Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.10 - Hlášení chyb

28 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpoře: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

Players
210 posts
17,326 battles
Před 4 hodinami Kulica řekl/a:

shot-19_11.14_17_58.16-0256.thumb.jpg.7b07e2c9c09d28f68a0dd43032039c6e.jpg

Dnes jsem to viděl taky na randoomu i v klanovkách.

Nádherný "chrobáčik" , no ne :cap_tea:

• Funny 1

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles
Před 18 hodinami ims21 řekl/a:

zvuk střelby a exploze torpéd je silně pod úrovní všech zvuků

Před 15 hodinami Kulica řekl/a:

shot-19_11.14_17_58.16-0256.thumb.jpg.7b07e2c9c09d28f68a0dd43032039c6e.jpg

Díky hoši za report těchto chyb. Oba bych vás poprosil, abyste udělali bug report na hráčské podpoře. Není to z důvodu, abyste se dozvěděli, jak to opravit, ale aby se to zaznamenalo. Děkuji

Players
238 posts
14,670 battles

U lodí s Bionic trvalou kamufláží je při dokončení nabíjení hlavních děl přehrán zvuk jejich výstřelu, při výstřelu z děl není přehrán zvuk žádný. 

EDIT: soubor wgcheck k tomu nemám, takže to nejde nahlásit na podporu.

Edited by Yamashiro42

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles
Před 3 hodinami Yamashiro42 řekl/a:

U lodí s Bionic trvalou kamufláží je při dokončení nabíjení hlavních děl přehrán zvuk jejich výstřelu, při výstřelu z děl není přehrán zvuk žádný. 

EDIT: soubor wgcheck k tomu nemám, takže to nejde nahlásit na podporu.

wgcheck.png

a pošlli to na https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/8544/8576/

Díky

Players
4,859 posts
28,688 battles

Mel jsem za to, ze to staci ohlasit ve foru. Proto to tu snad je. Rozhodne nic generovat nebudu.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,313 posts
15,154 battles
Před 4 minutami ims21 řekl/a:

Mel jsem za to, ze to staci ohlasit ve foru. Proto to tu snad je. Rozhodne nic generovat nebudu.

Pak ale WG nema moc sanci ten bug odstranit, kdyz nevi, cim je zpusoben. Zas si vem, ze kazdy mame jinou pc sestavu a dalsi omacku kolem a tento WG check vycucne chybu a pomuze zjistit, co ji zpusobilo. 

Popsat problem je vec jedna, ale druha je hi za pomoci vypisu ze hry detekovat.

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,583 posts
5,188 battles
11 minutes ago, Wolffnstein said:

Pak ale WG nema moc sanci ten bug odstranit, kdyz nevi, cim je zpusoben. Zas si vem, ze kazdy mame jinou pc sestavu a dalsi omacku kolem a tento WG check vycucne chybu a pomuze zjistit, co ji zpusobilo. 

Popsat problem je vec jedna, ale druha je hi za pomoci vypisu ze hry detekovat.

a myslíš si že to opraví ? copak jsi psal vedle ? že i přes různá hlášení nás mají v p*č* ?

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,313 posts
15,154 battles
Před 34 minutami Stratos_HF řekl/a:

a myslíš si že to opraví ? copak jsi psal vedle ? že i přes různá hlášení nás mají v p*č* ?

Tohle nemá nic společného s balancem,  nebo zpětnou vazbou na balanc/mechaniku hry. Je to chyba hry, díky které hra nejede, jak by měla. Takže tady Wg zasáhnout musí. Ale pokud nedostanou WG chcek, jak to mají opravit?

[IDDQD]
Privateer
3,583 posts
5,188 battles
20 minutes ago, Wolffnstein said:

Tohle nemá nic společného s balancem,  nebo zpětnou vazbou na balanc/mechaniku hry. Je to chyba hry, díky které hra nejede, jak by měla. Takže tady Wg zasáhnout musí. Ale pokud nedostanou WG chcek, jak to mají opravit?

Kolikrát to dostali ( a tím nemyslím krámy ) a stejně to bylo jedno ? 

Proč nám dali  mimo jiné , znova na testování Mainz ? Chce to další komentář ? Asi ne .

Od zdi ke zdi

Takže jsme si pobrečeli , ulevilo se nám a karavana táhne dál . Na nějaký psí štěkání nebere ohled . Pardon...

• Cool 1

Players
375 posts
2,444 battles

Buď ty bugy zbytečně píšeme na forum, nebo zbytečně posíláme na WG ... ten můj mi hraní neomezuje a u vytváření reportu strávím nějaký čas s nejistým výsledkem. Nevím, ale v době kdy těžko hledám motivaci hrát dál než za první kontejner za 2000 expů, tak najít motivaci vytvářet report a klikat jako šílený ... nemám ... sorry žábo, jdu hrát ZOO Tycoon ...

35646441_10155715660670847_3987564529436327936_n.thumb.jpg.39abec725ee427732ff3baa0bbdb5d7a.jpg

Players
4,859 posts
28,688 battles

Hele, mě je to celkem fuk. Po aktualizaci byly urovne zvuku zase uplne jinak, tak jsem proste ostatni vsechno stahnul a strelbu dal na max .

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,643 posts
13,567 battles
Před 2 hodinami ims21 řekl/a:

Hele, mě je to celkem fuk. Po aktualizaci byly urovne zvuku zase uplne jinak, tak jsem proste ostatni vsechno stahnul a strelbu dal na max .

Hele já si tak pluju letí CV s náletem ohlédnu se a vidím dvě čáry torpů jedoucí mimo - tedy za svým pozadím a za 5s koukám že flůůůduju - žádný zvuk, nic.....

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles
V 15. 11. 2019 v 16:19 Kulica řekl/a:

Buď ty bugy zbytečně píšeme na forum, nebo zbytečně posíláme na WG ... ten můj mi hraní neomezuje a u vytváření reportu strávím nějaký čas s nejistým výsledkem. Nevím, ale v době kdy těžko hledám motivaci hrát dál než za první kontejner za 2000 expů, tak najít motivaci vytvářet report a klikat jako šílený ... nemám ... sorry žábo, jdu hrát ZOO Tycoon ...

35646441_10155715660670847_3987564529436327936_n.thumb.jpg.39abec725ee427732ff3baa0bbdb5d7a.jpg

Ono vlastně už vlákna na Hlášení chyb ani nemáme vytvářet. Já jen de facto tady udělal ten návod, jak dané bugy máte hlásit, jelikož každý tiket označený jako bug report chodí přímo kolegovi, který tak má přehled o tom, kolik je případně reportů dané chyby. Já de facto jen stále pokračuju ve vytváření vláken, abych vám případně dal vědět, že je to chyba o které se ví, či případně se pokusil daný problém vyřešit. 

Nicméně od nového updatu jednoduše tady vytvořím zamčené vlákno, kde bude popsáno, jak na bug reporty. Díky za pochopení

[BL4CK]
Players
102 posts
15,955 battles

278 noviniek v profile (odkial???)

novinky v nastaveni (co???)

vsetky zbierky aj dokoncene mi svieti na cerveno hlasenie noveho predmetu (!!!???)

go home wg, you are drunk

shot-19.11.18_17.26.14-0167.jpg

• Funny 3

[IDDQD]
Players
237 posts
9,466 battles

Tak  přijdu domu a po spuštění hry se mi objevuje pouze prázdné černé okno (hudba na pozadí, která hraje při načítání a pak i v přístavu je slyšet, takže hra naběhla - když udělám screenshot, tak je na něm opravdu vidět, že jsem v přístavu). Netroufám si tvrdit, zda je chyba u mě nebo u hry (dělá mi to jen u WOWS, jinak ten problém nemám)?

Integrita hry proběhla, ovladače grafiky jsou aktuální.  Nesetkal jste se někdo s tím? Stalo se mi to už minulý týden, ale po asi pěti pokusech to zase najednou šlo až doteď. Přes správce úloh jsem objevil proces "Wargmingcenter Error monitor" - že by toto byl zakopaný pes? 

Players
4,859 posts
28,688 battles
Před 1 hodinou Sboot_cz řekl/a:

Tak  přijdu domu a po spuštění hry se mi objevuje pouze prázdné černé okno

BL4CK se ti infiltroval do kompu :-)

• Funny 3

[IDDQD]
Players
237 posts
9,466 battles

Takže ani přeinstalace hry nepomohla....čili chyba bude někde v mašině. Super......

Players
4,859 posts
28,688 battles
Před 9 hodinami Sboot_cz řekl/a:

Takže ani přeinstalace hry nepomohla....čili chyba bude někde v mašině. Super......

zkus preinstalovat ovladac grafiky

[IDDQD]
Privateer
3,583 posts
5,188 battles
10 hours ago, Sboot_cz said:

Možná mimo mísu . Minulé aktualizace desítek mi rozpr*ali komplet stroj - padalo to do modrý smrti ( chyba zaváděcího souboru a jiné srandy ) , zvuk si dělal co chtěl , bios komplet rozhozenej ( procík na default taktech , paměti taky na default , ventilátory na max - to byl pěkný vysavač ) . Je to divné , aktualizace by snad neměli toto nastavení měnit , jenže windows a u těch nikdy nevíš co poserou . . Takže komplet reinstal i z vyndáním baterky z desky ( na bios jsem se mohl akorát dívat , nešlo z ničím hýbat ) a všechno nastavit znova . Mělo to výhodu , vysál jsem prach z bedny :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,425 posts
11,951 battles
12 hours ago, Sboot_cz said:

Hrajes ve full window view nebo trebas borderless window rezimu?

[IDDQD]
Players
237 posts
9,466 battles

Před 5 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Možná mimo mísu . Minulé aktualizace desítek mi rozpr*ali komplet stroj - padalo to do modrý smrti ( chyba zaváděcího souboru a jiné srandy ) , zvuk si dělal co chtěl , bios komplet rozhozenej ( procík na default taktech , paměti taky na default , ventilátory na max - to byl pěkný vysavač ) . Je to divné , aktualizace by snad neměli toto nastavení měnit , jenže windows a u těch nikdy nevíš co poserou . . Takže komplet reinstal i z vyndáním baterky z desky ( na bios jsem se mohl akorát dívat , nešlo z ničím hýbat ) a všechno nastavit znova . Mělo to výhodu , vysál jsem prach z bedny :Smile_teethhappy:

Ano...to jsem si nechával jako úplně poslední možnost .....

Před 3 hodinami Sigimundus řekl/a:

Hrajes ve full window view nebo trebas borderless window rezimu?

Ve full....... přes Alt+TAb či ALT+ENTER jsem si s tím hrál a bezvýsledně - vždy se zůstávalo černé okno.

EDIT: momentálně to běží (prrovedl jsem znovu optimalizaci hry v GeForce Experience Centru) a zabralo to. Ovšem tohle jsem dělal včera několikrát a nepomohlo to. Takže pořád nevím, kde byl problém, kdyby se to stalo znovu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.