Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Velitelé z Ringu – vyzvedněte si je uvnitř!

37 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Privateer
3,578 posts
5,188 battles
7 minutes ago, Ajax102 said:

Rozmyslam ci dam Jingla na  HMS Hood, alebo HMS Vanguard....

Proč ? Jsou to premiovky , ty sežerou kapitána z jakekoliv lodě . Dobře z DD blbě . protože perky . Co třeba Goliaš až bude ?

• Cool 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,419 posts
11,921 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Proč ? Jsou to premiovky , ty sežerou kapitána z jakekoliv lodě . Dobře z DD blbě . protože perky . Co třeba Goliaš až bude ?

Davat Jinglse jinam nez na HMS Warspite je svatokradez :fish_viking::cap_viking:

• Cool 1
  • Funny 1

Players
89 posts
9,973 battles
2 hours ago, Sigimundus said:

Davat Jinglse jinam nez na HMS Warspite je svatokradez :fish_viking::cap_viking:

Já si ho hodím na britskou CA lajnu.

Bohužel ta uplně správná loď (HMS Brazen F22) ve hře není a nebude...

Players
85 posts
8,543 battles
15 minutes ago, Tobi_1989 said:

Já si ho hodím na britskou CA lajnu.

Bohužel ta uplně správná loď (HMS Brazen F22) ve hře není a nebude...

Možno bude v budúcnosti v panamerickej lajne 

[FIMRA]
Players
231 posts
10,412 battles
14 hours ago, Stratos_HF said:

asi preto, ze sa na to nepozeram ako hrac. Skor mi ide o to, ze legenda bude na legende :Smile_Default:  Co sa tyka Goliasa zatial ma nijako tato lodicka netrapi, ani Odin ani ine papierove lodicky. Prave sa mi podarilo nazbierat uhlie na Yoshino a zbieram free xp na Azumu.

K HMS Brazen, v 1994 ta lod nabehla na plytcinu....by ma zaujimalo ci bol v tej dobe na palube aj Jingles :Smile_trollface:

[IDDQD]
Privateer
3,578 posts
5,188 battles
21 minutes ago, Ajax102 said:

asi preto, ze sa na to nepozeram ako hrac. Skor mi ide o to, ze legenda bude na legende :Smile_Default:  Co sa tyka Goliasa zatial ma nijako tato lodicka netrapi, ani Odin ani ine papierove lodicky. Prave sa mi podarilo nazbierat uhlie na Yoshino a zbieram free xp na Azumu.

K HMS Brazen, v 1994 ta lod nabehla na plytcinu....by ma zaujimalo ci bol v tej dobe na palube aj Jingles :Smile_trollface:

Jo to beru .

Sice , jak často s těma lodičkama jezdíš ? Takže otázka jeho přesunutí jsou tři ? kliknutí myši ( Goliaše bych stejně postavil na výdrž , takže ala bitevka ) . Ale je to můj názor , nikomu ho nenutím .

Na to plytčinu se ho zeptej , někde pod jeho videem na trubce , třeba ti odpoví :Smile_honoring:

• Cool 1

Players
89 posts
9,973 battles
12 hours ago, beautifulbutterfly said:

Možno bude v budúcnosti v panamerickej lajne 

Raketová eskortní fregata z 80. let? Já doufám že ne :D

[FIMRA]
Players
231 posts
10,412 battles
16 hours ago, Sigimundus said:

Jingles sice s tou bradou vyzera ako Matuzalem, ale tak stary nie je, aby som ho daval na lod z velkej vojny :Smile_Default:

Players
245 posts
6,441 battles
2 hours ago, Tobi_1989 said:

Raketová eskortní fregata z 80. let? Já doufám že ne :D

world of tank blitz (konzolová verzia) má na superteste ATM - teda (navádzané) protitankové strely / rakety. Takže prečo by nie? :Smile_trollface: 

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles
23 hours ago, unhappy360 said:

world of tank blitz (konzolová verzia) má na superteste ATM - teda (navádzané) protitankové strely / rakety. Takže prečo by nie? :Smile_trollface: 

Blitzy jsou mobilní verze a s jeho vývoji pracuje naprosto jiný tým, čili není to Petrohrad and Minsk.

Konzolová verze se jmenuje Legends pro lodě a pro tanky buď přímo World of Tanks Console, nebo Mercenaries...

[IDDQD]
Alpha Tester
3,663 posts
22,486 battles

Jinglesův dabing je dle očekavání skvělej a díky moc za něj, ale....
Třídění hlášek je nesmyslné. Například po potopení lodě mi Jingles suše oznámí, že jsem potopil ponorku nebo že to byla letadlovka.
Je to docela škoda. Dočkáme se opravy @YabbaCoe?

[SALIS]
Moderator
576 posts
14,671 battles
24 minutes ago, TheComedian1983 said:

Třídění hlášek je nesmyslné. Například po potopení lodě mi Jingles suše oznámí, že jsem potopil ponorku nebo že to byla letadlovka.

Já myslel, že je to fíčura, jako odraz toho jak Jingles "občas" zaměňuje typy lodí :Smile_teethhappy:(a aby byl výrazně unikátní,, a bylo to "vtipnější"):Smile_Default:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,663 posts
22,486 battles

No práve jsem potopil enemáka (byl z hezké kolekce pěti) a Jingles mě pochválil, že jsem potopil spojeneckou loď. Jinglesův humor mám sice rád, ale tohle asi není zrovna jeho styl :Smile_smile:

Players
245 posts
6,441 battles
20 hours ago, YabbaCoe said:

Blitzy jsou mobilní verze a s jeho vývoji pracuje naprosto jiný tým, čili není to Petrohrad and Minsk.

Konzolová verze se jmenuje Legends pro lodě a pro tanky buď přímo World of Tanks Console, nebo Mercenaries...

jop dikes za upresnenie, ja len tolko, ze aj ked na tom pracuju iny ludia, nezanema, ze sa to do ostatnych platforiem nedostane. Je to len otazka casu. A samozrejme vole vyvojara.

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles
14 hours ago, TheComedian1983 said:

No ve skutečnosti je to "Working as intended", resp. na vyloženě na žádost komunity, jelikož jak tady Dave naznačuje, Jingles zaměňuje třídy lodí, proto jsou tyto hlášky někde zpřeházené, účelně. 

• Cool 4

[T-N-T]
5,419 posts
11,921 battles
16 hours ago, TheComedian1983 said:

Tak ty uz mas nadosmrti zakazano cokoliv reportovat. Hlavni featuru Jinglse oznacis za bug :fish_palm::Smile_smile::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

A hlavne "Thats Aoba" :cap_like:

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,663 posts
22,486 battles

Mea culpa.
Já Jinglese (a dále už jen Focha) sledoval jen v tancích a lodičkové streamy/videa nesleduju téměř vůbec, takže tyhle fórky mě nějak minuly.

[T-N-T]
5,419 posts
11,921 battles
15 minutes ago, TheComedian1983 said:

Mea culpa.
Já Jinglese (a dále už jen Focha) sledoval jen v tancích a lodičkové streamy/videa nesleduju téměř vůbec, takže tyhle fórky mě nějak minuly.

Jako pokani ted budes muset zkouknout vsech 344 videi co natocil s WoWs tematikou :fish_glass::Smile_teethhappy:

A nic si z toho nedelej nam taky v nasem softwaru uzivatele reportuji featury jako bugy :Smile_smile::Smile_teethhappy:

• Funny 3

[IDDQD]
Privateer
3,578 posts
5,188 battles
17 minutes ago, Sigimundus said:

Jako pokani ted budes muset zkouknout vsech 344 videi co natocil s WoWs tematikou :fish_glass::Smile_teethhappy:

A nic si z toho nedelej nam taky v nasem softwaru uzivatele reportuji featury jako bugy :Smile_smile::Smile_teethhappy:

TVL 344 dílů ?

Co vím z vyprávění manželky , tak je to jak ulice nebo růžovka ?

Největší sranda byla když blesk vypálit antenní zesík pro barák a vítr hnul z naším satelitem , že vytrhnul i kabel ze snímače . Všechno se to událo v pátek - a to nikdo nedělá . Šmarjá to byl klid . A čistě náhodou jsem byl na chalupě a zapomněl heslo do routeru ( omezení rychlosti ) , takže jí kostičkoval i interne :Smile_glasses:

Do dneška se za to stydím :Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.