Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YourFinal_Destination

Szukam klanu który gra nie tylko CW

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
137 posts
4,973 battles

Nick: _Sir_nnob

Liczba bitew: ~1700

Preferowany typ okretów: BB/CA

Ulubiony okręt: Massachusetts

Link do statów: https://wows-numbers.com/player/558420220,_Sir_noob/

TS3: jeśli muszę, Discord preferowany

Po licznych przerwach wracam do World of Warships. Ostatnio przesiadywałem w klanie _HWM_, który ogranicza się tylko do bitew klanowych, bo w randomowe bitwy zazwyczaj gram sam, a po miesięcznej przerwie utwierdziłem się, że czas przejść do aktywniejszego klanu. Z klanu odszedłem 7 listopada. Z X tierów mam Kremlina, Republikę oraz Mino, wszystkie z 19 pkt kapitanami. Na każdy tier mam chociaż jeden okręt, więc mogę grać wszystko ze szczególnym naciskiem na pancerniki. Z kolejnych X-tierów rozwijam radziecką linią do Grozowoja oraz Worka a poźniej Harugumo oraz Montana. Preferuję grę na bliskim i średnim dystansie. Dotychczas na CW VIII tierach grałem Massachusetts, a na X tierach Kremlinem.

Wiek: 28 lat. Pracuję zazwyczaj do 17, a w grze zazwyczaj jestem w okolicach 19. Dysponuję mikrofonem oraz całkiem mocnym komputerem, więc raczej w czasie ważnych bitew nie będę miał awarii sprzętowej.

Jakie klanu szukam? Takiego który posiada komunikator TS3 lub Discord. Nie skupia się wyłącznie na CW, gdzie wieczorem będzie można z kimś zagrać randomy.

Na wszelkie propozycje czekam w grze oraz na forum.

See ya!

image.thumb.png.3aa3d45c4a4c23a21a437e217fba0e5b.png

[P_M_W]
Players
1,418 posts
8,815 battles
20 godzin temu, _Sir_noob napisał:

Nick: _Sir_nnob

Liczba bitew: ~1700

Preferowany typ okretów: BB/CA

Ulubiony okręt: Massachusetts

Link do statów: https://wows-numbers.com/player/558420220,_Sir_noob/

TS3: jeśli muszę, Discord preferowany

Po licznych przerwach wracam do World of Warships. Ostatnio przesiadywałem w klanie _HWM_, który ogranicza się tylko do bitew klanowych, bo w randomowe bitwy zazwyczaj gram sam, a po miesięcznej przerwie utwierdziłem się, że czas przejść do aktywniejszego klanu. Z klanu odszedłem 7 listopada. Z X tierów mam Kremlina, Republikę oraz Mino, wszystkie z 19 pkt kapitanami. Na każdy tier mam chociaż jeden okręt, więc mogę grać wszystko ze szczególnym naciskiem na pancerniki. Z kolejnych X-tierów rozwijam radziecką linią do Grozowoja oraz Worka a poźniej Harugumo oraz Montana. Preferuję grę na bliskim i średnim dystansie. Dotychczas na CW VIII tierach grałem Massachusetts, a na X tierach Kremlinem.

Wiek: 28 lat. Pracuję zazwyczaj do 17, a w grze zazwyczaj jestem w okolicach 19. Dysponuję mikrofonem oraz całkiem mocnym komputerem, więc raczej w czasie ważnych bitew nie będę miał awarii sprzętowej.

Jakie klanu szukam? Takiego który posiada komunikator TS3 lub Discord. Nie skupia się wyłącznie na CW, gdzie wieczorem będzie można z kimś zagrać randomy.

Na wszelkie propozycje czekam w grze oraz na forum.

See ya!

image.thumb.png.3aa3d45c4a4c23a21a437e217fba0e5b.png

Jak co to wpadaj do nas.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.