Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Misje bojowe w wersji 0.8.10

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
143 posts

ja mam pytanie czy za te 5 dni to jak mam 2x punkty resetu drzewek to mi się zamieni to na 1x. Brakuje mi niewiele do zbadania 2 raz 10 tieru (Zao) i pytanie czy cisnąć czy nie?

Players
143 posts

czyli nie warto już inwestować kasy w W., bo nawet pracownicy nie wiedzą co będzie za 5-7 dni.

zlikwidowali komentarze bo niby na forum częściej czytają - ta akurat. Proste jedno pytanie i brak odpowiedzi od 3 pełnych dni.

[P-W-C]
Community Contributor
510 posts
4,581 battles

Dokładnie 3 minuty zajęło mi znalezienie odpowiedzi. :) Z czego większość czasu to próba zrozumienia pytania. Może zamiast się bulwersować to warto zacząć pisać poprawnie w naszym języku?

Odpowiedź znajdziesz dokładnie w poniższym artykule. Dokładnie w tej części: " Sezony w Agencji badawczej będą działać w ten sposób, że punkty badawcze za pierwsze zwycięstwo będą podwajane dla okrętów z pierwszej linii zresetowanej w danym sezonie. Podwójna premia dostępna będzie dla tych okrętów nawet po zakończeniu sezonu, aż do pierwszego zwycięstwa na nich odniesionego. "

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/research-bureau/

Players
143 posts

po pierwsze jak to opisać niby poprawnie.

po drugie - jak napisane jest w artykule RESET podwójnego mnożnika to co mam wydedukować.

3. 3 dni i brak odpowiedzi na forum co miało być leprze od komentarzy pod artykułami - wątpię by ktokolwiek na forum wchodził po to by czytać komentarze. Pod artykułami były przejrzyste i nie wymagało przechodzenia na inną stroną www. Na forum są albo zapaleńcy, albo ktoś z frustrowany, albo przez przypadek (np. początkujący, powracający po dłuższej nieobecności).

- Dygresja jak uruchomiłem Wota po roku to szok o co lo to z tymi wszystkimi nowościami. I patrze 70k graczy, czyli te zmiany są odstraszające dla nowego gracza. Jak osoba po 30k bitwach nie ogarnia tych wyskakujących powiadomień, to co ma zrobić świerzak. Tak przecież pało ArmorW.

4. update 8.10, a odpowiedź jest w innym artykule z update 8.7 - czyli jak coś jest napisane 5 miesięcy temu to będzie na bank za 5 miesięcy (np. Okręty Podwodne ich brak, i inne tego typu zmiany w kolejnych updata'ch).

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,224 posts
5 hours ago, Socyn said:

czyli nie warto już inwestować kasy w W., bo nawet pracownicy nie wiedzą co będzie za 5-7 dni.

zlikwidowali komentarze bo niby na forum częściej czytają - ta akurat. Proste jedno pytanie i brak odpowiedzi od 3 pełnych dni.

Proste jak dla kogo. Ja np. nie rozumiem, o co w nim chodzi. A skoro nie rozumiem, to i nie odpowiadam.

• Bad 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.