Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Filmują! Streamują! Grają!

16 comments in this topic

Recommended Posts

[P-W-C]
Community Contributor
510 posts
4,581 battles

Niestety artykuł miał się ukazać trochę wcześniej.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
396 posts
8,392 battles
2 godziny temu, exalisem napisał:

"Zapraszam 8 listopada"....

Tia, cykl przetwarzania danych w WG jest imponujący ;) 

Players
70 posts
10,134 battles

Witam ,Jak dla mnie wystarczy by WIADOMOŚCI docierały  na CZAS ,niektóre ,a szczególnie o misjach przychodzą nawet z 5 dni po ,i na wykonanie masz mało czasu.

GRA jest bardzo FAJNA ,ale co niektórzy wprowadzają zamieszanie i psują WIZERUNEK gry i WG , a to negatywnie wpływa na werbowanie nowych graczy.

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 1

Players
1,814 posts
12,276 battles
5 hours ago, Baltona_2016 said:

Witam ,Jak dla mnie wystarczy by WIADOMOŚCI docierały  na CZAS ,niektóre ,a szczególnie o misjach przychodzą nawet z 5 dni po ,i na wykonanie masz mało czasu.

GRA jest bardzo FAJNA ,ale co niektórzy wprowadzają zamieszanie i psują WIZERUNEK gry i WG , a to negatywnie wpływa na werbowanie nowych graczy.

Ale zdajesz sobie sprawę, że to samo WG spowodowało to opóżnienie i popsuło WIZERUNEK gry i swój, a nie "niektórzy"? :Smile_facepalm:

Tak tylko retorycznie pytam.:Smile_hiding:

Players
0 posts
28 minutes ago, MACK_PL said:

A tam, się przejmujecie. Niektórzy uwielbiają Frieslanda, bo był pod polską banderą... :Smile_hiding:

Tak samo jak niektórzy Błyskawice

Beta Tester
679 posts
9,953 battles

Błyskawica przynajmniej rzeczywiście miała z tą banderą coś - niecoś wspólnego :Smile_Default: To, że Friesland nosił ją na testach - cóż, nie było akurat innej bandery w "drzewku". Viribus Unitis też na teście pływał w drzewku niemieckim z banderą a la Kriegsmarine :Smile_Default:

Players
70 posts
10,134 battles

Witam ,to były tylko moje zastrzeżenia ,a uderz w stół to ........

Koniecznie domagacie się kto konkretnie ? Po co to WAM ?By napędzać spiralę NIENAWIŚCI i by ZNIECHĘCAĆ szarych graczy !

Pisałem ,tu konkrety , KTO i CO ,to dostałem po paluszkach.

Gra jest FAJNA i Mi się bardzo podoba ,lecz niektórym od testowania to chyba się coś po ten tego ............., Ja wiem komu i z TYMI OSOBAMI NIE CHCĘ MIEĆ JUŻ DO CZYNIENIA !!!

PS: Chciałem tylko zwrócić uwagę admin.na dobór współpracowników.

Pozwólcie mi spokojnie grać,i bawić się grą .

Z poważaniem Dziadek Piotr.

• Funny 2

Players
0 posts
6 hours ago, Baltona_2016 said:

Witam ,to były tylko moje zastrzeżenia ,a uderz w stół to ........

Koniecznie domagacie się kto konkretnie ? Po co to WAM ?By napędzać spiralę NIENAWIŚCI i by ZNIECHĘCAĆ szarych graczy !

Pisałem ,tu konkrety , KTO i CO ,to dostałem po paluszkach.

Gra jest FAJNA i Mi się bardzo podoba ,lecz niektórym od testowania to chyba się coś po ten tego ............., Ja wiem komu i z TYMI OSOBAMI NIE CHCĘ MIEĆ JUŻ DO CZYNIENIA !!!

PS: Chciałem tylko zwrócić uwagę admin.na dobór współpracowników.

Pozwólcie mi spokojnie grać,i bawić się grą .

Z poważaniem Dziadek Piotr.

co?

[AAA-]
Players
19 posts
9,056 battles
17.11.2019 o 15:23, Baltona_2016 napisał:

JESLI KTOS UWAZA ZE JEST OK TO CHYBA JESZCE NIE OTWORZYL OCZU ... JEST WIELE NIEDOCIAGNIEC W TEJ GRZE PO PIERWESZE NIEKTURE OKRETY  PRZED WOJENNE MIUSZA SPOTKAC SIE  WALCE Z NOWOCZESNIEJSZYMI POZIOM VI

[ISEN]
Players
190 posts
9,637 battles
22 godziny temu, GEWOO napisał:

JESLI KTOS UWAZA ZE JEST OK TO CHYBA JESZCE NIE OTWORZYL OCZU ... JEST WIELE NIEDOCIAGNIEC W TEJ GRZE PO PIERWESZE NIEKTURE OKRETY  PRZED WOJENNE MIUSZA SPOTKAC SIE  WALCE Z NOWOCZESNIEJSZYMI POZIOM VI

Kluczowe jest tu słowo GRA. I ono zamyka temat walk jednostek starszych z nowszymi. A poza tym ortografia bracie, o aż oczy bolą.

• Funny 1

[AAA-]
Players
19 posts
9,056 battles
19.11.2019 o 20:19, ob1wan napisał:

Kluczowe jest tu słowo GRA. I ono zamyka temat walk jednostek starszych z nowszymi. A poza tym ortografia bracie, o aż oczy bolą.

JAK KOGOS OCZY BOLA JEGO PROBLEM ORTOGRAFJA U MNIE W NAJLEPSZYM STANIE ALE NIE MAM POLSKICH ZNAKOW W NL

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.