Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zaproszenie do zmiany serwera – oferta ograniczona czasowo

17 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,821 posts
12,314 battles
On 11/18/2019 at 2:33 PM, Basmacz said:

Właśnie - dlaczego nie można się przenieść na ruski server?

Bo u nas cziornych niet! 

(Taki kawal kiedys byl o szpiegu z CIA, co pil, zagryzal i spiewal jak swojak, a oni mu ciagle, ze ty nie nasz, w koncu jak sie poddal i zapytal, jak go zdemaskowali, to wlasnie to zdanie uslyszal):cap_haloween:

Players
16 posts
6,628 battles

Pytanie czy przeniesienie na inny server nie sprawi blokady lokalnych eventów, pamiętam że był taki

problem w Wot i czy już został poprawiony tutaj? 

Players
2 posts
20,334 battles
On 11/18/2019 at 10:55 AM, The_EURL_Guy said:

Potrzebujesz zmiany otoczenia lub bliższego połączenia? Oto Twoja szansa!

Przeczytaj na portalu

przeniersienie,przeniesieniem ale gdzie te konto szukac?ja przez pomylke klinkalem preznies na EU mam ban na swoim koncie bo jest przeniesione gdzies na NA probowalem ale moje konto tam nie dziala

[WDMF]
Players
45 posts
3,235 battles

Ludzie, to jest jakaś kpina z graczy!!!! Zgłosiłem się na przeniesienie na NA i oczywiście 09.12 zablokowali mi konto na EU, a nie dostałem danych dostępowych na NA. Piszę do supportu o co chodzi, a oni na to, że mają problem z przeniesieniem i mam cierpliwie czekać! Więc piszę gościowi, że chromole te ich cudowną propozycję i chce zrezygnować z przeniesienia i chce wrócić na stary serwer. Więc support nie jest wstanie pomóc i ponoć zostało to zgłoszone do techników z WG. Pytam dzisiaj ile mam czekać tak orientacyjnie i dostałem odpowiedź, że trudno powiedzieć...podejrzewam, że konta nie da się odzyskać i cały dorobek poszedł się pier...porażka WG! Jawna kpina z graczy, takie rzeczy załatwia się priorytetowo! Dla mnie już teraz to jest skandal i nawet ludziom nie wysłali maila, nawet nie ma wzmianki, że jak zwykle coś spieprzyli....

• Cool 1
  • Funny 1

[WDMF]
Players
45 posts
3,235 battles

WG KPINA!!! Tydzień czekam na jakiekolwiek info w sprawie zaginionego konta...brak słów.

• Funny 1

Players
1,964 posts
13,622 battles
28 minutes ago, Ksosik said:

WG KPINA!!! Tydzień czekam na jakiekolwiek info w sprawie zaginionego konta...brak słów.

Dostaniesz jakieś inne używane konto :)

• Funny 1

Players
1,964 posts
13,622 battles

@WG_LumberjackPaytoRico, z dupy promocja na dublony dla części serwera, rework cv, wywalanie serwera co patch - to standard i już się przyzwyczailiśmy. Ale tego jeszcze nie grali.

I teraz mówię serio, weź zobacz jak masz czas i masz możliwości o co chodzi bo to jest dziwne nawet jak na WG. I dość niepokojące. Zablokowane konto za 7 dni?. To każdy informatyk z ręki by wklepał dane na nowe konto.

• Cool 1

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,149 posts
18,065 battles
6 minutes ago, SzakalDarkstar said:

@WG_LumberjackPaytoRico, z dupy promocja na dublony dla części serwera, rework cv, wywalanie serwera co patch - to standard i już się przyzwyczailiśmy. Ale tego jeszcze nie grali.

I teraz mówię serio, weź zobacz jak masz czas i masz możliwości o co chodzi bo to jest dziwne nawet jak na WG. I dość niepokojące. Zablokowane konto za 7 dni?. To każdy informatyk z ręki by wklepał dane na nowe konto.

No a propo Szakal, cały klan liczył na to, że się wyprowadzisz od nas do Azjatów, mam nadzieje, że Twój wniosek czeka jeszcze na rozpatrzenie.

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
13 hours ago, Ksosik said:

Powinieneś móc się zalogować już od prawie tygodnia.
Jeśli próbowałeś logować się do EU i nie działa to wyslij ticket do customer support i podaj mi numer zgłoszenia. 

[WDMF]
Players
45 posts
3,235 battles

Hej, dzięki za pomoc Lumberjack. Wszystko działa, jak należy. Pływam po wodach europejskich, a nie amerykańskich :) 

Piszesz, że działa od tygodnia...szkoda, że support tego nie raczył przekazać, tylko kazał czekać.

Pozdrawiam 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.