Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.8.11: Runda 2.

16 comments in this topic

Recommended Posts

[MORSA]
Players
99 posts
4,802 battles

Jeśli jest to misja osobista nr.3 jesiennego sezonu to rozumiem, że po wypełnieniu jej dostajemy kontener z okrętem VI poziomu na główne konto.

Pozytyw tej odsłony jest taki, że nie ma misji  lotniami, czyli łatwiej

Players
240 posts
9,007 battles

naprawcie game center,bo nie idzie się zalogować , wcześniej normalnie działało , jeszcze dziś zmieniłem hasło do konta głównego i nadal nie szło się zalogować ,wiec coś u was jest nie tak , po drugie ,usunęło mi konta dodane do game center , miałem dwa dodane i pod public test , nie ma ani jednego po aktualizacji WGC , która automatycznie się zainstalowała mi w sobotę po uruchomieniu 

public test.jpg

Players
240 posts
9,007 battles

nadal nie mogę się zalogować na WGC na public test , co wyście zrobili w ogóle ? support mi odpisuje , zaloguj się hasłem podanym przy pierwszej rejestracji,próbowałem i nic 

[P-W-C]
Community Contributor
751 posts
7,089 battles
21 minutes ago, 111Berti said:

A co z Puerto Rico ? Zakończyłem Dockyard ale okrętu nie dostałem :-(

Cytuje informację z portalu: " Na potrzeby testów nowej mechaniki, koszt struktur i czas budowy okrętu w Stoczni zostaną zmniejszone. Niemniej jednak pamiętajcie, że postępy w budowie okrętu będą zresetowane, gdy rozpocznie się 2. runda testu publicznego. Z tego powodu za zbudowanie okrętu możecie zdobyć nagrodę na zwykłym serwerze dwukrotnie. "

[GHOST]
Beta Tester
14 posts
2,433 battles

Yo, pytanie, czy muszę pobierać dodatkową instalację, która waży dokładnie tyle samo co zwykła gra, czyli 27 gb, żeby zagrać na PTS ?

• Cool 1

Players
5,398 posts
24,445 battles
On 11/21/2019 at 5:45 PM, adamPOLAND said:

nadal nie mogę się zalogować na WGC na public test , co wyście zrobili w ogóle ? support mi odpisuje , zaloguj się hasłem podanym przy pierwszej rejestracji,próbowałem i nic 

Takie uwagi.

1. Konto na public teście, to zupełnie inne konto niż te które używamy w grze.

2. Zauwazyłem, ze jeżeli chcemy używać jakieś zmodyfikowane pliki, dodając ścieżkę dostępu do modów w pliku paths.xml, to serwer nam nie pozwala się zalogować. Edit: nie prawda. Po prostu miałem złe wpisy w jednym pliku.

[MKDP]
Players
103 posts
13,545 battles

Witam ,nic nie montowałem ,nic nie zmieniałem a dziś taki kwiatek, trochę jestem zbulwersowany bo miałem w planie pograć z rana. 

1351509649_Wargaming.netGameCenter2019-11-2507_40_56.thumb.png.f9a52e4a69b9ffcae46881bc9a869784.png

[BAWY]
[BAWY]
Players
21 posts
20,146 battles

chyba nie sądziłeś że dadzą pograć tym okrętem ? po kiego diabła mają się gracze dowiedzieć że nie warto wywalać golda na szybsze zbudowanie po wprowadzeniu na zwykły serwer.to jest interes , nie organizacja charytatywna .

[BASIC]
Players
78 posts
17,349 battles

W pierwszej rundzie wykonałem trzecią misje sezony jesiennego.

Odpalam dzisiaj PTS na drugą rundę, a tam poza standardowymi misjami znalazła się 1 misja sezonu jesiennego... Też tak macie, czy WG postanowiło zaszczycić  mnie resetem misji?

Players
2,871 posts
17,704 battles
On ‎11‎/‎28‎/‎2019 at 10:28 PM, Taiczo84 said:

Zbudowałem Puerto Rico po raz 2 i znów go nie mam w  porcie wy też tak macie???

trzeba go zbudować trzy razy

• Funny 1

[MORSA]
Players
99 posts
4,802 battles

Dołączcie do testów publicznych w sezonie jesiennym i wypełnijcie wszystkie dodatkowe misje, a otrzymacie nie tylko dwa kontenery w nagrodę za każdy z nich, ale również specjalny emblemat za ukończenie dwóch misji sezonowych. Nagrodą główną jest kontener zawierający okręt premium VI poziomu! 

...trzeci sezon jesienny zaliczony, misje wykonane, aktualka weszła a (nagrody głównej-kontener z premką VI poziomu) nie ma :/  

Ma ktoś jakieś info? bo z tego co pamiętam, latem w sezonie letnim klikało się jakiś przycisk "ODBIERZ NAGRODY"

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this