Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[KONČÍ 29/11] Nezmeškejte šanci získat lodě a kapitánky “High School Fleet”!

18 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
208 posts
4,955 battles

Arp sice není, ale máš možnost získat X camo na Yamato defacto zdarma. -50% z nákladů je u desítky hodně znát.

• Cool 2

[FIMRA]
Players
232 posts
10,468 battles
On 11/9/2019 at 8:04 PM, broko18 said:

Keby bolo aj Arpeggio of blue steel :Smile_sad:. Aj zbierka, aj kapitánky ba aj lode.:Smile_sad: No čo už aj taký je život.:Smile_sad:

Mam vsetky okrem Nachi ...

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
520 posts
19,141 battles

Chápu správně, že termín do 29.11.2019 se týká pouze prodeje HSF lodí nikoliv doby trvání sbírky? @YabbaCoe, můžeš prosím mou domněnku potvrdit? Díky.

[WG-EU]
WG Staff
3,436 posts
4,196 battles
Před 27 minutami cer243 řekl/a:

Chápu správně, že termín do 29.11.2019 se týká pouze prodeje HSF lodí nikoliv doby trvání sbírky? @YabbaCoe, můžeš prosím mou domněnku potvrdit? Díky.

Ano, chápeš to správně. Jakmile si sbírku otevřeš, pak při zakliknutí "Sbírám" u dané sbírky následně nemáš žádný deadline, takže tuto kolekci můžeš sbírat třeba rok, jelikož věci padají z normálních denních kontejnerů. 

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
520 posts
19,141 battles
Před 21 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Ano, chápeš to správně. Jakmile si sbírku otevřeš, pak při zakliknutí "Sbírám" u dané sbírky následně nemáš žádný deadline, takže tuto kolekci můžeš sbírat třeba rok, jelikož věci padají z normálních denních kontejnerů. 

Díky za info Žabáku. :cap_like:

Players
4,859 posts
28,688 battles

Super RNG alá WG ... je třeba sebrat 35 ksichtů a už 4. ksicht duplikát a od té doby pokaždé jeden kontejner = jeden duplikát.

[PPH]
Players
529 posts
13,153 battles

Vyžíráš si asi smůlu... xichtů mám asi okolo osmi, deseti?? - a nula duplikátů.. A ono je to de facto jedno... je to sbírka co se časem složí sama - stačí brát denní kontyše

• Cool 1

[-VU-]
Players
164 posts
4,187 battles
25 minutes ago, mortas_invader said:

Vyžíráš si asi smůlu... xichtů mám asi okolo osmi, deseti?? - a nula duplikátů.. A ono je to de facto jedno... je to sbírka co se časem složí sama - stačí brát denní kontyše

Ako anime maniak vzdy privítam taketo spestrenie do hry . Ale casom sa sama nesplni, napr zbierku azur lane mam ledva v polke a to je uz kolko pol roka ci aj viac k moznosti zbierat. Nieco do zbierky mi spadne tak asi raz za tyzden a to mam duplikat, Netusim co mam davat aby spadlo z denneho kontajneru, ci peniaze, signali, spotrebaky ci suroviny, je jedno. Padne mi to raz za cca 10 az 15 kontajnerov a to mam aj tak duplikat,  Teraz pride talianska zbierka  a tu zrejme ani nezacnem lebo chcem dokoncit azur lane..... A tuto zbierku haifuri som splnil ked bola 1x iba vdaka tomu ze som mal obe lode a ktomu misie na special kontajneri a vyslo mi to posledny duplikat. presne na chlp.  

[PPH]
Players
529 posts
13,153 battles

Tak to je asi smůla... fakt si nepamatuju že by byl problém dokončit jakoukoli sbírku - je pravda, že jsem spíš aktivní, denní hráč tj. mám 1-2 kontejnery každý den... to ty % při zisku věcí může ovlivnit.

• Cool 1

[FIMRA]
Players
232 posts
10,468 battles
On 11/12/2019 at 7:00 PM, general00azetsk said:

Ako anime maniak vzdy privítam taketo spestrenie do hry . Ale casom sa sama nesplni, napr zbierku azur lane mam ledva v polke a to je uz kolko pol roka ci aj viac k moznosti zbierat. Nieco do zbierky mi spadne tak asi raz za tyzden a to mam duplikat, Netusim co mam davat aby spadlo z denneho kontajneru, ci peniaze, signali, spotrebaky ci suroviny, je jedno. Padne mi to raz za cca 10 az 15 kontajnerov a to mam aj tak duplikat,  Teraz pride talianska zbierka  a tu zrejme ani nezacnem lebo chcem dokoncit azur lane..... A tuto zbierku haifuri som splnil ked bola 1x iba vdaka tomu ze som mal obe lode a ktomu misie na special kontajneri a vyslo mi to posledny duplikat. presne na chlp. 

Ako anime maniak mam uz obe zbierky hotove aj HSF aj AL. Co mi chyba je ARP Nachi :Smile_sad:

Players
4,859 posts
28,688 battles
V 12. 11. 2019 v 22:24 mortas_invader řekl/a:

Tak to je asi smůla... fakt si nepamatuju že by byl problém dokončit jakoukoli sbírku - je pravda, že jsem spíš aktivní, denní hráč tj. mám 1-2 kontejnery každý den... to ty % při zisku věcí může ovlivnit.

Tak me z 3 dennich kontiku vcera padl jeden duplikat, dneska zatim nic. Je fakt, že wg kritizuju a spravci/zamestnanci asi maji za ukol to hlasit (koneckonců, je to bolševická firma), protoze SC jsem dostal naposledy 24.8. a od te doby jsem sebral 230 dennich kontejneru a nic. Ze vsech italskejch kontiku taky houno a ne mise na kriznik:Smile_teethhappy:

[POFF]
Players
79 posts
10,133 battles

Tak 10 hier z Yamatom mam odohrané. mam 16 hentai zahalených teeniek. Kedže nemám lode ktorými viem zbierať veľkoočky tak, už iba pomaličky pomocou random hodenia denných kontajnerov? Blbé je, že paralelne prebiehajúca zbierka rozhodne a rýchlo nejde vypnúť, takže budem po troške zbierať obe. To ta kamufláž na Yamato bude nadlho :fish_nerv:

[27TP]
Players
49 posts
12,034 battles

dodělal jsem sbírku velmi rychle ale kamufláž na yamato nikde není - kdypak ji dostanu nebo kde ji najdu ? 

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
520 posts
19,141 battles
Před 9 hodinami PvP_Pilsen řekl/a:

dodělal jsem sbírku velmi rychle ale kamufláž na yamato nikde není - kdypak ji dostanu nebo kde ji najdu ? 

Je potřeba si zapnout zobrazení HSF lodí - ozubené kolečko vpravo dole. Pak se Ti kamufláž zobrazí.

• Cool 3

[SALIS]
Moderator
580 posts
14,682 battles
11 minutes ago, MilanMico said:

Ako konči predaj, alebo konči všetko a už neni šanca na dokončenie zbierky/ perma camo na Yamato?

Odpověď je zde v jednom starším příspěvku: 

On 11/11/2019 at 4:36 PM, YabbaCoe said:

Jakmile si sbírku otevřeš, pak při zakliknutí "Sbírám" u dané sbírky následně nemáš žádný deadline, takže tuto kolekci můžeš sbírat třeba rok, jelikož věci padají z normálních denních kontejnerů. 

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.