Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.10 - Italské křižníky: 2. část

2 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles

ffecf41e-0519-11ea-af7b-38eaa735f4cc.jpg

Kapitáni! :cap_viking:

Italský cyklus pokračuje! S vydáním aktualizace 0.8.10 bude výzkum větve italských křižníků zpřístupněn všem.

Nová sbírka věnována italskému námořnictvu se skládá ze čtyř sekcí se čtyřmi předměty v každé. Odměnou za sestavení sekcí je 1 den prémiového účtu.

Odměnami za sestavení celé sbírky jsou úspěch a jedinečný italský velitel Luigi Sansonetti, který má následující talenty:

• Sežehnut zuřivostí – aktivuje se, když získáte úspěch „Spojenec “, a o 15 % snižuje dobu nabíjení děl hlavní baterie.
  • Triumfální tažení – aktivuje se poté, co zničíte nepřátelskou loď, a o 8 % prodlužuje dostřel děl hlavní baterie. Dá se aktivovat jen jednou za bitvu.
  • Zoufalý odpor – aktivuje se poté, co získáte 100 stuh za zásahy granáty hlavní baterie, a o 10 % prodlužuje dobu účinku všech spotřebních doplňků. Dá se aktivovat jen jednou za bitvu.

Kromě výše zmíněných talentů se tento italský velitel pyšní dvěma vylepšenými schopnostmi: „Expert nabíječ“ a „Zrychlení torpéd“.

e7607aa0-012d-11ea-8798-38eaa735f4cc.jpg

Více přesnějších informací najdete v článku na portále.

Jaké jsou vaše názory na pokračování italského cyklusu?

[PPH]
Players
524 posts
13,072 battles

Rozjel jsem dnes ITA lajnu... protože jsem smolař a mírný buřič a z první fáze nevypadla žádná mise ( a potažmo loď ze stromu) a navíc k tomu sádlo-máslo-chista... tak jedu lajnu pěkně poctivě od T1.. To, co ale dělají letadlovky na T4... je mírnými slovy HNUS ( a nemyslím ten zelenej z Twilightu ) - hraji už nějaký pátek a tak nějak tuším co dělat když okolo letí letadýlka... ale v aktuální stavu jsou T4 a T5 ( pokud nejste letadlovka) absolutně otravné - AA bezzubá, CV 2 na bitvu... Být nováčkem, tak se nedostanu ani na T6 protože hra by byla uninstall.. Opakuje se to tu do zblbnutí... vybalancujte T4 letadlovky

Jinak ti Taliáni jsou takoví... průměr.... ničím nijak moc neoslovili - SAPy dávají občas větší dmg... občas menší.... ale skoro vždy mi pocitově chybí ten oheň - hlavně na BBčka - těm moc neubližují... AP na bůčky bývají solidní ( ale zase u nižších tierů RNG nerad dává citadely), torpeda... řeknu to takhle - pokud někdo dostane italským torpedem, tak se jedná  o zjevný omyl odesílatele i příjemce - jsou tak pomalá, že je to spíš mina:crab:. Zatím tomu dávám šanci a protrpím na T6... pokud dojdu na T8 - kde jsem koupil trvalou kamufláž, tak tam bude asi lajna uzavřena... dojdu li tam :-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.