Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
deda_mrazek

Divné ATAGO 6km detekce /2s po výstřelu

7 comments in this topic

Recommended Posts

[P-I-R]
Players
8 posts
10,130 battles

Ahoj, dnes jsem hrál divnou hru 18.11.2019 22:11. Byl tam týpek [EDIT] ,kterej měl ATAGO. V pohodě dostal jsem na prdel zasloužil jsem si to. Ale přece jen mi bylo něco divný. Atago se dalo detekovat jen na vzdálenost 6 km po výstřelu jste jej viděli 2s do vzdálenosti 11km. Po tom co mě sejmul jsem chvíli pozoroval hru a měřil vzdálenosti a chování lidí. Prostě si jen chcete potvrdit, že se nemýlíte a jde o fakt že ta loď je divná. v Průběhu hry překvapoval všechny naše hráče. Ti s nim měli problém také CC a DD. Někdo jej dostal, ale díky této vyjímečné schopnosti se dostal na první pozici. Musím uznat, že radost z hraní byla ta tam. Jestli je to normál tyhle lodě, pak je to důvod tuhle hru nehrát. Pay and Win je konečná všech onlinovek.

Je to normální, aby takhle po výstřelu rychle mizel?

A detekce na 6km?!

Smrdí mi to cheetováním. Dal jsem ticket ať to prověří. A mistra [EDIT] mám na černé listině.

Je to běžné, takovéto pokusy cheetnout si lodičku?

Jak toto nejlépe řešit?

Děkuji

děda Mrázek

[IDDQD]
Korzár
2,777 posts
1,760 battles
11 hours ago, deda_mrazek said:

Ahoj, dnes jsem hrál divnou hru 18.11.2019 22:11. Byl tam týpek [EDIT] ,kterej měl ATAGO. V pohodě dostal jsem na prdel zasloužil jsem si to. Ale přece jen mi bylo něco divný. Atago se dalo detekovat jen na vzdálenost 6 km po výstřelu jste jej viděli 2s do vzdálenosti 11km. Po tom co mě sejmul jsem chvíli pozoroval hru a měřil vzdálenosti a chování lidí. Prostě si jen chcete potvrdit, že se nemýlíte a jde o fakt že ta loď je divná. v Průběhu hry překvapoval všechny naše hráče. Ti s nim měli problém také CC a DD. Někdo jej dostal, ale díky této vyjímečné schopnosti se dostal na první pozici. Musím uznat, že radost z hraní byla ta tam. Jestli je to normál tyhle lodě, pak je to důvod tuhle hru nehrát. Pay and Win je konečná všech onlinovek.

A detekce na 6km?!

Smrdí mi to cheetováním. Dal jsem ticket ať to prověří. A mistra [EDIT] mám na černé listině.

Jak toto nejlépe řešit?

Děkuji

děda Mrázek

Ahoj, máš replay? Že by jsi jej nám sem hodil. Ta loď opravdu divná není a pay to win také ne. Hrávám ji často a takové čáry se mi nestaly. 

Jinak po výstřelu trvá 20 s než se odspostíš (u Ataga je odspotování 9,3 km v top configuraci). 20 s je v závislosti na tom, zda ti nezajede na nějakou překážku. Jediné, co mě v tvém případě napadá je to, že tam byla položená kouřová clona a on ji nějak využíval, aby se rychle po výstřelu odspotil. Otázka je, jak. Proto kdyby jsi mohl, tak sem dej replay. Díky. 

PS: Tebou zmíněný hráč má statistiky spíše podprůměrné. Takže si nemyslím, že mu to Atago takto funguje. :D

Players
5,365 posts
31,615 battles

Atago má detekci při střelbě z kouře 6,7km - to by mohlo být ono.

Jinak - replay najdeš ve složce hry v "replays", ale jen posledních 30 her!

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,246 posts
14,480 battles
11 hours ago, deda_mrazek said:

Ahoj, dnes jsem hrál divnou hru 18.11.2019 22:11. Byl tam týpek [EDIT] ,kterej měl ATAGO. V pohodě dostal jsem na prdel zasloužil jsem si to. Ale přece jen mi bylo něco divný. Atago se dalo detekovat jen na vzdálenost 6 km po výstřelu jste jej viděli 2s do vzdálenosti 11km. Po tom co mě sejmul jsem chvíli pozoroval hru a měřil vzdálenosti a chování lidí. Prostě si jen chcete potvrdit, že se nemýlíte a jde o fakt že ta loď je divná. v Průběhu hry překvapoval všechny naše hráče. Ti s nim měli problém také CC a DD. Někdo jej dostal, ale díky této vyjímečné schopnosti se dostal na první pozici. Musím uznat, že radost z hraní byla ta tam. Jestli je to normál tyhle lodě, pak je to důvod tuhle hru nehrát. Pay and Win je konečná všech onlinovek.

A detekce na 6km?!

Jak toto nejlépe řešit?

Děkuji

děda Mrázek

Jenom jeste poznamka - smaz nick toho hrace ze sveho prispevku jelikoz to odporuje pravdlum fora.

Jinak pokud jsem zabrouzda nejaky mod tak to tu lockne.

A jak uz tu zaznelo tak je dobre sem postnout replay at se na to muzeme kouknout co se tam stalo. Jinak na 99% se o chety nejedna a ani Atago neni pay to win lod (od toho tu jsou jine lode :Smile_hiding::Smile_trollface:)

[WG]
[WG]
WG Staff
7,609 posts
4,588 battles

Zeditováno, zamykat to nebudu, tak nějak chci, aby se děda Mrázek dozvěděl řešení jeho situace :cap_like:

• Cool 2

[-BES-]
[-BES-]
Players
13 posts
26,906 battles

mozno epicentrum + snehova burka, v burke sa totiz znizuje detekcia a zaroven sa znizuje doba na ktoru ta vidiet po vystrele, nie su to 2 sekundy ale ked je clovek nasraty tak sa mu to zda ako 2 sekundy.

• Cool 1

Players
5,365 posts
31,615 battles

Fronta: spot snížen o 10% (DD), 20% ostatní lodě, odhalní  po výstřelu 7s místo 20s, rozptyl (elipsa) se zvyšuje na 1,3násobek

Jen T10 bitvy => jen T8-T10 lodě a jen 3 mapy:

• "North" (Domination mode)
  • "Hotspot" (Domination mode)
  • "Islands of Ice" (Epicenter)

Takže - Atago z 9,3km na 7,4km a při výstřelu mizí po 7s.

Cyklon: postupně snižuje viditenost až na 8km

• Cool 2

Sign in to follow this