Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.10 - Všeobecná zpětná vazba

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles

WG_SPB_WoWS_Italian_Arc_720x192.jpg

Kapitáni! :cap_yes:

Kvůli instalaci aktualizace bude server nedostupný:

• 14.11.2019 06:00 - 09:00 SEČ

Akce věnovaná Itálii pokračuje!

Nyní je kompletní linie italských křižníků připravena k vyzkoumání. Můžete také získat novou sbírku „Rozhodně a rychle“ a jedinečného italského historického velitele – Luigiho Sansonettiho – který disponuje třemi speciálními talenty. Kromě toho vás čeká nová sezóna hodnocených bitev, různá technická vylepšení a spousta dalších věcí!

Veškeré věci ohledně aktualizace 0.8.10 najdete v článku na portále

V následujících vláknech můžete diskutovat na téma:

Co na tuto aktualizaci říkáte? Napište nám své názory!

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 5 minutami Yamashiro42 řekl/a:

Ovlivní aktualizace nějak dnešní a zítřejší klanové bitvy, @YabbaCoe?

V den aktualizace neprobíhají klanové bitvy. Je to dáno z toho důvodu, že máme cross-server MM a tím pádem by regiony, kde je aktualizace dříve měly výhodu v dostupných nových věcech a taky prostě i k balancu a změnám nejde, aby každý byl v jiné aktualizaci.

Players
235 posts
14,555 battles
5 minutes ago, YabbaCoe said:

V den aktualizace neprobíhají klanové bitvy. 

Takže chápu správně, že dnes od sedmi hrát můžeme, ale zítra ne? Právě proto, že vím, že kolem aktualizací se nehraje, se ptám, jak to přesně je. :cap_hmm:

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 1 minutou Yamashiro42 řekl/a:

Takže chápu správně, že dnes od sedmi hrát můžeme, ale zítra ne? Právě proto, že vím, že kolem aktualizací se nehraje, se ptám, jak to přesně je. :cap_hmm:

Ani dneska, ani zítra klanovky nejsou

• Angry 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,418 battles
9 hours ago, YabbaCoe said:

Ani dneska, ani zítra klanovky nejsou

Nechci prudit, ale sežeň si lepší informační kanál. Dnes klanovky byly. :fish_palm:

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 10 hodinami Houbus řekl/a:

Nechci prudit, ale sežeň si lepší informační kanál. Dnes klanovky byly. :fish_palm:

no taky čumím, jak vůl na vrata... my přímo dostali informaci, že v den updatů žádné klanovky nejsou. Kruciš. Prosímtě, na kterém serveru jste klanovky hráli včera?

• Angry 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,418 battles
5 minutes ago, YabbaCoe said:

no taky čumím, jak vůl na vrata... my přímo dostali informaci, že v den updatů žádné klanovky nejsou. Kruciš. Prosímtě, na kterém serveru jste klanovky hráli včera?

Normál EU.

Players
235 posts
14,555 battles
13 minutes ago, YabbaCoe said:

Dostal jsem zdupec od klanu, že jsem včera nedorazil na bitvy, i když dalších 7 lidí na mě čekalo. Takže nám dlužíš 8 x 550 oceli (obvykle stihneme tak pět vítězných bitev za večer).:cap_viking:

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 36 minutami Yamashiro42 řekl/a:

A dneska teda CB budou, nebo ne (na EU)?

Fakt se omlouvám. Upřímně ti řeknu, co se tady stalo. My vždycky před každým updatem vidíme a de facto se i učíme věci, co jsou v novém updatu. No a tam byla větička "no Clan Battles will be held on the release days of any updates. A detailed schedule of the Clan Battles will be available in the game client." Ještě jsem si to ověřil s kolegy a pak ti odepsal. Voilá, ráno čučím, že co to... V Patchnotes na článku tato věta byla vymazána, ale tak nějak nám to zapomněli říct. Místo toho platí to, co je v článku ke klanovkám, čili: V den vydání jakýchkoliv aktualizací se klanové bitvy konají pouze v hlavním čase vašeho serveru. 

Takže dle tohoto by měly být dneska klanovky na EU serveru. Jeeeeenže nám to v herním klientu povolovalo Asijský server.

ČIli můj odhad... ono je to během updatu vyplé, že můžeš hrát jen na vlastním serveru. Na jiný server se tak můžeš připojit pouze když ten server má už nový update a tvůj server už tento update má také.

• Cool 1

Players
235 posts
14,555 battles
9 minutes ago, YabbaCoe said:

Fakt se omlouvám. Upřímně ti řeknu, co se tady stalo. My vždycky před každým updatem vidíme a de facto se i učíme věci, co jsou v novém updatu. No a tam byla větička "no Clan Battles will be held on the release days of any updates. A detailed schedule of the Clan Battles will be available in the game client." Ještě jsem si to ověřil s kolegy a pak ti odepsal. Voilá, ráno čučím, že co to... V Patchnotes na článku tato věta byla vymazána, ale tak nějak nám to zapomněli říct. Místo toho platí to, co je v článku ke klanovkám, čili: V den vydání jakýchkoliv aktualizací se klanové bitvy konají pouze v hlavním čase vašeho serveru. 

Takže dle tohoto by měly být dneska klanovky na EU serveru. Jeeeeenže nám to v herním klientu povolovalo Asijský server.

ČIli můj odhad... ono je to během updatu vyplé, že můžeš hrát jen na vlastním serveru. Na jiný server se tak můžeš připojit pouze když ten server má už nový update a tvůj server už tento update má také.

Díky za info. Tu ocel nám můžeš nechat připsat do klanové pokladnice, rozdělím ji pak členům alfa týmu. :crab:

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 30 minutami YabbaCoe řekl/a:

Potvrzeno od vývojářů! Cross-server MM není dostupný, dokud všechny servery nejsou updatovány, pouze "lokální" klanovky, čili pro nás pouze klanovky na EU. Jakmile poslední server (čili opět EU) je updatován, cross-server MM pro klanové bitvy je opět povolen. Tím pádem pro jistotu přesně toto bude napsáno v budoucnu v různých článcích, především v tom ohledně probíhající sezóny klanových bitev. 

Před 22 minutami Yamashiro42 řekl/a:

Díky za info. Tu ocel nám můžeš nechat připsat do klanové pokladnice, rozdělím ji pak členům alfa týmu. :crab:

Přiznávám, že to byla moje chyba a jisté nepochopení mezi hromadou lidí, ale bohužel v mojich silách není, abych připisoval ocel. Ono připisování čekohokoliv jiného si vyžaduje povolení, ale ocel je celkově nedotknutelná.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,416 posts
11,891 battles
3 minutes ago, YabbaCoe said:

Potvrzeno od vývojářů! Cross-server MM není dostupný, dokud všechny servery nejsou updatovány, pouze "lokální" klanovky, čili pro nás pouze klanovky na EU. Jakmile poslední server (čili opět EU) je updatován, cross-server MM pro klanové bitvy je opět povolen. Tím pádem pro jistotu přesně toto bude napsáno v budoucnu v různých článcích, především v tom ohledně probíhající sezóny klanových bitev. 

Přiznávám, že to byla moje chyba a jisté nepochopení mezi hromadou lidí, ale bohužel v mojich silách není, abych připisoval ocel. Ono připisování čekohokoliv jiného si vyžaduje povolení, ale ocel je celkově nedotknutelná.

Zabaku kdyz tak nakup tady nejakou tu ocel at muzes potom rozdavat na nejakem srazu hracum :Smile_trollface::cap_like:

https://www.kondor.cz/pasova-a-plocha-ocel/c-1445/

• Funny 2

Players
235 posts
14,555 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Hele, nečekal jsem, že by to mohlo projít. Ale když mi aspoň slíbíš, že budeš průběžně „nahoru“ posílat zpětnou vazbu, že klanovky ve formátu 8×8 jsou fakt moc hráčů pro běžné klany, tak Ti to odpustím… :fish_aqua:

1 hour ago, Sigimundus said:

Zabaku kdyz tak nakup tady nejakou tu ocel at muzes potom rozdavat na nejakem srazu hracum :Smile_trollface::cap_like:

https://www.kondor.cz/pasova-a-plocha-ocel/c-1445/

Dobrý nápad :cap_like:

Players
10 posts
3,142 battles

S novým patchem si prostě nezahraju! Od včerejška do dneška pokus o 5 bitev...

Do 3 jsem se dostal 3´ po začátku, na konci vždy zamrznutí klienta a do 2 vůbec...jen jsem koukal na ubývající lodě v soupisce.

Máte někdo podobný problém?  :(

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 17 hodinami Yamashiro42 řekl/a:

Hele, nečekal jsem, že by to mohlo projít. Ale když mi aspoň slíbíš, že budeš průběžně „nahoru“ posílat zpětnou vazbu, že klanovky ve formátu 8×8 jsou fakt moc hráčů pro běžné klany, tak Ti to odpustím… :fish_aqua:

Dobrý nápad :cap_like:

To už se stalo prakticky na začátku těchto klanovek... řešili jsme to tady. Prostě jsme zkusili tento formát, jak bude úspěšný a proveditelný. Stále je v sázce možnost, že pro příští sezónu to zase půjde zpátky. Nebo taky ne. Nic slíbit nemůžu.

Před 11 minutami LeeVanEc řekl/a:

S novým patchem si prostě nezahraju! Od včerejška do dneška pokus o 5 bitev...

Do 3 jsem se dostal 3´ po začátku, na konci vždy zamrznutí klienta a do 2 vůbec...jen jsem koukal na ubývající lodě v soupisce.

Máte někdo podobný problém?  :(

Zkus si projet integritu hry:

integrita.jpg

Udělej WG Check:

wgcheck.png

a kontaktuj prosímtě hráčskou podporu. Díky

[U333]
Players
107 posts
10,039 battles

Dal jsem asi 10 her s KAGOU ty zaměřovače bombarderů jsou super  ( za 10 her se 1x stalo že bombarter vystartoval bez zaměřovacího kříže  po prvním kliknutí na utok to zase naskočilo při této četnosti to nelze považovat za chybu ) ale to že se kříž neschovává pod letadlem je super:cap_like:

a vylepšení zvuku u letadel při náletu se mi taky líbí:cap_like:

Players
10 posts
3,142 battles
Spoiler
On 11/15/2019 at 10:41 AM, YabbaCoe said:

.............................................

Zkus si projet integritu hry:

integrita.jpg

Udělej WG Check:

wgcheck.png

a kontaktuj prosímtě hráčskou podporu. Díky

Tak beru zpět! Problém byl na mé straně. Kombinace ovladačů a připojení k netu.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,491 posts
15,706 battles

Aby nebyla všude jen samá (zasloužená) kritika, můžeš, Žabáku, vyřídit, že jsem sakra rád za ta 3 místa v přístavu za plnění prosincových denních misí (3, 9, 20). :cap_like:

přesunuto z otázky pro WG

• Cool 7

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles

Kapitáni!

Děkuji za vaši zpětnou vazbu! S dnešním příchodem aktualizace 0.8.11 zamykám toto vlákno. Děkuji za pochopení :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.