Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.8.10: „Rozhodně a rychle“

32 comments in this topic

Recommended Posts

Players
231 posts
10,394 battles

Hmm, inac na Blyskawicu boli aj krajsie kamuflaze, napriklad tie husarske, ale hlas ludu rozhodol....

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,452 battles

Konečně Kuzněcov ke koupi :cap_win:

Za 175k uhlí :etc_swear:

Vážně je cena kapitána úměrná 3 měsíční farmě uhlí přes kontejnery/denní mise (cca 2k denně)??? Další na řadě je u mě Thunderer, pak Georgie...takže Kuzněcov tak k vánocům 2022, díky :cap_like:

• Cool 1
  • Funny 6

[SALIS]
Moderator
575 posts
14,654 battles
23 minutes ago, Ajax102 said:

Hmm, inac na Blyskawicu boli aj krajsie kamuflaze, napriklad tie husarske, ale hlas ludu rozhodol....

Ona taky tu soutěž vyhrála jiná a ta se už dala vyjezdit, někdy těsně potom co soutěž proběhla :Smile_Default: 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,156 posts
11,603 battles
3 minutes ago, Quetak said:

Vážně je cena kapitána úměrná 3 měsíční farmě uhlí přes kontejnery/denní mise (cca 2k denně)??? Další na řadě je u mě Thunderer, pak Georgie...takže Kuzněcov tak k vánocům 2022, díky :cap_like:

Ono je to asi fakt najsilnejší kapitán spolu s Yamamotom, takže ja ho tiež chcem. Aj mne sa to zdá veľa, najmä keď panazijský kapitán stojí 35 000 uhlia. Thunderera nechcem a Georgiu mám a ver mi, že o nič neprichádzaš :)

• Cool 2

[IDDQD]
Players
235 posts
9,348 battles
Před 16 minutami Quetak řekl/a:

Myslim, že si ho nekoupíš ani v tom roce 2022 :Smile_teethhappy:

• Angry 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,630 posts
13,493 battles
Před 28 minutami Mikhail800 řekl/a:

Ono je to asi fakt najsilnejší kapitán spolu s Yamamotom, takže ja ho tiež chcem. Aj mne sa to zdá veľa, najmä keď panazijský kapitán stojí 35 000 uhlia. Thunderera nechcem a Georgiu mám a ver mi, že o nič neprichádzaš :)

Ale Jamamoto je za kampan trochu rozdil nebo ne? :cap_like:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,156 posts
11,603 battles
5 minutes ago, LucyCZ said:

Ale Jamamoto je za kampan trochu rozdil nebo ne? :cap_like:

No veď hovorím, že tých 175 000 uhlia je nenormálne prestrelených :Smile_Default: Ešte tak 70 000 (dvojnásobok panasijského kapitána )by som považoval za OK.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,306 posts
15,154 battles
Před 31 minutami Mikhail800 řekl/a:

Aj mne sa to zdá veľa, najmä keď panazijský kapitán stojí 35 000 uhlia.

Pozor, ale ten panaasijský kapitán nemá žádné superschopnosti, jak mají Yamamoto a Kuznětsov. Má jen ty "boost" skilly na kapitánovi, což má i japonsko ruská dvojice. Takže ta cena je cca ok. Akorát bych očekával, že tam hodí i ty kapitány za 1500 dublonů. Protože kupovat za 1500 dublonů 10 bodového kapitána BEZ speciálních perků a schopností mi přijde hloupé. Ačkoli pro mě má třeba ten japonský kapitán Ataga větší cenu jak Kuznětsov. A proto jsme na něj ty dublony obětoval.:Smile_hiding:

• Cool 3

Players
4,855 posts
28,673 battles

Dejte si na ty ruský s*ačky klidně kapitána, kterej při střelbě 500m vedle lodě stále trefuje citadely. Určitě se najdou plány v ruskym archivu na ruskou technologii, která to měla umět.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,452 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

Georgiu mám a ver mi, že o nič neprichádzaš :)

docela sranda si to číst zpětně jak jsi nabádal lidi na koupi Georgie když vyšla....:Smile_trollface:

Tu Georgii asi odložím, mám Ohio, který je dost podobný/lepší. 

Poučení pro příště - když je event nějakýho takovýho kapitána tak ho určitě udělat, pozdější cena v uhlí bude přemrštěná. 

Zatím jsou ve hře myslím 4 takový kapitáni - Yamamoto/Halsey z kampaně a Kuzněcov/Aubameyang, který byli za eventy. Teď přibude ten Ital. 

[WG-EU]
WG Staff
3,417 posts
4,196 battles
Před 4 minutami Quetak řekl/a:

Zatím jsou ve hře myslím 4 takový kapitáni - Yamamoto/Halsey z kampaně a Kuzněcov/Aubameyang, který byli za eventy. Teď přibude ten Ital. 

Tady někdo kouká na fotbal, že? :Smile_trollface:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,452 battles
Just now, YabbaCoe said:

Tady někdo kouká na fotbal, že? :Smile_trollface:

tohle se mi pamatuje líp než ten francouzkej kapitán no :Smile_trollface:

[-TNT-]
Players
6 posts
1 hour ago, Daniel051004 said:

blyskawica za 51k uhlí? tak už vím co bude má příští loď za uhlí

Tu bych koupil i za 70k uhlí... Takže za mě super už se nemůžu dočkat ;)

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,416 posts
11,891 battles
16 minutes ago, Quetak said:

docela sranda si to číst zpětně jak jsi nabádal lidi na koupi Georgie když vyšla....:Smile_trollface:

Poučení pro příště - když je event nějakýho takovýho kapitána tak ho určitě udělat, pozdější cena v uhlí bude přemrštěná. 

Jop je to tak:

Yamamoto Isoroku
William Halsey
Philippe Auboyneau
Nikolay Kuznetsov

a ted prijde
Luigi Sansonetti

a po nem
Günther Lütjens

Players
375 posts
2,382 battles

K hraní italských křižníků doporučuji dát správnou hudbu .. a s lodí se nezastavovat :cap_haloween:

• Cool 2

Players
75 posts
3,351 battles

:Smile_facepalm:

Taliáni nejsou zas tak špatný. Teda mám jenom Monte, takže dost málo na statistiku. Jsou rychlý, se SAPama dost nebezpečný, dlouhý trubky... Bohužel, líný věže takže loď se točí rychlejc, tedy na střelbu je potřeba klid, trubky tak pomalý, že se stejně jejich dosah nevyužije, spíš si do nich naběhne o osm, devět kiláků dál nicnetušící spojenec... Klady jsou velký, bohužel i zápory, který je přetlučou. Možná v Koop módu proti botům... Jsou to velice specifický lodě který je potřeba se naučit, ale asi právě proto si nedokážu představit že by se nějak masově ujali. Aspoň já mám jiný favority.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,156 posts
11,603 battles
15 hours ago, Quetak said:

To som ešte nevedel, aké je to v reále h**no. Odvtedy si na YT recenziách všímam aj tier, v ktorom ju recenzent chváli. Všetky OP bitky si Tí YouTube amatérski recenzenti robili, boli na tier 8 max 9 bitkách. Ale pokiaľ sa tá loď má stretnúť s desinou, ale väčším počtom Tier IX, tak tragicky zlyháva.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles

Hele, co jsou to ty: V Hawkins,  VI Devonshire,  VII Surrey,  VIII Bedford,  IX Drake,  X Goliath? Že by RN CA?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,156 posts
11,603 battles
17 minutes ago, Bergham said:

Hele, co jsou to ty: V Hawkins,  VI Devonshire,  VII Surrey,  VIII Bedford,  IX Drake,  X Goliath? Že by RN CA?

Druhá lajna britských ťažkých krížnikov.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

Druhá lajna britských ťažkých krížnikov.

Britové budou mít hnedka dvě větve těžkých křižníků? Nebo jsi to myslel jako druhá lajna křižníků, tentokráte těžkých? 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,156 posts
11,603 battles
53 minutes ago, Flaky26 said:

Ne. Jedná se o druhou linii UK křižníků. Tentokrát jde o těžké.

https://medium.com/@devblogwows/st-british-heavy-cruisers-71be99ed5b37

Moja chyba...myslel som, že delenie tried krížnikov je tu všetkým jasné :Smile_Default: Momentálne je implementovaná lajna UK ľahkých krížnikov (delá do 155mm). Všetko nad 180mm (Ruská trieda Molotov) sa spravidla považovalo za ťažké krížniky. Táto UK lajna bude mať delá 190mm (Hawkins - dosť nepodarená trieda), 203mm a viac.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.