randomu je tak tristní, že ve většině bitev je úplně jedno, jestli máš či nemáš moduly a vycvičeného kapitána, výsledek beztak neovlivníš. A lepší spotřebák plus vlajky si beru jen když o něco jde nebo potřebuji pohnout s expením, jinak povětšinou taky jezdím bez.

Je to součást prodejní psychologie v tobě vyvolat dojem, že se bez těch lepších věciček neobejdeš (každou bitvu) a tím tě motivovat k jejich nákupu za reálné penízky.

Ano, dokážou posunout vlastnosti lodi požadovaným směrem a vylepšit chování v bitvě, to nezpochybňuji, ale mnohem větší část toho, co v bitvě předvedeš, je na tvé straně klávesnice a ta největší (bohužel) na týmu, který ti WG nalosuje. :cap_haloween:

suhlasim, len neviem hrat DD bez Concealment experta, toto je pre mna must have.

Tiez som si nejake lode nechaval, ale zistil som, ze ich vobec nehravam, takto som susil v pristave to nestastie FDG s premium camo, aj Lyona s ktorym ma to uz potom nebavilo. Chcelo by to nejaku moznost si za napr. 200k freeXP spremiovat lod (teda moznost ju pouzivat bez pretrenovania kapitana, aspon od T6 vyssie, napr. Akatsuki)

Sign in to follow this