Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog 11.11.2019 Noworoczne świętowanie.

1 comment in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,976 posts

Dowódcy!

 

Nowy Rok to czas prezentów. Tym razem przygotowaliśmy dla was mnóstwo nagród i aktywności w grze, w tym wyjątkową ucztę.

 

Płatki śniegu.

W wersji 0.8.11 gracze będą mieli możliwość otrzymania świątecznych bonusów ze wszystkich okrętów począwszy od tieru V. Okręty tierów V-VII będą dawać 400-750 jednostek węgla, okręty tierów VIII-IX 75 jednostek stali, a zwycięstwa X tierem nagradzane będą kontenerami „Noworoczny upominek”, które będą mogły zawierać okręty premium i inne nagrody.

Post image

 

Stocznia.

Każdy gracz otrzyma własną stocznię w porcie, która będzie w stanie zbudować amerykański krążownik T10 Puerto Rico. Budowa okrętu jest podzielona na kilka etapów: gracze będą musieli przejść przez je wszystkie – od położenia stępki, aż po zamontowanie uzbrojenia i wyposażenia pokładu.

Post image

Budowa będzie odbywała się w czasie rzeczywistym i będzie kontynuowana nawet po wylogowaniu się gracza. Po zakończeniu każdego etapu, gracze będą otrzymywać różne wartościowe nagrody, a ostateczną nagrodą będzie wspomniany amerykański krążownik.

Budowa Puerto Rico będzie dostępna w wersji 0.8.11 i zabierze dużo czasu, ale ten proces będzie mógł być przyspieszony. Aby ukończyć budowę na czas, gracze będą musieli wybudować różne elementy stoczni. Budynki te będą dostępne kolejno, a ich konstrukcja będzie wymagała dublonów lub specjalnego, tymczasowego zasobu – żetonów Stoczni. Będą one dostępne za wykonywanie dyrektyw. Postęp budowy i dostępnych budynków będzie można monitorować przez specjalny interfejs w porcie.

 

Dyrektywy wydarzenia

Wydarzenie będzie się składać z 7 dyrektyw. Prócz żetonów Stoczni, będzie można otrzymać wiele wartościowych nagród, kontenery „Noworoczny upominek” i „Stoczniowe”

Post image

 

Nowa kolekcja

Kontenery „Stoczniowe” będą zawierać elementy nowej kolekcji. Składa się ona z 20 elementów i obejmuje etapy budowy okrętu na przykładzie „Puerto Rico”.

Post image

 

Noworoczny port i kamuflaże.

 

Noworoczną atmosferę podkreśli świątecznie udekorowany port „Nowy York”, a także "Noworoczne", stałe kamuflaże na okręty T8, które będzie można umieścić na stałe na dowolnym krążowniku, niszczycielu lub pancerniku T8.

Post image

Post image

 

Dodatkowo w grze zostanie wprowadzony specjalny kamuflaż dla Puerto Rico.

Post image

 

Aktualizacja 0.8.11 będzie zawierała więcej prezentów, które przedstawimy później. Śledźcie wiadomości na naszym portalu.

 

 

Wszystkie informacje na Blogu deweloperów są wstępne i mogą ulec zmianie.

 

 

  • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×