Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[KONIEC 29/11] Nie przegap okazji na zdobycie dowódców i okrętów z serii "High School Fleet"!

30 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
Players
751 posts
12,650 battles
4 minutes ago, NextNoobPlayer said:

Czy wam się anime tylko z hentai kojarzy?????

Wyluzuj, zażartować nie można?

Oglądnąłem sporo anime w życiu, i tylko mała część z tego hentai była.

Inna sprawa, że część anime od bycia hentai już tylko mały, bardzo mały krok dzieli.

I skąd te małe dziewczynki? Widziałeś jak kapitanice z AL od krążków w górę wyglądają? Zdecydowanie nie są małe. Pod żadnym względem.

[E--C]
Players
751 posts
12,650 battles
Just now, NextNoobPlayer said:

Ja nie żartuje

Ale ja żartuję.

Ze wszystkich animkowych kapitanic jakie mam w porcie, tylko Iona z ARP na dziecko wygląda. Cała reszta (tu się powtórzę) zdecydowanie NIE jest małymi dziewczynkami.

I tak, wiem, że akurat te z HSF wyglądają jak wyglądają. Całą pedo-kolekcję (nazwa wszystko tłumaczy) mam.

Beta Tester
4,522 posts
13,468 battles
18 minutes ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Ale ja żartuję.

Ze wszystkich animkowych kapitanic jakie mam w porcie, tylko Iona z ARP na dziecko wygląda. Cała reszta (tu się powtórzę) zdecydowanie NIE jest małymi dziewczynkami.

I tak, wiem, że akurat te z HSF wyglądają jak wyglądają. Całą pedo-kolekcję (nazwa wszystko tłumaczy) mam.

ja nie mówię akurat o tobie teraz

Players
26 posts

przecież ta kolekcja już była, i po co było się męczyć ze zbieraniem skoro znów to aktywują i nie dają nic tym którzy ją zebrali

[E--C]
Players
751 posts
12,650 battles

Skorzystają ci, którzy nie zebrali za pierwszym razem. Ci, którzy zebrali za pierwszym razem, dostaną trochę srebra. Ot i wsio.

Przynajmniej kolekcja HSF ma większy sens, niż AL. Premium kamuflaż do Yamato to zawsze coś. Zwłaszcza, że całkiem ładny jest.

• Cool 2

Players
26 posts

spoko, ale chodzi mi o to, że jak już ktoś zebrał to może też powinien jakiś bonusik dostać za to, że za pierwszym razem się wysilił? no chyba, że się mylę i nie powinien, jeśli tak to wszystko jest w jak najlepszym porządku

Beta Tester
4,522 posts
13,468 battles
7 hours ago, jkop said:

spoko, ale chodzi mi o to, że jak już ktoś zebrał to może też powinien jakiś bonusik dostać za to, że za pierwszym razem się wysilił? no chyba, że się mylę i nie powinien, jeśli tak to wszystko jest w jak najlepszym porządku

dostaniesz bonusa taaa

Kolega nowy?????że żyje złudnymi nadziejami

Players
1 post
69 battles

Takie pytanie. Bo kliknąłem "Chcę dołączyć" i zagrałem kilka razy statkiem tier V (Konigsberg) i nie dostałem skrzynki. Czy ten statek zalicza się zadania czy aby zagrać statkiem V-X czy to tylko błąd od strony gry?

[E--C]
Players
751 posts
12,650 battles
4 hours ago, KijoriPL said:

Takie pytanie. Bo kliknąłem "Chcę dołączyć" i zagrałem kilka razy statkiem tier V (Konigsberg) i nie dostałem skrzynki. Czy ten statek zalicza się zadania czy aby zagrać statkiem V-X czy to tylko błąd od strony gry?

1.) Nie zagrać, tylko wygrać.

2.) 1 dziennie.

17 hours ago, jkop said:

też powinien jakiś bonusik dostać

No przecież jest, za kontenery. 10 szmatek i 2x 15k za duplikaty.

[E3]
Players
14 posts
5,040 battles

Tak szczerze, to WG strzeliło sobie w stopę, bo obecnie na fali jest Azur Lane The Animation. Gdyby Ktoś pomyślał i zdecydował się na wrzucenie Bensona jako premki i nazwanie jej Laffey AL, oraz Jervis jako premki i nazwanie jej Javelin AL ze specjalnymi kamuflażami, to zrobili by na tym lepszy interes. High School Fleet będzie miało premierę swojego filmu w styczniu i w tym momencie należałoby zrobić powrót HSF. Aż tacy mądrzy w dziale marketingu to nie są XDD

wiS8VB.jpg?fbclid=IwAR10ZYn0DNo94MtzKrigTUuYEDZdQ30-QJLF0anleGnr1ObXsbleFkq1l5M

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
451 posts
14,461 battles

Mam pytanie do znawców tematyki. Czy te panienki w oryginalnym anime są tak samo  piskliwe i wrzaskliwe jak kapitanice WG. Mam jedną jako dowódcę na Kitakaze ale mam wrażanie ze jest ich tam co najmniej dwie a może i trzy.

• Funny 1

[P-W-C]
Players
202 posts
4,898 battles
15.11.2019 o 14:35, Barwena napisał:

Mam pytanie do znawców tematyki. Czy te panienki w oryginalnym anime są tak samo  piskliwe i wrzaskliwe jak kapitanice WG. Mam jedną jako dowódcę na Kitakaze ale mam wrażanie ze jest ich tam co najmniej dwie a może i trzy.

Nie wiem, bo żadnej nie kupiłem, ale na podstawie serialu przypuszczam, ze trzy to właściwa liczba, przynajmniej co do niektórych :Smile_teethhappy:

Możesz jednakże sam porównać, np.:

15.11.2019 o 11:39, pirat328 napisał:

albo księżniczek z księżyca ;)

Prawdę mówiąc nigdy tego nie oglądałem. Gdy to było na fali wolałem Tsubasę...:Smile_glasses:

WG, ma być Wilhelmina! :Smile_izmena:

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.