Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Viper3_1

Problém.

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
1,410 battles

Od doby kdy WOW přestalo podporovat DirectX 9- Nemůžu hrát . Mám WIN 10.1 a několik let mě ani n.enapadlo, že by něco takového mělo zrovna mě vadit. Nemám žádnej  superstroj- jen  skoro běžný comp. Na nižší úroven grafiky( ne nejnižší ) to přijatelně šlapalo- momentálně v nastavení je položka DirextX 11 a to můj počítač prostě nemá. Chtěl jsem to zkusit stáhnout, ale dočetl jsem se že na to neexistuje balíček a že mám DirectX 12. A to je mi na dvě věci na h ……. Chtěl bych hrát dál- nevím co dál. p.s. rada typu kup si novej comp je taky k ho...

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,428 battles
30 minutes ago, Viper3_1 said:

...... Chtěl jsem to zkusit stáhnout, ale dočetl jsem se že na to neexistuje balíček....

Ahoj. Nejsem žádný odborník na DirectX, ale 11 jde stáhnout přímo u mrkvosoftu.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,428 posts
11,970 battles
18 hours ago, Viper3_1 said:

Od doby kdy WOW přestalo podporovat DirectX 9- Nemůžu hrát . Mám WIN 10.1 a několik let mě ani n.enapadlo, že by něco takového mělo zrovna mě vadit. Nemám žádnej  superstroj- jen  skoro běžný comp. Na nižší úroven grafiky( ne nejnižší ) to přijatelně šlapalo- momentálně v nastavení je položka DirextX 11 a to můj počítač prostě nemá. Chtěl jsem to zkusit stáhnout, ale dočetl jsem se že na to neexistuje balíček a že mám DirectX 12. A to je mi na dvě věci na h ……. Chtěl bych hrát dál- nevím co dál. p.s. rada typu kup si novej comp je taky k ho...

A co mas za grafickou kartu? Starsi graficke karty neumi pouzivat directx11 a ani directx12

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.