Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
husariuss

jak się strzela ręcznie z dział dodatkowych,mam 4 perk

15 comments in this topic

Recommended Posts

Modder
4,701 posts
21,668 battles
8 minutes ago, husariuss said:

jak się strzela ręcznie z dział dodatkowych,mam 4 perk

Całe "ręczne strzelanie" to zaznaczenie celu. CTRL+lewy klik myszką

• Cool 4

[T_F_N]
Players
105 posts
18,178 battles
45 minut temu, husariuss napisał:

Nie strzela się. 

Działa same strzelają do celu który zaznaczysz. 

• Cool 1

[T_F_N]
Players
105 posts
18,178 battles

Na pancernikach z dużycia zasięgiem pomocniczej.

- Georgia

- Bismark i wyżej 

Na francuzach T9 i T10 jak kto lubi.

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
On 11/18/2019 at 5:03 PM, husariuss said:

Nie da się strzelać manualnie, ręcznie działami dodatkowej. 
Można ustawić, że działa dodatkowej będą strzelać do zaznaczonego celu.
Pamiętaj jednak, że jest to dużo lepiej widoczne gdy jesteś ustawiony do celu burtą/bokiem i okręt może strzelić z całej burty.

By to zrobić potrzebny Ci jest następujący perk/umiejętność na kapitanie:
49367dd8c6f5b2f6864670b3fcf3f1b7.png

1. Masz już wymarzony okręt z dodatkową. 
2. Wybierasz powyższą umiejętność na kapitanie. 
3. Masz kogoś wystarczająco blisko Ciebie / w zasięgu Twojej dodatkowej (możesz sprawdzić jej zasięg w porcie lub gdy jesteś w grze wciskając przycisk "H") lub  zaczynasz zmniejszać dystans dzielący Ciebie i przeciwnika. 
4.  Wciskasz przycisk CTRL i przytrzymując go klikasz - na okręt przeciwnika, którego chcesz zasypać dodatkową - lewym przyciskiem myszy.

5. Gdy działa dodatkowej będą w zasięgu, okręt sam powinien co jakiś czas oddać salwę. Pamiętaj, że one też mają swój czas przeładowania (możesz sprawdzić w porcie lub gdy jesteś w grze wciskając przycisk "H" jaki)

Gotowe!

Część z tych video jest trochę stara ale wydaje mi się, że wystarczająco oddają sens strzelania z dodatkowej:

• Cool 1

[E--C]
Players
764 posts
12,678 battles

Skoro już o pomocniczej mowa. Dlaczego od zaznaczenia celu do rozpoczęcia ostrzału jest 1-2 sekundy zwłoki? Nawet, jeśli działa celują w stronę celu i nie muszą się obracać?

Players
125 posts

Moim zdaniem powinno być to rozwiązane nieco inaczej. To gracz, naciśnięciem przycisku powinien przełączać się między dodatkową a główną.

Odpowiadając @brzeczyszkiewicz123 to jest normalne opóźnienie dodatkowej, niekiedy po wyznaczeniu celu mija nawet do 4-5 sekund zanim ta się ogarnie i zacznie strzelać. W dodatku na niektórych okrętach dodatkowa ma ślepe strefy, gdzie nie ma zasięgu.

[E--C]
Players
764 posts
12,678 battles

No dobra, wiem że tak jest, wiem że są ślepe strefy. Ale DLACZEGO to opóźnienie jest? Przecież to bez sensu. W OPL jest to samo. Też zwłoka jest między wleceniem samolotu w strefę a ostrzałem.

[SIYAN]
Players
1,425 posts
1 hour ago, brzeczyszkiewicz123 said:

No dobra, wiem że tak jest, wiem że są ślepe strefy. Ale DLACZEGO to opóźnienie jest? Przecież to bez sensu. W OPL jest to samo. Też zwłoka jest między wleceniem samolotu w strefę a ostrzałem.

Bo to jest jakiś taki głupi mechanizm, że działa są "rozładowane" i dopiero jak cel się znajdzie w zasięgu ataku to się dopiero "przeładowywują" czyli masz zwłokę równą ich reloadowi + kolejna kretyńska rzecz - cel wyjdzie poza zasięg, a oficer arty drze się - "Panowie fajrant rozładować działa i na kawę" - i tak w kółko..., krótko mówiąc secondarka zachowuje się zawsze tak jak główna na początku bitwy - zawsze jest rozładowana.

[B-EYE]
Beta Tester
502 posts
10,357 battles
16 hours ago, Shiryaku said:

Bo to jest jakiś taki głupi mechanizm, że działa są "rozładowane" i dopiero jak cel się znajdzie w zasięgu ataku to się dopiero "przeładowywują" czyli masz zwłokę równą ich reloadowi + kolejna kretyńska rzecz - cel wyjdzie poza zasięg, a oficer arty drze się - "Panowie fajrant rozładować działa i na kawę" - i tak w kółko..., krótko mówiąc secondarka zachowuje się zawsze tak jak główna na początku bitwy - zawsze jest rozładowana.

Jeśli chodzi o OPL to zwłoka jest potrzebna gdyż Ca mają camp równe zasięgowi AA. Lecisz i nagle dymek wywala ci pół eskadry bo wooster płynie. Gra na CV była by "strasznie zabawna".

[TF16]
[TF16]
Players
522 posts
8,575 battles

Okrety startuja bitwe z niezaladowanymi dzialami. Tyczy sie glownej, dodatkowej, plotki.

Za duzo chlopaki w palnik daja po nocach to ranna zmiana musi nadrabiac.

Wroga lajba wplynie w zasieg dodatkowej to dopiero wtedy zaczynaja sie ladowac, glupie, nawet bardzo, ale tak to wlasnie wyglada.

[SIYAN]
Players
1,425 posts
1 hour ago, domirex540 said:

Jeśli chodzi o OPL to zwłoka jest potrzebna gdyż Ca mają camp równe zasięgowi AA. Lecisz i nagle dymek wywala ci pół eskadry bo wooster płynie. Gra na CV była by "strasznie zabawna".

Pisałem o secondary nie OPL

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.