Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog 20.11.2019 ST: Zmiany w balansie

5 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,973 posts

W wersji 0.8.11 zostaną wprowadzone następujące zmiany:

Japoński lotniskowiec Hosho, Tier IV:

• Zmiany w parametrach celowania torpedami.

Poprzednio bombowce torpedowe Hosho utrzymywały wąski stożek celowania nawet w przypadku manewrowania, co umożliwiało łatwe celowanie. W tej wersji kąt zrzutu będzie rósł w momencie manewrowania. To wpłynie na zmniejszenie efektywności Hosho, a także przywróci właściwości japońskich bombowców torpedowych

Amerykański lotniskowiec Midway, Tier X:

• Zmiany w torpedach:
  • Maksymalne uszkodzenia wzrosną z 4,233 do 5,067;
  • Szansa na wywołanie zalania wzrośnie z 33% do 42%.

Po ostatnich zmianach Midway jest nieco gorszy w porównaniu z innymi okrętami. Zmiany w uszkodzeniach zwiększą efektywność bombowców torpedowych i Midway będzie bardziej konkurencyjny.

Amerykański krążownik Salem, Tier X:

• Czas działania „Radaru dozorowania” zwiększy się z 25 do 40 s.

Ta zmiana zwiększy efektywność okrętu w walce i pomoże lepiej zwalczać wrogie niszczyciele i kontrolować kluczowe obszary map.

Niemieckie pancerniki:

• Elipsa dyspersji dział głównej baterii zostanie dostosowana do takich ustawień, jakie mają amerykańskie i brytyjskie pancerniki.

Zmiana ta zwiększy celność wszystkich niemieckich pancerników i sprawy, że gra nimi będzie bardziej komfortowa

Zmiany w ulepszeniach:

• "Wyszukiwanie hydroakustyczne 1" będzie można zamontować na okrętach od tieru VI wyposażony w sprzęt eksploatacyjny „Sonda hydroakustyczna”.

To ulepszenie będzie można zamontować na niemieckich pancernikach.

Brytyjski krążownik Hawkins, Tier V:

• Wykrywalność z powietrza zostanie zwiększona z 6.36 do 6.44 km

W niektórych przypadkach, wykrywalność z powietrza była mniejsza niż zasięg ognia przeciwlotniczego, zatem została zwiększona.

Wszystkie informacje na Blogu deweloperów są wstępne i mogą ulec zmianie.

Beta Tester
5,175 posts
16,556 battles
27 minutes ago, Greyshark said:

Patrz @NextNoobPlayer, Twoje prośby o buffa dla Midway’a zostały wysłuchane :)

hmm mnie interesują te wartości, kiedy ja po raz ostatni za 4k torpę wsadziłem, no ale szansa podtopienia w górę a to już coś.

49 minutes ago, Dark_Havoc said:

Po ostatnich zmianach Midway jest nieco gorszy w porównaniu z innymi okrętami.

Kulturalnie napisali

[DK-PL]
Players
2,939 posts
32,228 battles
2 hours ago, Dark_Havoc said:

Niemieckie pancerniki:

• Elipsa dyspersji dział głównej baterii zostanie dostosowana do takich ustawień, jakie mają amerykańskie i brytyjskie pancerniki.

Zmiana ta zwiększy celność wszystkich niemieckich pancerników i sprawy, że gra nimi będzie bardziej komfortowa

Cieszy szczególnie ze względy na Scharnhorsta, który nie ma ani dodatkowej Smarka, ani alphy z dział głównych.

PS. W sumie to nie można by go wrzucić na wyższy tier jako "wielki krążownik" ? Bardziej by pasował tam obok Alaski, Kronsztada czy Siegfrieda, oczywiście niekoniecznie na T9, ale na T8 pasowałby elegancko.

PS2. Jeśli chodzi o buff Salema... dla mnie to najlepsza premka T10 w grze, no ale ok, lepszy buffik dla okrętu historycznego niż gdyby miał go dostać jakiś ruski BB :Smile_veryhappy:

• Cool 2

Players
196 posts
3,562 battles
On 11/20/2019 at 7:31 PM, mickecobra said:

Cieszy szczególnie ze względy na Scharnhorsta, który nie ma ani dodatkowej Smarka, ani alphy z dział głównych.

PS. W sumie to nie można by go wrzucić na wyższy tier jako "wielki krążownik" ? Bardziej by pasował tam obok Alaski, Kronsztada czy Siegfrieda, oczywiście niekoniecznie na T9, ale na T8 pasowałby elegancko.

PS2. Jeśli chodzi o buff Salema... dla mnie to najlepsza premka T10 w grze, no ale ok, lepszy buffik dla okrętu historycznego niż gdyby miał go dostać jakiś ruski BB :Smile_veryhappy:

nie mogą go wrzucić na VIII np bo zaraz wejdzie Szary v2 czyli Odyn :D a to sie = dodatkowa sprzedaż (strzelam że na początku przynajmniej będzie tylko za hajs) i zyski :D

WG myśli, po co przenosić stary okręt jak można wypuścić nowy i zarobić znowu ? :D

Ale cieszy mnie bardzo buff dla niemiaszków, od jakiegoś czasu odblokowałem BB i krążki VIII tiery i czekają na zakup i dalsze expienie na lepsze czasy, może wreszcie nadchodzą? :D

Tym bardziej że wreszcie niemiaszki doczekały się jakkolwiek użytecznego dowódcy specjalnego, który ma wyjść wkrótce :D 

• Funny 1

Sign in to follow this